Арабско слънце днес блести-при нас пиши и ти!-53

  • 18 474
  • 307
# 135
хе хе Светле ,то всъщност ''сладките'' неща  са дрешки ,не бонбони...ама аз както съм го писала не се е разбрало явно.


ама щом викате хайде да почерпя, живот и здраве да има. Simple Smile Който е на диета по едно,който ще пълнее може повечко.
Виж целия пост
# 136
Много се извинявам - трябва ми специфична информация за законите в Дубай - към кого от вас мога да се обърна /на лична/, за да ми каже как стоят нещата там?
Случаят е житейски и прост - но не ми се излага публично.
Ако има сайт, където да погледна основните неща - ще съм ви много благодарна.
Виж целия пост
# 137
малии,човекът ми говори по месинджъра,ама неговия приятел в африка-нещо не са му в ред слушалките-и така вика-ама ще го преживея и така ще пиша-какво да се прави...сега навярно се
поуспокоихме-и спора го оставихме в историята,където единв ден се надявам и мен да впишат Joy hahaha
пак ще си се обичаме,че от приятелството по-хубаво няма

Дитти-много неприятен този рефлукс-ма не може ли да се лекува,че на моя му казваха,че бил вроден-пък сега нищо му няма.Е кажи-каките помагат и вкъщи нали-пък и отличнички-блазе ти Rolling Eyes

Близначе-сабина-и мен малко ме е страх-но щом сложат упойка и се отпускам-за това като ходя-първо си искам упойката Naughty

Свеар-ама ти имаш гостенка,а аз не съм разбрала-иначе откъде е свекърва ти,далече ли живее,а с твоя мъж в Украина ли се запознахте,как е Мохамед-Амин-ншаала хейр- Embarassedох,залях те от въпроси,ама нали не знам много-пък темите са доста  bouquet

Хари-и аз като теб намирам полезно общуването тук,за мен е и начин да се поотпусна-като намериш време да ми обясниш за това рисуване,че ми стана интересно-върху какво рисуваш,какви бои ползваш и къде намираш материялите-тук дали ще ги намеря-само ако ти се обяснява де,че аз лесно се паля-може да ми хареса...и да си отворим ателие Joy Mr. Green

Лиле-не е толкова скъпо-въпреки,че изглежда-но ние ще я строим върху вече съществуващ първи етаж,само вътре ще бутнем някои стени(всички,с изключение на кухнята ,тоалетните и една спалня за гости-спалните ще са горе,а долустълбите и салон-много ще се радвам да ми гостуваш  bouquet-но сега рибата е в морето,а ние сложихме тигана-Ншаала-да сме здрави и мир да има Praynig
Пожелавам ви лека нощ,а утре-да се събудим и да сме забравили лошите мисли
Виж целия пост
# 138
лека и спокойна нощ...ние все още ревем....а аз едвам ве4е гледам Tired
Виж целия пост
# 139
Аз пак по никое време се включвам  ooooh! - гледам буря е имало тука, смешни станахме вече.

Днес се разходихме из нашия квартал и намерихме една мароканска месарница - мъжът ми много се зарадва, даже си купихме сосис - мммм - и го сготвихме заедно със заалюк - та стана малко миш-маш, ама като имаме само 1 тенджера в момента, така ще е  hahaha. Утре пък ще ходим "на лов" за български магазини, че и двамата много обичаме кашкавал, да се запасим и с тази вкуснотийка.   chef

Айде да ви сервирам сутрешното кафе и да отивам да гушкам възглавницата, а вие се черпете тук:


Виж целия пост
# 140
Дабро утро-мерси за кафенцето,което Тарик Мам се е постарала да ни сервира посред нощ -тя сега навярно спи-но ние ще го изпием-за нас денят започва...НШААЛА Бог да е милостив и да ни напътва в делата Praynig

-днес денят ми не е от най-прекрасните,затова и кафето е разлято,а и затова така рано съм пред компа...причината-още от снощи моят мъж едва ходеше от болки в кръста-но като си лежеше не се и оплакваше много,снощи даже си говори с приятел по месинджъра,ама беше легнал на земятя-като иска да се изправи-сърцето ми се къса-едва и с присвити колене...аз не съм свикнала да го виждам така-ми той още не е навършил 36г....ето сещам се ,че на 15.2-след няк.дни има рожден ден...ама ми е гадно Cry Cry....чувствам се безпомощна като с вързани ръце-и то пък за капак тия дни нали се постопли,работата му се увеличи-сутрин е в магазина вечер в цеха(аз не съм споменавала с какво се занимаваме-но сега разбирате-има шивашки цех с 5-6 шивачки,а сестра ми  крои и отговаря за работата там,а той продава на едро в Илиенци,но след обяд затваря,отива за материяли,платове(и то с топове),копчета и такива разни,после в цеха-там сгъва,мъкне стока-въобще почти всичко върши сам-е то накрая така ще стане)-и какво мислите ,тая сутрин пак както обикновено стана в 6.30-ама как стана ,не ме питайте Cry Cry Cry-съжелявам,че ви безпокоя,но имам нужда да го кажа на някой , той запали колата и отиде в Илиенци,че то събота-силен ден ,а втора база,където е той-отваря много рано,понеже клиентите от провинцията ,има и сърби,македонци-пътуват нощем и гледат първи,че нали е на едро,да имат избор и да си свършат и те работата....ох ,нали се моли(салат ал субах)-та и тази сутрин,едва се навежда ,а после му помогнах да се обуе,той иска сам но разбра,че ще е трудно-АЛЛА У АКБАр-и чорапите и обувките му обух-нито той,нито аз сме свикнали така-но ето.ЖИВОТЪТ е непредсказуем-и както казах вчера,като възникнаха между някои тук спорове-Животът ни, е едно голямо изпитание....за това да се обичаме и да не издребняваме Heart Eyes...

    .....Та причината за тая болка е,че като малък-12г.-лятото работел в автокъща с брат си,та докато нещо правел, легнал под колата,тя нещо се килнала и го затиснала-каза,че не можел да диша от тежестта и ,и ако не бил един човек,който сега е вече покойник-но тогава се славел като мн-силен и с едно желязо повдигнал леко колата,брат му го изтеглил-и така се спасил Praynig-ребрата му не се счупили,но така се позкривили малко от едната страна,че нали е бил малък-то не личи-само ми е показвал как от едната страна е леко по-различно от другата-та от тогава от време на време го боли кръста-ама като тази сутрин не си спомням..

.Ншаала-ще видим днес какво ще стане-Алла карим-стискайте палци...извинявайте,че ви товаря така  bouquet...вярвам,че всичко ще е наред-Ншаала я раб-има и по-лоши неща-след малко ще му звънна да го питам как е...
ПРИЯТЕН ДЕН  bouquet

...Та в тази връзка да кажа цитат  от линка ,който пусна Мама Мия   bouquetснощи-сега го гледах-
Някой каза ли ти,че вчерашните грешки,са за вчерашния ден...
-я по доб
ре пак го вижте,че в суматохата вчера може и да сте пропуснали-Благодаря Мия Heart Eyes
http://misli.hit.bg/hasanyonetoldyou.html
Виж целия пост
# 141
Dua ще се моля днес за мъжа ти, то винаги когато човек се моли почва от здравето, че като има здраве всичко останало си идва по местата. Но щом е роден на 15 Фев. ще ти кажа, че той в момента се намира в дупката си преди датата на раждане, за която всички астролози споменават. Някои казват, че е 54, други 14 дена, но винаги човек е уязвим повече от обикновено. Така, че скоро ще ти се оправи момчето.... с божията и твоята любов и грижи, Inshallah

Успешен ден на всички, здраве и любов и много смях!!!!
http://www.geocities.com/mutmainaa/dua1/health.html
Виж целия пост
# 142
Блогодаря ти за пожеланието и картинката  bouquet Heart EyesНадя
не знаех за тази астрологична дупка-но то има някакви такива ситуации-пък и на който каквото му писано
ние вече се чухме-оправил се някак в магазина-клиентите даже го съветват разни рецепти-сега вече оправих положението тук и отивам за лекарства...до скоро
Виж целия пост
# 143
Здравейте, момичета.

Дуа, ще ти стискам палци всичко да се оправи. Не се притеснявай, надявам се има начин. Моят мъж периодично му се схавща седалищния нерв и ходи изкривен на една страна, ама то пак е защото като твоя като малък бачкал, ама на борсата за зеленчуци - колко дини е разтоварвал само той си знае. Сега слава богу не му се налага да върши тежка работа.  Praynig
Наистина хубава изглежда къщата. В района на мъжа имаше мнооооооооооооого хубави, в една ми останаха очите - цял замък и то в село, не в град. Особено ми харесва каменната облицовка и каменните корнииз, и в Халеб са много почитани.

Имам една позната, която е живяла в Сур 13 г., българка е. Сигурно я познаваш.  Party

Деси, какво стана с Муфи и резултатите от срока? Пропуснала съм може би, ако си казала, че то с тия недоволни от нашето нищо неказване чак ми е неудобно да се намесвам в темата.  #Crazy Какво правиш сега, та си толкова заета?
Ние днес ще ходим на гости на един посланник, детето му е с моето в един клас. Вечерта трябва да почвам да чета по Човешки ресурси. Утре ще ги повозя моите двама хубавци, за да свикна с маршрута и да мога да ходя сама на работа с колата.
Това с рефлукса аз съм чувала, че е предимно при малките бебета, на приятелката бебето имаше, ама то не се ли оправя после?

Надя,
извинявай, но за теб не знам нищо. Явно и това съм пропуснала.  Rolling Eyes

Ясминке, не си ми отговорила на личните. newsm78 Да не те притесних нещо?  Rolling Eyes

Тарик мом, как е времето там?  Simple Smile

Близнаците, настръхвам като чуя зъболекар. Моята си ме знае и дори кариес да ми прави ми слага упойка. Не мога да издържам. Съчувствам ти направо. А вчера на малкия му вадили зъб (аз не можах да го заведа, нали пазя поведение в работата Embarassed) и майка вика - изпадна в шок направо - не от болка, ама като видял клещите. Пък то млечен му вадили защото постоянният тръгнал накриво да расте.

Хари,
страхотна терапия. Чакам малко да се затполи и аз да я приложа.   bouquet

Нафасима
,
как е твоя човек, емоции при вас, няма спор? Joy

Момичета, за брака - никакви трудности нямахме, само изчкахаме документа от мъжа, че няма брак в Сирия и хоп, готово.  Mr. Green Чак ме изумявате с тия някакви си проби...... Ааа, личната лекрака не искаше да ми издаде медицинско защото не съм била нейна пациентка, понеже от 13 годишна докато дойде време да се женя - на 23, не съм я посетила нито веднъж и тя не ме помни, викам й - бе жена, като не съм болна за какво да идвам?  Mr. Green

На пропуснатите - лек ден.   bouquet
Виж целия пост
# 144
Амал , с моя човек непрекъснато се разправяме напоследък, направо ме е срам да си го призная  Embarassed Брат му всеки ден ми държи речи колко обичана жена съм всъщност, но видиш ли- моя младеж бил кибритлия и затова се получавали такива неща. Ама на мен взе да ми писва- обичам го страшно много, но ми се иска понякога да си грабна багажа и да избягам някъде далече, без никой да знае къде съм.
ДУА, да не се окаже че познавам мъжа ти?  Thinking Деверът ми е търговец и пазарува от "Илиенци", аз съм пътувала много пъти с него. Има един арабски младеж /е, долу- горе на тази възраст, за която споменаваш/, точно на втора база, от когото често пазарува. Стоката била  негово производство...младежки блузки, с разни щампички...
Виж целия пост
# 145
Дуа,Амал-претоварват се тия мъже...Хич не им е лесно SadИ моят едни болки в гърба,после в коляното..Доктори,изследвния...На скоро отслабна с много кг и болките в коляното изчезнаха..Повече трябва да си объщат внимание,не само работа,работа...

Нафасима-добре,че не са ви подложили на такова унижение-тия тестове с абсурдни,нямам думи SickДали наистина ги правят или само палшат хората.
Хайде скоро теста да покаже 2 чертички PraynigНе правете война-а любов Grinning
Бъди по-търпелива,за какво се ядосваш толкова.Аз винаги си казвам-хората какви проблеми си имат,пък аз се тръшкам за глупости!Компромиси във връзката трябва да се правят,скоро този период ще отмине...И знай,че той е мъжът все пак-не се опитвай да се налагаш,освен по ,,тънкия,, начин Mr. Green

Амал-надявам се на Деси да не и е станало неприятно от злоба и завист и скоро да се включи Hug
Можеш ли да ги снимаш тия хубави къщи,ако минеш пак от там GrinningМного ми стана интересно!
Аз преди малко научих за още една българка женена за египтянин-побългарихме Египет,брей JoyИмат си и бебче Heart EyesА пък в Сирия и Ливан още повече са сигурно Grinning

Надя-благодарение на теб,денят ми започна с усмивка-мерси!

Хари-хайде честита терапия и да обличаш принцеските  сладко!При нас има H&M и то едни голееееми магазини.Минавала съм само на бързо,но ми се струва скъпо.Обаче пак ще погледна,че на бебката ти ми се сториха ужасно сладки дрешките Heart EyesНо ще бъде за лятото,че вчера и ние ходихме да купим някои неща на децата и от повече нямат нужда.

Тарик Мом-то много добре там-щом и БГ магазини има,супер!Хайде,чакаме снимки!

На Кари и купихме първият ръчен часовник GrinningСега само отчита колко е часът и е голяма радост LaughingКога пораснаха тия деца Cry Heart Eyes

Хайде до скоро!
Виж целия пост
# 146
Ами Нафасима може-дай описание и име-може и тук на всеослушание Wink-той има снимка в албумчето-но не е ясна-казва се Хусейн-с къдрава коса-светъл,почти рус Mr. Green Mr. Green-малее,че съм нескромна ма нали съм любопитна
-не прилича мн.на арабин,но е такъв все пак Laughing и със щампи работим-поне ако не сте му клиенти ,може да станете Joyншаала

той пък още не е сядал на стола и след малко ще идва да пие лекарства-някаква лепенка купих-ншаала

Амал,Лиле Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 147
Добър ден момичета  bouquet DUA  и аз ще се помоля за мъжа ти да се почувство по-добре и нещата да се оправят Hug права е Надя за астрологичните дупки и аз имам такива наблюдения.Мама Мия благодаря ти за това което вчера си пуснала,страхотно е  bouquet   Хариет мерси за почерпката,взех си повечко,имам нужда Simple Smile Тарик Мом мерси и на теб за кафенцето и успешно ,,ловуване,,по българските магазини Party Амал леко шофиране утре Simple Smile аз така и не се престраших да изкарам книжка,колата ни така си стои на паркинга Sad  Деси как сте Thinking Момичета някой гледа ли Слави и Танцувай с мен newsm78 аз се радвам и за Петя че спечели,но повече ми се искаше на първо място да е Миро-строхотен талант,напълни ми душата.Сега отивам в кухнята да се приготвям ,че чакаме баща ми да ни дойде на гости Party На всички приятна събота  bouquet
Виж целия пост
# 148
ДУА, аз сега питах Хади за въпросния търговец и той ми каза, че наистина е от Ливан. Имали ли сте преди склад в Арена-та? Ако да- Хади ви е бил комшия, имал е склад съвсем наблизо до вашия.
И аз исках Миро да спечели- язък  #Cussing out
Виж целия пост
# 149
   Добър ден и от мен,от вчера хвърлям по едно око но нещо имах проблем с интернета и чак сега мога да пиша.Дуа,много лошо дано мъжа ти скоро се оправи.И моя така се схваща от време на време,ходи на доктор и той каза,че явно от това,че като кара все отваря прозореца на колата да пуши и го надухва точно в кръста,той даже мислеше,че е дископатия.Какво съвпадение и мъжа ми до Нова год. държеше складове в т.ц.;но той внасяше електроника от Дубай,а после дом.потреби от Китай.Сега смени бизнеса и много се радвам,защото преди все беше на път.Но Илиенци му е слабост пък и там са повечето му приятели ,та през ден ходи на там.На мен вчера ми беше ужасен ден,погледнах към форума и тук прехвърчаха искри,дойдоха децата от у-ще мистър Треи  ударил големия по главата,защото не правил някакво упражнение както трябва.В понеделник съм там.И въобще целия ден ми беше наопаки,накрая за капак реших да се натъпча със сладко и си провалих диетата.Днес отново я захващам,ама с тази моя страст към шоколада,кажете нещо срещу нея.Аз дълги год. съм спортувала и съм се лишавала от сладко,а сега каквото и да хапна ми се лепи,а и като нямам време за спорт.Скоро смених и диетолога да видим дали ще успея с тези 5-6кг. дето ме тормозят.  Хубав ден на всички и повече усмивки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия