В Осми месец сме вече, нямаме търпение да гушнем АПРИЛското човече!

  • 13 922
  • 308
# 210
Разгледах ви покупките!!! Goldiе   тези гащеризони от Ла редут са жестоки, колко струваха ???
Виж целия пост
# 211
Вени, плюшените ми излязоха по около 5-6 евро, а памучните по 3 евро. И двата вида са страхотни като материя Peace За сравнение само ританките , които взех за родилното бяха по 7лв., а ларедутските дрешки не им отстъпват по качество.
За цветовете - като започнах с покупките избягвах розовото, но винаги толкова съм си мечтала за момиченце, че просто не мога да устоя и доста розови нещица събрах. Все към розово ме тегли Blush
Виж целия пост
# 212
Здравейте мами!  Hug
Честити ви рожденници момичета!  newsm59 Да са живи, здрави и големи късметлии!
Milenaq - много се радвам за Рая!  newsm51
zaki, mim40 аз пък лично много ви завиждам - две наведнъж, а особено като са и с различни полове!  smile3521 Сестра ми има близнаци - момче и момиче и е голям купон! Аз също исках близнаци, ама то не става по желание...  Wink В тази връзка да ви кажа един забавен феномен, шефката ми е бременна за втори път с близнаци  Simple Smile Първите са разнояйчни МОМИЧЕТА, сега пък е бременна с еднояйчни близнаци - МОМЧЕТА!!!. Голяма веселба, ще си имат половин детска градина, и ще са едно голямо весело семейство!  Peace

Аз да се отчета от моя дългоочакван преглед
- стерилната урина - абсолютно чиста
- бебчо върви с 1 седмица напред, но не ми казаха отново теглото, защото било условно, да не ме подвеждат 1300-1400 било нормалното за 30 г.с.  newsm78
- много си харесах докторката - за първи път отивах при нея и много ми допадна, тя ще ме изражда, ама пусти празници, дано не ни объркат плановете, че тя излиза в отпуск от 26.04, а моя термин е 27.04  Thinking
- аз съм решила да раждам в Токуда при д-р Герганова - дано не ми мине котка път  Wink и дано бебчо да реши да се появи малко по-рано, ама не много
- и най-радостната новина от днес.... БЕБО ВЗЕЛ, ЧЕ СЕ ОБЪРНАЛ С ГЛАВАТА НАДОЛУ!!!  newsm44 Много съм щастлива, явно момичета спането на лявата страна и упражненията за обръщане са дали резултат, за което СЪРДЕЧНО ВИ БЛАГОДАРЯ!!!   bouquet
Поздрави на всички сладки коремчета, приятно изкарване на уикенда и много да се пазите, защото се очакват ГОЛЕМИ СТУДОВЕ!   love001
Виж целия пост
# 213
Здравейте мамчета!!! Hug
Вчера не можах да се добера до компютъра за да ви честитя празниците,затова сега го правя на патерица newsm51 newsm51 newsm51
Честит Рожден Ден на малките съкровища на Tedi_ip и Кокетка newsm59  bigdance2 много да ви радват и да ви слушкат!!!
Аз също много забравям и на моменти съм като отнесена Joy!!!
Криси,не съм видяла още количката ти,но съм сигурна,че е страхотна Peace.Аз много харесвам тези които са 3в1,но в Малечко ми се сториха доста скъпички newsm78.Ние вчера си капарирахме нашата,Джордани 3пер8.Всъщност,това е и първото нещо,което сме взели/тя още е в магазина де/за бебчо.Следващия месец сигурно ще започнем с покупките.
Днес бях на ЖК и ми взеха секрет за МБ,а кръв ще ми взимат следващия път.
За сега това е от мен  love001!!!
Виж целия пост
# 214
Аз така покрай ученето да не изпусна нещо Simple Smile

galivo браво на твоя бебок Simple Smile Дано всички така послушно да се врътнат Simple Smile

Леле вие видяли ли сте какво става при Мартенките, вече имат 4 бебешора  #Crazy Да са им живи и здрави Simple Smile Ама усещате ли, че и нашето време наближава ................... Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Ето ме и мен. Позагубих се малко покрай бачкането, празника и други, но пък ви четях.
Честит рожден ден на Milenni и на дечицата на koketka и tedi_ip bouquet
Свети Валентин мина страхотно. Мъжът ми отново ме изненада приятно и прекарахме много хубава вечер Hug Hug Hug
Това за късното кърмене ми се стори голям шок. Аз нали съм фен, но на 8.............. Thinking
криси, количката е много хубава Peace
талията ми е 103 см когато съм права, това за легналото положение не го знаех Grinning
аз също мнооого забравям и съм страшно разсеяна, ама какво пък...
А за цветовете, ние не сме привърженици на клишетата синьо/розово, ама то май не винаги има голям избор...
milenag, дано всичко с урината ти да е наред, а на малката Рая стискам палци да се пребори!
Заки, вярвай ми, че вашата мисия ми се вижда много интересна и същевременно сложна. Би ми било любопитно някоя от майките с близнаци да разкаже повече какво се усеща, колко наддава, разбира ли се, че са двечки и тн
galivo, мале че история разказа за твойта шефка Laughing Голям купон й се очертава Party
аз ще си лягам, че е никое време, а водих малката на купон и сигурно й се спи Wink

Хубава вечер! Hug
Виж целия пост
# 216
добро утро.днес съм най-раднобудна-от 7ч.се събудих с главоболие Thinking.очертава се приятен ден изпълнен с бебешки покупки-така че ще ми мине Mr. Green.лек ден и до после.
Виж целия пост
# 217
Добро утро и от мен Simple Smile

Аз също се ококорих рано рано, ама то при мен е от изпита.
Сега отивам да ме изпитват, да стискате палци и после мисля и аз да поразгледам разни бебешорски неща Simple Smile

Хубав и слънчев ден Simple Smile
Виж целия пост
# 218
doly_dog стискам ти палци.
Виждам, че коментирате обиколката на корема, моята в понеделник беше 98 см в легнало положение. И моето бебче се е обърнало с главичката надолу.
Виж целия пост
# 219
doly_dog, стискам ти палци!

Аз тази нощ ставах веднъж до тоалетната, но после никакво заспиване ooooh! - киселини, после ми гадеше и в момента също ми се гади #Crazy!
Виж целия пост
# 220
Здравейте,мами!
Благодаря на всички за пожеланията за куклата ми!Да ви се връщат и на вас догодина! Simple Smile
Ясмина,почувствах се много поласкана,когато прочетох,че се е усещала липсата ми на лекцията,благодаря ти!
Миленче,радвам се за малката Рая,дано новините стават още по-хубави!В тази връзка някой знае ли нещо за Дари иСладка мама?
За забравянето-и на мен напоследък ми се случва често Simple Smile.Вчера дори забравих да се обадя за час при Балев и сега ще трябва да чакам до др.петък Sad.Ами така е,покрай толкова празници се скапах,като изцеден лимон съм Simple Smile
И сега сигурно ще забравя нещо,затова поне да честитя новите ви покупки,със здраве да си ги ползвате!
Виж целия пост
# 221
Пловдивски мами, кажете къде има големи бебешки магазини в Пловдив. Аз знам само Хиполенд и Штъркел...

Сега видях в нета, че има магазин Пинокио на бул. България 190 и Вис виталис на 60ти септември срещу Бриколажа...
Виж целия пост
# 222
Здравейте Simple Smile

Ейййй вие ми носите космет, колкото пъти съм ви казвала, че съм на изпити и вие ми стискате палци, винаги е минавало добре Simple Smile Е надявам се де, ще разбера резултата в петък но писах и се надявам да съм го взела Simple Smile Много ви благодаря Simple Smile

След изпита ходих да си говоря за количката и може би до седмица две ще си имаме количка Simple Smile
Направих комплектче за изписване и много му се радвам, с едно страхотно порт-бебе, толкова е мекичко и страхотно  Hug
Иии купих най-прекрасното червено комплектче за бебчо, за радост на таткото, който е запален цесекар Simple Smile
Сега ще кача снимките в албума, ама пак се извинявам за качеството, но са от телефона, понеже сега нямам с какво да снимам Simple Smile

За обиколката на корема аз ще докладвам чаааак в четвъртък, но ми се струва, че ми е огромен Simple Smile

Желая ви прекрасен ден Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Здравейте момичета   bouquet
Доли браво за испита , ще чакаме добра оценка значи  Peace
От снощи ми е зле и все едно менгеме ми мачка главата ,знам ,че високото кръвно е опасно ,но незнам колко е това високо (стоиностите от колко започват за да е притеснително) като се има в предвит ,че винаги ми е било ниско кръвното примерно 60/100 или 60/110 снощи беше 80 / 130 като луда съм се въртяла сигурно съм исплашила и мъжът си  Confused днес горната граница е паднала ,но долната не и ми е едно ......... ooooh! Crazy
моля ако някоя знае нещо да каже , че в събота по-доктори си е ходене по-мъките!!!
Виж целия пост
# 224
На мен нефроложката ми каза да си меря кръвното всеки ден и понеже го бях вдигнала от 60/90 на 120/70л Каза ако го вдигна над тези стойности да й се обаждам да ми даде някакво лекарство. Мотята лекарка дето ми следи бременността е съгласн ас нея и аз сега всеки ден като луда по два пъти го меря...
Незнам няма ли на кой да звъннеш да питаш, на твоята лекарка, то при всеки е различно.

Не се шашкай моля те, защото пак ще го вдигнеш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия