Днешния филм си има герой "АПРИЛЧЕТО" кратко нарича се той!

  • 11 984
  • 300
# 120
Дея, наистина с още малки за дъвки. Опасно е да не се задави, това преминава чак след тригодишна възраст.

Аз не чистя всеки ден  Blush Всъщност, вкъщи се чисти веднъж седмично  Blush Само ако Иво разлее нещо в кухнята, позабърсвам пода. Лекинко така, да не се преуморя.

Аз казах ли ви, че трети ден съм сама? Много се гордея със себе си, вчера не само че си гледках децата - чистички, нахранени и наспани, ами успях да измия огромен куп чинии, да пусна две перални и да ги просна и да сготвя. Въпросът сега е какво да си искам от Младен за подарък, задето съм такава прекрасна съпруга и домакиня  Flutter
Виж целия пост
# 121
Момичета, Тони тази сутрин каза "Кем", което е рече "Крем". Много съм горда, най-накрая да въведе нова дума след : падна, б(р)аво, мамоу. Май все пак имаме шанс да проговори някога това дете! Joy
Виж целия пост
# 122
Дбро утро Hug

Бубка и на мен ми се струва, че не всичко излиза като писания от началото. В профила си като ида и там има -покажи последни публикации.Може би по друг начин се търси.

Ренка нямаме опит за хижа, но не виждам някакви трудности за 2 дена.

Като идем на санаториум ще ви каа как е Mr. Green Карах Ваня да идват с нас, но засега ще сме самотни в начинанието. Само да си дойде дядо му и потегляме. Вече нямам търпение-много ми се ходи. А дано и  на малкия му повлияе така добре както доки ме убеждава.

Купих му оня ден едни дебели 4орапи до коляното с кожена подметка като цви4ки едни такива. Много си събуваше пантофите и все бос искаше да ходи та така си реших проблема-сега стои с тях и се кефи.Не можах с неговия инат да изляза на глава-само до истерии стигахме.

Дея рани4ко им е доста за дъвки Peace Аз оня ден му взех в момент на слабост едни желирани бонбони и му дадох два-светнаха му о4ите. Joy

Чистенето и на мен така- много ме дразни тая бомба и боклу4етата направо полудявам. Опитвам се да поддържам чисто и подредено, но успявам само докато спи малкия да го постигна

Аз казах ли ви, че трети ден съм сама? Много се гордея със себе си, вчера не само че си гледках децата - чистички, нахранени и наспани, ами успях да измия огромен куп чинии, да пусна две перални и да ги просна и да сготвя. Въпросът сега е какво да си искам от Младен за подарък, задето съм такава прекрасна съпруга и домакиня  Flutter
Мнооого сладко и вярно-измисляй го Юл4е Mr. Green
Виж целия пост
# 123
Добро утро Laughing
Бубка тук е архива, но чак бременнски май няма. Те са отишли май директно в кошчето.
Ренка, ами то на хижа едва ли е много по различно от на хотел. Дано да уцелите време и да сте повече време навън. Виж ако има преход обаче и трябва да го носите ми звучи сложно.
Миси, а с какво кремче го намаза? Защото навремето Симона като беше с такива бузи, доки изписа някакъв Елоком (с ко...стероиди). Намазах веднъж , изчезнаха почти мигновено и после пак се появиха, но вече ме беше страх да мажа. Накарая си изчезнаха сами.

 
Виж целия пост
# 124
Юлче - браво на теб - наистина си е за подарык такова усырдие  и постижение Simple Smile

А аз да се похваля, вечера за пырви пыт Виктор каза - "ако" точно преди да свырши "голямата работа" в памперса.  Grinning Аз сым привырженик на естественното приучване на децата кым гырнето. Та, пырво го научихме какжо е "пиш" и " ако", което отне един-два месеца, а сега той от самосебе си започна да казва. Сега трябва да го научим кыде се правят тези дейности и току виж понеже много иска да подражава да се е и научил на гырне до няколко месеца.
Виж целия пост
# 125
Привет! Grinning

Гале, добре дошла!  Hug Колко голям е баткото ви?

Юлче, браво на теб!  bouquet

Янче, това за архива е добра идея! Peace
По този повод - обичате ли да препрочитате дневници, писма и пр., да гледате стари снимки или видео!? Thinking
Аз - не. Искам, да ги имам съхранени, но никога не отделям време за това, а и желание никакво нямам. Това сякаш не е много нормално!? newsm78

За Иленка взех, да се притеснявам вече!?
Confused

За новодошлите и неразбралите - тук обсъждаме срещата ни през май:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256778.120
Виж целия пост
# 126
Добро утро!

Юлче, браво! На мен най ми тежи готвенето. Я кажете работещите мами кога успявате да готвите? Аз не успявам и затова всяка вечер ядем някакви бързи яденета като спагети, яйца, пърж. картофи, или мятам някое пилешко във фурната. Ама нямам време за яденета като мусака, сарми и др. такива.

Ренка, ако имате бебефон няма да имате проблеми той да си спи, а вие да сте другаде. Ние ходихме 2-3 пъти така, но нямаме бебефон. Но тя е толкова изморена на тези места, че спи като пън, пък и аз не издържам вече до късно и си лягам Blush

Дъвки не е виждала засега, но желирани бонбони яде понякога.

Виж целия пост
# 127
Енви, аз също обичам да се запасявам със спомени, но усещам, че с годините не ми се четат. Някак носталгично ми става. Но продължавам да събирам какво ли не, да записвам разни неща.

Виж целия пост
# 128
Привет и от мен  Hug
Бабълче, да ти е жив и здрав рожденика!
Да ви слушка много! Hug



Иленкааа, къде си  newsm78 Дано всичко е ОК при тях  Praynig
ЮлчеHug
Енви, аз разглеждам снимки и клипчета редовно  Mr. Green
Мисче, кажи в крайна сметка с какво го мазнахте? Дано му минат бързичко  Praynig
Рени, обикновено готвя като се приберем от работа и ясла - към 18 ч, но винаги е нещо, което само се готви, обикновено пече - гледам да не ми отнема повече от 1/2 ч приготовлението, че да имам време за игра с Али  Wink В последно време почнах да готвя в по-големи количества и да има за 2 яденета - през вечер примерно  Peace Т.е така някоя вечер само стоплям нещата  Crazy А петък вечер си е "нашата" вечер, така я наричаме още, откакто се познаваме и тогава се поръчва нещо готово, релакс до дупка  Mr. Green
Виж целия пост
# 129
Бабълка, честит ти рожденник!  bouquet

А казвала ли съм ви, как Велина казва "Лека нощ!" - "Ко - кош!".
Joy
Виж целия пост
# 130
Енви, не ги правя тези дейности, но за миналото ми преди Черепаха и Симона. Снимките и писмата от бившите седят в един шкаф и някой път ако се сетя ще ги занеса в К-ли.
Юлче, хитро:)
Рени, не че при нас не е като при вас менюто в повечето случай, но пък съм открила и лесното с тенжерата под налягане. В нея правя гювеч, грах с картофи и месо, леща, там варя пиле и после от него правя две манджи на бързо. И сърми правя в нея, но голи, няма време за свиване. Открих и баниците на Бела, от тия дето "крадат време". Това е да си телец чревоугодник, дето манджа не иска да повтаря, пък няма време и мързелът му е в повече.
Виж целия пост
# 131
Добро утро  Hug

юл4е, бравос, наШета гордост си  Hug  Wink

4естит рожден ден на тате Спас   bouquet

Енви, много сладко, ко коШ  Joy

Я кажете примерни манджи, които правите и които стават и zа дребните. В4ера дойде една книга с рецепти zа цлото семейство, много хвалена, но като погледнах, по4ти вси4ко е пържено  Confused
Виж целия пост
# 132
Здравейте и от мен.

Влизам само да почерпя - Спас днес е рожденик, та от негово име слагам сутрешна почерпка:



Не съм чела, после ще вляза да видя какво пишете, сега отивам да купя нещо за подарък на мъжа ми, макар че нямам ни най-малка идея какво ще е newsm78
Виж целия пост
# 133
Добро утро, мили мами  Hug
Бабълче, да ти е жив и здрав рожденика, много да ви обичка и дави слуша.
Юлче, браво на теб   bouquet Идеята ми е да си искаш миялна  Mr. Green аз поне сега това искам.
Дея, аз също мисля, че за дъвки са малки  newsm78 а идеята ти за танците и моделите е страхотна  Heart Eyes
Илче, кажи от коя част на София си. Влез в албумчетата ни на първа страничка и ще видиш клубчетата, които ти описваме. Там се събираме обикновено и е много хубаво. Тук е пълно с тях, на всяка крачка ги има.
Виж целия пост
# 134
Добро утро и от нас!
Брей, тоз Ники се побърква в къщи. Явно е свикнал вече да беснее в ДЯ Simple Smile Иначе дори и сополите изчезнаха. Тъпча го с хомеопатични, много ги харесва, нали са сладки.
Намерили му някакви стрептококи  в гърлото, но не били опасни. Обаче трябва да пазим бележката, че имало значение, когато се изписват АБ.
Прави опити да ме уведо ми за акото. Снощи успя по средата на "действието", все файда. Довърши  където трябваше  Joy Joy Joy
Бабъл, да ти е жив и здрав рожденника, да ти помага, обича и глези!
Юлче, миялна искай Heart Eyes
Гледам да имам сготвено от предната вечер, иначе не мога да уживея от глад Twisted Evil. Не че съм била дълго време на работа, само 3 дена Joy Joy Joy
Като се има в предвид, че не ми работи фурната, имам много ограничен избор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия