Малко остана ясно е вече,все по-тясно става на АПРИЛското човече !!!

  • 13 041
  • 313
# 210
Милена, дано всичко е наред Praynig
Вени, а моята майка като раждала през април и август твърди, че най-лесно се кара бременност с термин през пролетта и най-лесно се гледа пролетно бебе Peace Сиреч, по-хубави спомени има от бременността със сестра ми Crazy И ме изкара голяма късметлийка този път Sunglasses
Виж целия пост
# 211
Дано всичко с бебчето да е наред!
Виж целия пост
# 212
Милена моля се всичко да е наред и да имате едно прекрасно и здраво бебенце!  И се пази много! Hug
 Да ви се похваля днес се чух с Жк и изследванията са ми добре,въпреки боледуването пак съм ги закрепила  Simple Smile
 Аз с килограмите ако ви кажа колко съм напред ще ми се смеете +18 ,направо съм си слонче  Embarassed,дупе да ми е яко после ,и се чудя защо хората ме питат дали няма да имам близнаци ,а то явно така си изглеждам  Embarassed
 Да предложа една СОФИЙСКА СРЕЩА....КАКВО МИСЛИТЕ
Виж целия пост
# 213
Здравейте на всички,
аз отдавна не съм писала, но ви следя до колкото мога, защото още ходя на работа. И аз като повечето не мога да спя нощем, но то е зъбобол. Всички зъби ме боля и венците, направо откачам от болки, това бебе направо ме изсмуква!!! Кажете какво пиете при зъбобол, защото не издържам. Заболекаря ми изписа само витамини А, Е и С, ама ефект няма.
milenag стискам палци всичко да е наред със снаха ти и със бебчето!!!
Дръжте се, малко остава!!!
Виж целия пост
# 214
krischan,
намери си здравец отнякъде и му вземи корените и си направи отвара от тях - мен само това ме спасява.
Жабуриш се с него когато се сетиш прец целия ден и държиш колкото може повече в устата.

milenag, дано всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 215
milenag, дано всичко бъде наред! Praynig
На сестра ми така преди 6 години й предизвикаха раждане към края на 8-ми месец. Племенничката ми беше спряла да наддава още от седмия месец. Роди се 1350. За един месец наддаде и си я взехме вкъщи. Ела да я видиш сега- бяс и половина! Laughing
Пожелавам всичко да мине много леко и бебчето да се роди здравичко и да е много борбено!
Виж целия пост
# 216
Скоро и мен ме болеше един зъб и когато станеше нетърпимо пиех 1 парацетамол
Виж целия пост
# 217
Bibobibo, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си здрава и щастлива и да родиш най-сладкото и здраво бебче в света!

Milenaq, много е лошо това, което се случва със снаха ти! Дано бебчето да е здравичко и живичко, та да може да го извадят, пък после ще постои в кувьозче и ще се оправи! Я, нашата сладка беба Даринка как бързичко се оправи и започна да дебелее! Апропо - Сладката мама да се обади и да пуска снимки!!! Притесняваме се, като не пише!

Аз съм висока 173 см и преди да забременея тежах 68 кг, което за моята структура беше много добре - нито бях много слаба, нито закръглена! Изглеждах ето така: http://i169.photobucket.com/albums/u224/asja78/P1010249.jpg Качила съм около 15 кг, но не ми тежат чак толкова. Е, не ми е приятно да съм дебела, но какво да се прави...
Виж целия пост
# 218
Момичета, благодаря ви много за хубавите пожелания  Heart Eyes. Дай боже всички да гушкаме април здрави и сладки бебчета

milenag, стискам палци и се моля всичко да е наред със снаха ти и с бебчето  Praynig

eva_merry, наистина ли със сестра ти сте с един и същи термин. Страхотно е това  Grinning
Виж целия пост
# 219
eva_merry страхотно ! Майка ти ще си я разпределите по дни от седмицата, щом сте в един град !
Milenaq аз вече писах че на мен на един апарат бебето излиза 2 седмици по малко, а при другия док. + 1 ! Хубавото е че всеки път е така, т.е. расте си колкото трябва за месеца.Дано нещо не са и измерили както трябва и бебчо да е добре!  Praynig
asja и аз съм като тебе на старта, но сега съм качила вече над 20 кг!  Twisted Evil
Goldie за сега сравнявам зимните и летните бебета, за пролетното ще кажа след няколко месеца  Laughing
Момичета, аз незнам защо ви съветват да търпите зъбобола? Понеже съм стоматолог не ми се струва нормално бреммна жена да си ходи с разваления зъб?!? А като родите съвсем пък няма да имате време да се лекува! Ако проблемите са от венците, то и те се лекуват сега!
Виж целия пост
# 220
krischan и аз съм много зле със зъбите по точно венците много ми кървят и ме болят всички зъби от тях, да не говорим че имам проблем с един мъдрец, който постоянно се възпалява и от това най ме е страх да не се налага антибиотик. По повод на болките от венците се жабуря с отвара от смрадлика или продават в аптеките Елудрил за жабурене.
Отиди и на зъболекар, при моя ходя всеки месец като почне повече да ме боли и ми слага едни кончета между всеки зъб с някакво лекарство, което ме успокоява за известно време.
Виж целия пост
# 221
nellymax благодаря че се сети за мен аз в понеделник съм на консултация и ще питам за 29 и аз да се запиша за обиколка а ти при кой ще раждаш там и при кой си на консултации.

milenag стискам палци всичко да е наред, сигурна съм че ще е така лекарите понякога плашат повече отколкото трябва а ние като нищо не разбираме и приемаме нещата прекалено буквално, както казва мъжа ми като се шашна за нещо не си първия няма и да си последниоя такъв случай  Heart Eyes винаги има решение

Лек ден на всички
Виж целия пост
# 222
ходих на зъболекар, той каза че венците ми са възпалени от зъбния камък, изчисти ми го, но пак ме болят венците, а от там и всички зъби. Направо полудявам от болки, особено нощем.
Виж целия пост
# 223
Здравейте,

Аз най-накрая си докуцуках до вкъщи и сега си правя едни вкусотиики, ама няма да ви дразня Simple Smile
Bibobibo ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН да си жива и здрава и само радости ти пожелавам, ана пролет най-прекрасния подарък Simple Smile

milenag стискам палци снаха ти и бебчето да са добре  Praynig да се роди живо и здраво и да е борбено като Дарина, и да си го гушкате вкъщи Praynig

asja ти поне си висока аз сега съм +15 и да ти кажа доста ми тежи, аз съм 165 см ама здраве да е, важен е крайния резултата, бебчо да е добре, пък ние ще сваляме килограми после Simple Smile
Виж целия пост
# 224
милена, всичко ще е наред!
момичета, ако някой има желание може да гласува за нас - в конкурса бг татко. Не ни изписва линка обаче...
ще пробвам така:
stavam    bgtatko   com
 - снимката ни се казва "Моят тати е супел!" - като от рекламата на Тайд, само че с тати.  bouquet
И мен ме тормозят зъбите, имам чувството че са омекнали. Знам,ч е ябълките помагат и си хапвам доста, но не знам.
Момичета, вие с какво си почистихте кошарите на бебетата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия