Празника на виното и любовта, с усмивка среща МАЙската тайфа!

  • 14 141
  • 290
# 195
Здравейте и от мене, Даниеле дано намериш сили да се справите и с този проблем, а на мамите с лошо настроение да им кажа че и аз се успокоявам с това че скоро идва пролетта и ще се затопли най-вече и ще може да излизаме повече и да разведряваме ежедневието си с лудориите на малките ни дечица.
Кате, благодаря ти много за съобщението стани ми много мило че на някой му липсвам и мисли за мене, но също така и за прекрасните снимки които си пуснала много е красив този леден замък възхищавам се на държави които намират средства за всичко и има къде да ходите, тук вече няма къде да отиде човек, остана една зоологическа и това е, затвориха Софияленд, няма лунапаркове или нещо на което децата да се забавляват, добре че все още има паркове, макар че и те започват да се застрояват лека полека  #Cussing out.
Олчето благодаря за прекрасния пост.
Руми успех в начинанието  newsm10
Всички болнички да оздравяват вече!!!
Виж целия пост
# 196
Galushana,  Hug ама ми е мого трудноооооо... ама и да съм дебела ми омръзна  Rolling Eyes та търпя  Mr. Green

Кейт, голям сладур Килиан на плуването, Косьо много се радваше на второто клипче със скоците  Heart Eyes

А н и, жалко, че нама да дойдеш  Confused

Шуши, приятна разходка, днес и ние няма да пропуснем! А за сауната е неделя - при тия температури вирусите не виреят, та не трябваше да пропускаш! Аз много обичам на сауна!



Виж целия пост
# 197
Аз влизам да ви се оплача колко съм тъпа и проста и не знам как да се самолинчувам!!!!
Сутринта бързах да сготвя за да излезнем, пералня бях пуснала, доставиха ми книги и вършех какви ли не други неща....
Дойде време да излизаме и аз махнах яденето на Ники и за първи път в живота ми се случи да ЗАБРАВЯ ДА ИЗКЛЮЧА ГАЗТА!!!!!
Калин спеше....
Като се прибрахме от разходка цялата къща миришеше на газ!
Направо ми идва да се обеся публично пред блока и вятъра да вее абсолютно безполезното ми тяло, без грам мозък в главата!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Оплаках се, но от това хич не ми олекна... Отивам да си блъскам главата в стената  Banghead
Виж целия пост
# 198
Майчета, някоя давала ли е вит.С профилактично? Вкъщи всички сме 'грипясали' и аз вече изпадам в паника как ще опазя Тони и единствено за това се сещам ... обаче не знам как, по колко... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 199
Танче твърде си жестока към себе си - на всеки може да се случи с едно хубаво проветряване и ще се оправи работата, а и все пак е бил малкия дявол и се е разминало без инцидент не е лъжа че е много опасно това нещо, ако беше запалил цигара без да е усетил миризмата.....но важното е, че всичко е наред и че ти вече ще си по внимателна.

Елфче, давам вит. С по една ампула в шишето да си я изпие, а при хрема слагам по 2 капчици и в нослето, като независимо от това изпива доста прясно изцеден сок от портокал, грейпфруп и лимон ако се мръщи слагам и малко мед вътре и така всеки ден този сезон е ужасен просто.
Виж целия пост
# 200
елфче, вит С се изпишква, акое взето повече от нужното, така че не се бой. мисля, че може по 1 голяма дневно ампула, ако ен греша...

аз давам на Миа Пиковит на КРКА витамините. сладки са като портокал.

танче, случва се на всеки, то едно ли ни е на главата?!?!?!?

аз си пиша вече за да не забравям, а тези рутинните задължения си ги повтарям като мантра, на излизане: ключ, пари,  телефон , газовия бойлер, печката в банята, спряното парно Sunglasses; а ма ха! (за парното  де)  Party Mr. Green

а сега, посмейте се на мой гръб  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 201
Майчета, някоя давала ли е вит.С профилактично? Вкъщи всички сме 'грипясали' и аз вече изпадам в паника как ще опазя Тони и единствено за това се сещам ... обаче не знам как, по колко... Rolling Eyes
Аз давам една ампула витамин Ц,но 2-3 дена разредена с водичка или сокче,хубаво е и прясно изцедени сокчета,
а освен това и нещо имуно-стимулиращо.
Аз например,не правя реклама,но съм много доволна от продуктите на Аквасорс,
пием коластра и водорасли,те са под формата на капсули,на малкат и разтварям с кисело мляко
в една лъжичка,понеже е суха субстанция.Чувсвам се супер,дават много енергия.
Виж целия пост
# 202
Танче, ще ме прощаваш, ама много се смях на картинката с веещото се обесено тяло. Недей така, щях да си събудя детето. Joy
Виж целия пост
# 203
Броите ме и мен за 16.02.
Дълго се чудех, но вчера мъжо много ми помогна.
Уведоми ме че в петък вечерта имал "среша на мрежата" и аз веднага го контрирах, че в събота и аз имам "среща на мрежата" Grinning
Отначало помисли че се шегувам, но после се сети и много ми се смя.

Кате снимките ви са страхотни  Peace Завиждам ви много за плуването. Килиан е страхотен в басейна.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 204
Благодаря на всички, златни сте  Heart Eyes
Не тая големи надежди, че ще помогне, ама поне да знам, че правя нещо.
Иначе при нас си е все същото...Антон говори все повече- смислени 'изречения' от 1-2 думи  Mr. Green, ама поне е достатъчно ясно да схванеш за какво иде реч.
Гърнето все още е напълно непознат атрибут, но понеже напоследък казва, като свърши работата, май ще се запознаваме (това за двете годинки и аз го знам та и оправдание си намерих пак  Blush )
А пък на мен май ми липсва кърменето  Rolling Eyes Не съм предполагала, защото беше почнало много да ми писва,  ама факт. А и беше предварително планирано, осъзнато решение ( не, че изведнъж ми е спряла кърмата или нещо от сорта, та да съм 'неподготвена'... Sad ) Поне нямаше драми-дали защото последните месец-два беше по-скоро символично (по веднъж през нощта), но мина безпроблемно и за двамата  Peace
Ванилка, в тоя ред на мисли моята 'мантра' е 'чадър, чанта и АЗ'  Mr. Green, че каквато съм отвеяна като нищо да се 'забравя' някъде  hahaha
Имарче, а ти няма ли да си идваш 'у наше село', бе? Та да се видим накрая, че то вече срамота  Blush  (А  'Маргарит и Маргарита' ми е от любимите; хич не съм телеманка, ама тоя съм го гледала сигурно 4-5 пъти. Само дето ако го хванеш в кофти настроение, съвсем се 'сдухваш'  Confused )
Хайде...щото ако пак ми се затрие поста, да не се ядосвам после, че писанияте ми отишли на халост  Mr. Green
Виж целия пост
# 205
Елфче само ако знаеш как ми се прибира,ама няма.Вече не мога да си хвана автобусчето тихомълком като едно време и да ида да се разтъжа в родното местенце.Нашия татко в момента работи и в събота и неделя и мисията ми е почти невъзможна.Даже тази вечер като видях,че 3 март се пада в понеделник и си направих устата да пътуваме,но не получих одобрение.Но живот и здраве около Великден сигурно ще се видим Hug
Виж целия пост
# 206
Добро утро!

Хайде поспаланки на кафенце

Много ни е пуста темата нещо  Thinking

За бибероните бяхте отворили тема, та и аз да кажа, макар че Килиан не ползва биба. Имам едно детенце, което гледам от бебе, сега е на 4,5 год. и още смуче биберон за заспиване и когато се удари и не може да се успокои. Захапката се е изкривила вече ужасно, зъбите също. Сега е решила да дава бибата на великденския заек, да видим дали ще се прежали  Thinking

Айде лек ден ви желая!
Виж целия пост
# 207




Кафенце, чайче, и от мен  Laughing- Катя ме е изпреварила!
/първата картинка много ни отива  Wink/

Снощи не сме спали много...
Кошмари ли бяха, какво става незнам... Събуждаше се поне 10 пъти със силен плач и пищене и направо става... Гушна го, успокои се и след малко пак... Дали се стряска от това, че му е запушено нослето и не може да диша  newsm78, сънува ли нещо  newsm78
Обадих се на новата ни лекарка и следобяд сме при нея... Май сме си лепнали друг вирус...
Дано да няма нужда пак от антибиотици  Praynig

Слънчев и топъл ден ви желая!
Виж целия пост
# 208
0 Потребители и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

 Sad
Виж целия пост
# 209
Шушеее, зарад тебе, душице, ще напиша нещо тука, макар да нямам кво да кажа...

Марти едва ли само от кошмари се буди нощем. Моят Марто се будеше, защото го болеше ушето. Хубаво си направила, че си го записала на лекар. Ще се видим в събота да обменим опит по детеотглеждането (и не само). После пак ще пусна броеницата, може още някои да се присъедини.

Кате, отново страхотни снимки и клипчета. Килиан е голям сладурчо.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия