
Млякото което пие малката е с хидроизолиран белтък и с пребиотици ( Милумил НА2) във Варна не на всякъде го има и да знам дали да се натоваря от тук и с него, че ще е мъкнене на кошари и т.н.









Казваш 3 дни ергенски живот, аз като се сетя, че моят мъж като влезне в кухнята да готви и след него мивката е пълна и навсякъде има боклуци, за 3 дни какво ли ще стане
Сега се сещам, че като тръгнах да раждам Марти преди 4г., точно вечерта бях сготвила 6 гювечета, 3 или 4 бяха останали и като се върнах ги намерих в един шкаф мухлясали, като и близо 1-2 м. живяхме при родителите ми след раждането. Щях да го убия, разбирам, че не му е било до това, ама все пак доста неприятно се изнанадах 

До сега,ако е правил нещо дето не сме знаели си е казвал с идването ни и брат ми е потвърждавал,защото съм си мислела,че си измисля,но за казаното от него снощи....просто незнам какво да мисля 
питам аз,а госпожите къде бяха,а той-ами на бюрото и казвам,те видяха ли ви....той-ами да...и какво-ами наказахани и после събирахме кубчетата....
Чудя се да вярвам ли на казаното или не?Но на всяка цена мисля да повдигна въпроса пред госпожите и да ги попитам имало ли е нещо такова....
Препоръчани теми