Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са общите възприятия на хората за Иран и Пакистан?
Какви са впечатленията на хората от Иран?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са общите възприятия на хората за Иран и Пакистан?
Форумът разкрива смесени мнения за Иран и Пакистан. Някои участници имат положителни преживявания с гостоприемството на хората в Иран, докато други се притесняват от политическата ситуация и потенциалните опасности в региона, което води до отрицателно мнение за страната. Що се отнася до Пакистан, негативното възприятие е свързано с предполагаемата подкрепа и финансиране на талибаните, като някои поставят под въпрос истинността на тези твърдения.
-
Какви са впечатленията на хората от Иран?
Форумът показва различни мнения за Иран. Един участник споделя положителни преживявания относно гостоприемството и дружелюбността на хората в Иран, докато други изразяват притеснения относно политическата ситуация и рисковете в региона. Споменават се също така интересни подробности за културата и музиката на Иран.
-
Какво мисли един човек за образователната система и какво мисли един ученик за учителите и училищната система?
-
Какви са впечатленията от Ирак и Иран?
Който е на диета по едно,който ще пълнее може повечко.

,че от приятелството по-хубаво няма


- гледам буря е имало тука, смешни станахме вече.

...


Какво правиш сега, та си толкова заета?
Да не те притесних нещо?
Деверът ми е търговец и пазарува от "Илиенци", аз съм пътувала много пъти с него. Има един арабски младеж /е, долу- горе на тази възраст, за която споменаваш/, точно на втора база, от когото често пазарува. Стоката била негово производство...младежки блузки, с разни щампички...
И моят едни болки в гърба,после в коляното..Доктори,изследвния...На скоро отслабна с много кг и болките в коляното изчезнаха..Повече трябва да си объщат внимание,не само работа,работа...
Дали наистина ги правят или само палшат хората.

-той има снимка в албумчето-но не е ясна-казва се Хусейн-с къдрава коса-светъл,почти рус