Утре ще водя Ралица в градината да я снимат за картичка за 8 март и се чудя Наско на кого да оставя свеки е на работа,а в този студ не ми се ще да разхождам баща ми,уффффффффффффффф,трудна работа.
). Гледам сте захванали темата за килограмите.Аз като съдя по дрехите си съм свалила,но колко не знам... Диети не пазя,кантарчета в къщи нямам
Не знам как бих пазила диета някога,като досега не съм го правила. Ще разчитам само на движението,пък каквото стане. друг е въпроса,че и сега си се харесвам
(и съм скромна). Да се похваля,че вчера със съпружеското тяло(и без свекървенски добавки) бяхме на разходка в ботаническата градина. Сега ще сложа нови снимки. На бебо мн му хареса,беше впечатлен от дърветата,гледаше ги със зяпнала уста. Сменихме памперса и се нахранихме на една скрита пейка. прекарахме си супер. Забелязах,че мъжа ми си е същия човек,който така харесвах в началото,а не странното същество,в което се превръща под влиянието на майка си. Това е от мен,съжалявам за дългия пост,но отдавна не бях писала и да компенсирам
Честито и на Нели!
. Надушвам, че сме от една порода
. Ето такава измайсторихме с гаджето. 




и не смея да : се подложа на диета, а и съм си сладокусна
.Ле-ле какъв зор ще бъде после
.

и на Нели! 


А за растенето, знам, че има такива периоди, ама знам ли
Днес е мн по-добре положението.
Препоръчани теми