клиника Щерев

  • 798 643
  • 6 728
# 525
д-р Коновалова е най-уникалната лекарка на която съм попадала някога през живота си...Толкова мил човек и добър специалист трудно се намира в Бг...Яд ме е единствено че сега нямам финансовата възможност да родя при нея...но при следваща бременност живот и здраве-дано имам тази вазможност точно тя да е първия човек срещнал се с бебето ми...Имам и пълно доверие  Hug
Виж целия пост
# 526
Tea-fea, Adi84, lyubka мерси много, че споделихте момичета Hug.
А пък за системата ще го уточня и с мойта лекарка, просто ми се ще да я избегна, прочела съм доста плашещи неща за нея. Първият път не са ми слагали, но раждах в ТК. Но най-вече си зависи от хода на раждането наистина.
Виж целия пост
# 527
има ли мами раждали със секцио при д-р Юнакова или тя не изражда? До момента няма мнения за нея относно раждането. Имате ли някакви впечатления?
Виж целия пост
# 528
Косе7601, не знам, за съжаление нямам информация  Hug
Виж целия пост
# 529
Lilcho   ако искаш бебето може да остава за през нощта при теб. А колкото до окситоцино,мисля че е практика. Ако си посещавала училището към клиниката ще ти бъде полезно да разбереш как процедират при раждане там.
Виж целия пост
# 530
Здравейте, аз ходя на преглед при д-р Андреева в 6 тия месец сам и искам да попитам тя дали изражда защтото сам решила да родя в Щерев при нея . Искам да попитам понеже сам си платила пакета за проследяване като дойде време за раждане направление от личния лекар ли да си взема . Благодяря предварително
Виж целия пост
# 531
Здравейте, аз ходя на преглед при д-р Андреева в 6 тия месец сам и искам да попитам тя дали изражда защтото сам решила да родя в Щерев при нея . Искам да попитам понеже сам си платила пакета за проследяване като дойде време за раждане направление от личния лекар ли да си взема . Благодяря предварително

Разбира се, че изражда и аз съм нейна пациентка и след месец ще раждам при нея. Можеш да си поговориш следващия път с нея за това и да й кажеш. че си решила да раждаш при нея. Направлние не ти трябва освен стандартното за хоспитализация Peace Имай предвид, че раждането ще ти струва 1800 лв. Успех и лека бременност Hug
Виж целия пост
# 532
Adi84 много ти благодаря за отгвора ,но неразбрах това за хоспитализацията от личния лекар ли се взима . Успех и леко раждане ти пожелавам.
Виж целия пост
# 533
Adi84 много ти благодаря за отгвора ,но неразбрах това за хоспитализацията от личния лекар ли се взима . Успех и леко раждане ти пожелавам.

Да от личния лекар се взима, но най-рано 1 месец преди раждането трябва да си го взмеш, тъй като то е със срок 1 месец. Ето виж какво ще ти трябва за раждане в клиниката:

http://www.ivf-bg.com/index.php?n=services&t=25
Виж целия пост
# 534
данидани324 ако си занесла първоначално направление за женска консултация в клиниката не е нужно да носиш нищо от личния лекар. ти вече си направила избор на проследяващ бременността по здравна каса и раждането ще ти е 1800.
Виж целия пост
# 535
данидани324 ако си занесла първоначално направление за женска консултация в клиниката не е нужно да носиш нищо от личния лекар. ти вече си направила избор на проследяващ бременността по здравна каса и раждането ще ти е 1800.
  Да занесла сам направление за проследяването на бремеността  ми . Много ВИ благодаря , че ми отговорихте .
Виж целия пост
# 536
Имате ли впечатления за д-р Юнакова относно раждането при нея независимо секцио или нормално?
Виж целия пост
# 537
Момичета искам да ви питам някоя от вас има ли информация на 21 и 22 как ще работи клиниката?  newsm78
Виж целия пост
# 538
Във всички празнични дни има дежурни лекари/лекар до обяд-13,30-14,00, както и лабораторията работи до обяд-мисля,че до 11 взимаха кръв
Виж целия пост
# 539
Във всички празнични дни има дежурни лекари/лекар до обяд-13,30-14,00, както и лабораторията работи до обяд-мисля,че до 11 взимаха кръв
Благодаря за инфо-то  Hug
Тя мойта лекарка ми каза да й звънна да се разберем ама аз да попитам за всеки случай  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия