Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на майките относно това дали бебето трябва да остане при тях в болницата или не?
Какви са мненията за болката по време на бременност и как мога да облекча болката и дискомфорта по време на бременност?
Какви са мненията за избора на бебешка количка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на майките относно това дали бебето трябва да остане при тях в болницата или не?
-
Какви са мненията за болката по време на бременност и как мога да облекча болката и дискомфорта по време на бременност?
Много хора споделят своите болки и проблеми по време на бременност, изразявайки загриженост и търсейки съвет от други майки. Някои смятат, че болките са нормални, докато други се притесняват и търсят съвет във форума. Форумът съдържа споделени истории и съвети от майки, които са се сблъсквали с болка и дискомфорт по време на бременността си. Те обсъждат различни техники за справяне с болката, както и споделят своя личен опит и реакции към състоянието си.
-
Какви са мненията за избора на бебешка количка?
-
Какво е мнението за използването на помпа за кърма?
-
Какво е мнението за припознаването на бебето, ако няма брак с бащата?
Благодаря ви за милия прием. 

Количката я гледахме, голяма, стабилно и удобна. И ние я харесахме, но мисля че това което ми направи впечатление е че няма прозорче с мрежичка за проветряване на сенника


В четвъртък вечерта ме почнаха едни болки в кръста и корема (над пъпа) които бяха спазматични. Направо виках с глас, към 3:30 вечерта почнах да повръщам страшно много на фонтан, казвам ви такова чудо не бях повръщала. Цяла вечер не спах от болки. Сутирнта се обадихме на доки и той каза да ходя да видел шийката как е. Отидох с малка температура от 37 и 5 градуса, прегледа ме, шийката е супер, няма никакви проблеми. Каза че е нещо стомашно щом на спазми ме боли горе корема и кръста и че не са контракции. Пуснах урина, защото доки не знаеше дали не са бъбреци.Прибрах се и до вечерта вдигнах 39 градуса
температура, пих Парацетамол и един Аналгин (по настояване на доки), мъжо ми правеше компреси с оцет.имах и растртойство