
Рони,що дремеш


на мен лично много ми хареса,а и на Иренка като я гледах с такова чувство останах
Тя милата май доста се разчувства,вероятно и от бременността .......но е нормално 

, а и децата ни са толкова сладки
Обаче останах очарована от Люби, така хубаво си каза стихотворението, браво на детето
А ти защо не доведе и Орлин, Боби остана много изненадан, когато видя, че е единственият мъж в салона 






А За Люби една голяма прегръдка 
Днес с баща си ми изнесоха концерт, той взел една надуваема китара, а тя на лаптопа си свири на пиано и пеят песни

Има два басейна/върешен и външен...т.е.3 са де/бунгала,стай,апартаменти,ресторант,фитнес.солариум,абе квото се сетиш...Намира се след Берковица,т.е.преди Вършец...и е в самата гора....но трябва да запазите място предварително,защото иначе няма шанс,но пак не е гаранция,че ще намерите места.....ако искаш да се разровя за телаПрепоръчани теми