Баби диви и щастливи на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 5

  • 19 702
  • 286
# 180
Здравейте и от мен! Ами аз кат видях кой тука и аз веднага да не остана назад. Тука май се готини свекита сте се сьбрали като гледам Hug
Виж целия пост
# 181
ММММ...дааааа Всичките сме такива само и снахите да бяха като нас еша нямаше да има.   

Как мина консултацията мила?Надявам се , че всичко е наред  с теб и бебчо.
Виж целия пост
# 182
Хулиганче, аз си знам урока  Wink, а ти знаеш че сме с теб!  bouquet
 
Приятелки, има една книга, която много обичам - Балкански грешник. Днес като ровичках в нета, видях, че авторът има сайт. Ако на някой му е интересно ето го: www.kirkov.info
Книгата е публикувана в него, а има и други приятни за четете неща.


ПП: Само при мен ли всичко става бавно или и вие имате проблем с форума?
Виж целия пост
# 183
Наред е,благодаря,само дето беб4о е седалищен и не иска да се обьрне,ще го раждам сьс секцио на 15 март. Hug А при теб как мина деня,като гледам тук не сте ску4али  bouquet
Виж целия пост
# 184
И аз имам проблем с нета, иначе да съм изписала доста досега.
Иве, кажи нещо хубаво и за тъщите  Joy Joy Joy Няма само свекитата да обират лаврите newsm45
Виж целия пост
# 185
Ееееееее то за тьщите се знае Joy Не само тук,а по принцип,аз затова само за свекитата казах-пе4ените са кьт Naughty  bouquet
Виж целия пост
# 186
За да поприключа със зетчетата, който иска да влезе в Биберона, в темата "Моля за съвет" на  4 стр.Историята на това момиче толкова ми заприлича на нашата,че докато се усетя и споделих всичко.Извинете ме,че не искам да го повтарям,но това ми е болката сега.
Хулиганче, имам една приятелка /тя е с псориазис/,която вместо да ходи на химио и лъчетерапия веднъж в седмицата взема някакви хапчета по схема и е много добре - освен в деня, в който ги взема.
Дано всичко покрай теб да бъде добре!
Виж целия пост
# 187
Наред е,благодаря,само дето беб4о е седалищен и не иска да се обьрне,ще го раждам сьс секцио на 15 март. Hug А при теб как мина деня,като гледам тук не сте ску4али  bouquet
Иве,здравей и от мен.Щом всичко е наред с бебо не е проблем,че е седалищен.Нашият се обърна в деня на раждането си.Като чу и хоп....роди си се нормално.
 Бабче Хулиганче и аз приех рапорта.Свободно  Laughing и споко всичко ще е ОК. Ти си силна и ние сме спокойни за теб. Peace
               Всеки път се чудя защо повече се пише за свекитата и по-малко за тъщите.Включих накрая - щот пишат снахите и клюкарстват повече от мъжете
               И при мен нета е отврат.Цял ден пиша и копирам ....и пак трудно го изпращам.
Виж целия пост
# 188
Зиче, знаеш ли за една дето се оплаквала: "Като бях млада попаднах на една проклета свекърва,та не можех да живея спокойно! И тъкмо като реших ,че ще си отживея синът ми доведе една  змия...." Joy
Виж целия пост
# 189
Дидиа,това е ужасно те мьжете ако вземат да клюкарстват после ние няма да можем да се вредим Joy
Виж целия пост
# 190
Иве много се радвам че всичко е наред.То бебчето все ще го изкатат мила ,сега поне е лесно .Аз със сина съм се мъчила 3 дни да го раждам с болки през 1м и30сек.и не ме резнаха гадовете за малко да изпуснат детето.

Нета и при мен е същия един пост  докато го побликувам половин час минава ,но чудно че другите сайтове си ги отваря ,само БГ-мама не.
Виж целия пост
# 191
И при мен е така с нета Thinking
Виж целия пост
# 192
Янче, прочетох го мила.
Какво да ти кажа, като нищо не може да те успокои.
Мисля, че е най-важно е да си приберете детето и да не го мъчат повече.
Другото все някак се подрежда.
Успех на мисията ви и да пишеш какво е станало.
Виж целия пост
# 193
Здравейте друшки! Какво направихте писали , писали олееее!
От така прочетеното си мисля, че дъщерите са по опарничеви.
Аз имам един зет. Едно много добро дете, сам си пожела да ни вика,
майко и татко. А за свекървите има една стара поговорка .
На каквото постелиш, на таково лягаш. Младите не са толкова лоши.
Хулиганче нищо няма да ти кажа, само newsm10 newsm10 newsm51
Виж целия пост
# 194
Ох изнерви ме нози нет

ЯНЧЕ---Права си мила повечето сме така ,но аз имах страхотна свекърва .Омъжих се на 18г и нищо не знаех нито можех .Още на следващия ден и казах че ръцене ми са вързани в домакинството и че тя е човика който ще ме учи.Горката женица незнам как ме е изтърпявала но всичко което знам тя ме научи и ще и бъда благодарна до края на дните си.
Бог да я прости.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия