,az si prosledqvam pri neq bremennosta ve4e treti mesec i sum strashno dovolna ot neq,dori mislq da rajdam pri neq
,az si prosledqvam pri neq bremennosta ve4e treti mesec i sum strashno dovolna ot neq,dori mislq da rajdam pri neq

Следя си бремеността при д-р Александров с предплатен пакет, не съм имала проблеми със забременяването или нещо друго, просто клиниката ми е наблизо и не се чака, та от тази гледна точка. Последния ми преглед беше при д-р Коновалова по спешност, защото имах болки и кървене, което за късмет се оказа малко фалшива тревога, но докторката беше наистина много компетентна, въпреки възрастта и ме успокои доста, което в случая беше най-важното.
Следя се в Щерев от няколко месеца, но не съм си плащала пакета, плащам си за всеки преглед на момента. Вчера имах малък инцидент. С мъжа ми така се врязахме с колата в една прекрасна дълбока софийска дупка, че направо усетих как ми се преобърнаха вътрешностите, а бебо, който кротко спеше се разбесня и разрита страхотно. Въпреки това не обърнах много внимание, взехме си котето и си се прибрахме в къщи, но тогава започнах да усещам някакво напрежение и тежест в корема, които малко ме притесниха. Викам на мъжа ми "Карай ме на доктор за всеки случай". Запалихме колата и газ към Щерев. Действието се развива в 21.30 вечерта и съответно долу в приемната нямаше никой, но човекът от охраната се обади по телефона и моментално от родилното слязоха една акушерка и една докторка. Аз се следя при д-р Савова, но тя е в отпуска, а на тази, която ме прие така и не разбрах името 
Препоръчани теми