Гастрален пръстен за отслабване

  • 141 087
  • 547
# 435
зет ми е лекар и работи във Франция. Там правели тези операции безплатно от здравната каса на хора със затлъстяване - индекс на телесната маса над 30, защото смятат че това ще им излезе по евтино отколкото да лекуват последиците от затлъстяване! И било много популярно.
ей така да кажа и да ви бутна едно рамо, възхищавам се на решилите се, това е огромно решение.
Йогурина, имаш огромна промяна във външноста, браво на тебе!
чета темата от миналата година и си разсъждавам -

(и все пак ако сте само с наднормено тегло, един балансиран режим е по добър вариант)
Виж целия пост
# 436
Мадами къде сте слабеете ли как вървят нещата с пръстените.Yogurina при теб как се развиват нещата .Споделяйте си мъките и радостите с килцата
Виж целия пост
# 437
Запис!
Виж целия пост
# 438
Здравейте, отдавна чета форумите, но не съм писала до сега. Поздравления на всички за чудесните резултати. Пробвала съм доста неща. Искам да попитам освен при д-р Енчев има ли къде другаде да си поставя гастрален пръстен понеже видях, че при него няма шанс за разсрочено плащане. Може ли да ме насочите. Звънях във ВМА, ама малко брутално ме изрязаха. Благодаря предварително!
Хубав ден
Виж целия пост
# 439
Здравей ,
аз лично избрах Енчев заради името му и с идеята ,че ще бъде внимателен и че ще си свърши работата по -добре от лекарите които не работят с името си ,а с името на болницата в която работят.Имам предвид че ти избираш между Енчев и другите болници в които го поставят ,а не поимено лекарите.Поставят се такива пръстени при Енчев във ВМА и в болница Доверие ,където е и първият смъртен случаи на пациент с гастрален пръстен, прави си сметка сама
Виж целия пост
# 440
Момичета, интересува ме дали има някой с гастрален пръстен, който не е имал никакви усложнения след операцията и не е имал проблеми със самия гастрален пръстен.
Виж целия пост
# 441
Мой състудент почина след такава операция. Cry
Виж целия пост
# 442
Нямам воля да си наложа мярка в храненето, в същото време килограмите ми вече започнаха да дават отражение на здравето ми и е наложително да отслабна.
Поставянето на гастрален пръстен е удобно решение за мен.
Но се минава през операция и тя крие рискове, както и всяка друга хирургична интервенция. Страхувам се също и от усложненията след поставянето на пръстена.
Виж целия пост
# 443
Нямам воля да си наложа мярка в храненето, в същото време килограмите ми вече започнаха да дават отражение на здравето ми и е наложително да отслабна.
Поставянето на гастрален пръстен е удобно решение за мен.
Но се минава през операция и тя крие рискове, както и всяка друга хирургична интервенция. Страхувам се също и от усложненията след поставянето на пръстена.
Недей! Казвам ти - мъж на 32 години, здрав и прав, почина след тази операция!
Виж целия пост
# 444
За този случай ли става дума?

http://www.desant.net/show-news/19714/
Виж целия пост
# 445
Да, точно за този. Не знаех, че са писали за него. Sad
Виж целия пост
# 446
шведските лекари, привърженици на НискоВъгл.Хранене се опитват да променят нещата и да наложат да се въведе задължително пробване на НВХ за поне година преди да се предложи такава операция на хората със затлъстяване
но и тук играят големи пари и все още не са успели
но промяната е вече само въпрос на време


иначе тук има хиляди, не само свалили по много кг именно с НВХ, но и задържали постигнатото, не само без да се отрази на здравето им, нои постигнали сериозно подобрение - особено тези с Диабет 1 и 2, високо кръвно, инсул. резистентност, ПКЯК ...

наскоро даже имаше и предаване за хората с такава операция и какви психически последствия има тя
повечето се оказва, че изпадат в друг вид зависимост, най-често алкохол или развиват депресивни състояния
причината: психиката не можела да навакса телесната промяна - поне това каза някакъв експерт

Виж целия пост
# 447
шведските лекари, привърженици на НискоВъгл.Хранене се опитват да променят нещата и да наложат да се въведе задължително пробване на НВХ за поне година преди да се предложи такава операция на хората със затлъстяване

Ако беше толкова лесно някой да си промени режима на хранене, той никога не би се подложил на операция. Не става дума за някоя глезотийка. И аз се чудя на някои какво толкова им е трудно да откажат цигарите, или пък да не пият щом не могат да се придвижват без колите си.
Вие се чудите що не взема малко да огранича храненето и дори няма да усетя как ще отслабна.

При мен е наложително да отслабна по здравословни причини.

Виж целия пост
# 448
Леле, горкият човек!
В статията ми направи впечатление, че от една страна се твърди, че гастралният пръстен се препоръчва на хора които нямат воля да спазват диета, а от друга- че след поставянето на пръстена, те трябва да спазват "зверска диета" поне няколко години. Е, това ако не е парадокс, здраве му кажи! Щом марули и пилешко са забранени за ядене... то верно ВМ-НВД е за предпочитане.
Виж целия пост
# 449
шведските лекари, привърженици на НискоВъгл.Хранене се опитват да променят нещата и да наложат да се въведе задължително пробване на НВХ за поне година преди да се предложи такава операция на хората със затлъстяване

Ако беше толкова лесно някой да си промени режима на хранене, той никога не би се подложил на операция. Не става дума за някоя глезотийка. И аз се чудя на някои какво толкова им е трудно да откажат цигарите, или пък да не пият щом не могат да се придвижват без колите си.
Вие се чудите що не взема малко да огранича храненето и дори няма да усетя как ще отслабна.

При мен е наложително да отслабна по здравословни причини.




ти си знаеш
аз ти гарантирам, че с ВМ НВХ ще преодолееш зависимостите си от сладко и тестено
пиша го не само въз основа на прочетеното тук, но и въз основа на моя личен опит
не само зависимости се преодоляват, но и се постига контрол върху глада - и то по напълно естествен начин, без да правиш нищо друго освен да се храниш режимно и то в количества, каквито искаш - количеството храна постепенно намалява от само себе си с времето и се стига до нормално такова
като нито се гладува, нито се броят калории и др. дивотии

още повече, че този режим е напълно здравословен
което е доста съмнително за диетата след операцията

да не говорим колко е "здравословно" рязкото отслабване с намален калориен прием, без да се търси сметка за качестово на храната

ето виж тук картинките
http://www.skaldeman.se/
този човек е бил 160кг при ръст 170
с ВМ НВХ е свалил половината си тегло за година
и е спасил живота си
а лекарите са му давали макс 6 месеца още поради високо кръвно (май беше 240 на 200 ако помня правилно)
само месец след започванена режима кр. захар, кръвно, холестерол са слезли до нормални стойности
и всичко това е документирано от лекарят му, т.е. не е само интернет легенда

твърди, че сега на почти 70години се чувства за първи път през живота си жизнен и пълен с енергия

успех в решението
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия