Трифон Зарезан и Сан Валентино завинаги заедно - 77 италианска тема

  • 23 396
  • 297
# 150
Е,днес много поводи хубав ден,освен че е празник  Mr. Green

Сонита, Честит Празник и във Вашата Къща  Grinning Здраве и Много Много да Ви Радва  Grinning

Италинке кака  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 151
4естит Първи Рожден на Маргарет   newsm38 newsm51
Да е все така 4аровна и лъ4езарна. Весело и безгрижно детство и желая  newsm67 nbirthday

4естито и на вси4ки останали,които празнуват    Tada
Виж целия пост
# 152
Благодаря още веднъж на всички за красивите пожелания, много си ви обичам, празнувам тук сега с вас! Ние сме пред компутрите...под секрет, с бандиера росса ... Embarassed
Дори изйадох само две пасте секке и се кося....за здравето на беба нали е...Да видим в неделя какво ще правя пред софрата. За срамотите ни пихме тавя вечер, татето пак го цепи една глава...
Виж целия пост
# 153
Еййй, поспаланки, добър ден!

Наша кукла Десинка днес има рожден ден! Да ни е здрава, все така лъчезарна и силна мъжка майка и съпруга!

Виж целия пост
# 154
Много здраве и сбъдване на вси4ки ме4ти,Деска Hug


Виж целия пост
# 155
Деска 4еститоооооооо

Виж целия пост
# 156
4естита първа годинка на хубавото Марги Heart Eyes
4естит рожден ден и на Деси
http://img229.imageshack.us/img229/5344/1e65e38cd8de886eb9bdac6nx6.gif
Виж целия пост
# 157
Честит първи рожден ден на сладката Маргарет!   bouquet Да е здраво и лъчезарно дете!

Деси, честит празник и на теб! Бъди здрава и най-щастлива мама 
Виж целия пост
# 158
Момичета, видяхте ли новите възможности за полети с компанията на Ники Лауда http://it.flyniki.com/home.php?lang=ita
Виж целия пост
# 159
Благодаря ви момичета!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 160


Честит Рожден ден!
Виж целия пост
# 161
  newsm59 4естит Рожден Ден,Деска   newsm59

Бъди здрава,Щастлива и много оби4ана мама и съпруга   bouquet Hug
Виж целия пост
# 162
Здравейте пак, ние отново спим следобедния си сън по никое време- от 16.30, та...мама и тати не могат да дремнат след обяда!
Благодаря и на Сонитка и на нИки за поздравленията! Hug
Сонче, ама все смени се правят с тия полети! Аз навремето летях през Виена, тръгвайки от Бриндизи, през Рим, та от Рим до Виена бе с ЛАуда еър и ми хареса много, слушаше се музика различни радиоканали със слушалки де р4аздаваха и имаше готини стуардеси облечени като каубои, избор от две менута топла храна, сега си давам сметка, че бе пак американски гозби, анли ги пробвах на место.
ГлАдната хомеоПаткококошка храна нали сънува, да ви питам вие обичате ли етноресторантите и да пробвате куни на различните народи? В градовете ви какви ресторанти има? Тук има един американец де от години е отворил и разширил ресторант с много хубави хамбургери на барбеку, мексикански фахитас и прочие, онион рингс- нещо божествено са тия лучени кръгчета , има ги вече по някои супери замразени за пържене готови и тук, и в България, кеф!
В Палермо има индийски, мексикански, аржентински, индонезийски, японски, ирландски пъбове, немска бирерия с много вкусни вурстели и хубава бира, арабски ресторанти, а също и китайски, къде ли ги няма тях вече, но ни харесват.
Виж целия пост
# 163
http://www.dnes.bg/article.php?cat=80&id=42619


http://www.dnes.bg/article.php?id=47635
Виж целия пост
# 164
Desi, chestit rozden den na paterica!
Da si ziva i zdrava, i vse takava dobra i pozitivna!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия