Кажете ми за пъпчето

  • 9 178
  • 20
# 15
при нас падна на 11 ден. След това не съм го мазала с нищо.

какво представлява като падне.
в какъв смисъл не те разбрах newsm78 като падне - става като твоя, а самия пъп нашия беше с щипка
Виж целия пост
# 16
педито на 14-я ден опъна конците(ние не знаехме)и вечерта го намерихме в памперса Laughing
Виж целия пост
# 17
Педи ни го махна на седмият ден  Peace
След това почиствах със спирт и пудра .
Виж целия пост
# 18
И нашето пъпче падна днес-на 11 ден  Laughing Сега остана да го почествам добре и отвътре-нали така беше  Laughing.Утре педи ще идва и ще види как е.С клечка за уши ли да го почиствам отвътре.Досега чистих с памуче отвън
Виж целия пост
# 19
Напето падна на 6 ия ден! Почиствах го с спирт 90% и слагах  Топоцин  Peace
Виж целия пост
# 20
При нас падна на 6-ия ден. Пръсках единствено с Бивацин, и не е имало никакви проблеми.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия