ДЕКЕМВРИйче сладко гука...мамо ела тука!

  • 9 636
  • 286
# 165
Хееей,ставайте , изпуснахте лунното затъмнение сънльовци такива.
Уфф човек няма с кой една дума да си каже Cry
Виж целия пост
# 166
Добро утро! Аз се чудя мога ли вече да качвам малката в такси, за да ги заведа в Зоопарка към 2 часа /защото личната лекарка смята, че не е хубаво, че всеки се е возил в таксито, но до каква възраст  Thinking/.
Виж целия пост
# 167
Жайгарова, аз моя мишок на 10 дена го возих в градския транспорт за 2 спирки. Смятай колко съм улава. Не мисля че е проблем. Виж само баткото да не пипа много много. Иначе, приятна разходка. Аз ще изчакам да се раззелени всички и тогава в зоопарка, че сега ми изглежда много тъжен.
Виж целия пост
# 168
В такъв случай, ние сме там, любимо място ни е през всички сезони, Деян обожава животните.
Виж целия пост
# 169
Дари, можеш да правиш пюрета или кремчета със замразената кърма. А както се оказа и сапуни правят  Grinning.
Бабче, мъжът ми тренира дЯцата с Рамщайн  и АЦ/ДЦ Mr. Green. Обаче моделът на голямото нещо излезе дефектен и на 5 години внезапно стана чалгаджийче  Grinning. У нас Металика слушам аз и той ме смята за мека китка, щото нормалните групи не правели балади  Mr. Green. На концерт няма да ходя, защото имам страх от такива събития.
Вчера оттренирахме носенето в тръбоподобен слинг. Детиту спа през цялото време. Наистина е като в шушулка  Grinning. Гаджето обаче продължава да се инати, че кенгуруто било по- удобно. Това че като заспи детето се изкривява и забива глава под мишницата му, не го отчита.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 170
Ани, ти не излизаш на езерето тия дни. То това слънчице. Аз съм по цял ден. Запасила съм се с папу и айдееееее. Вчера от 10 та до 5 бяхме на вън. Супер .
Виж целия пост
# 171
Ето ни и нас. Днес станахме в по-нормално време, тъкмо да имаме време да се оправим и в 1,30 да ходим на разходка.
Аз също съм ЗА разходката в южния парк през другата седмица. Само да видим ние как ще се донесем - с количка ли? с кенгуро ли? Може пък някой доброволец от квартала да ме докара. Само да се организираме.
Дикси нещо скоро за теб се бях сетила, че никаква те няма.
Ох аз с това неакане се хванах вече за главата. Кога ще ни зарадва това дете с едно л...но  newsm78.
Виж целия пост
# 172
До езерото така и не стигнах, Катюша. Ама защото вчера бях сама и по пътя срещнах дружки. Пък и с прибирането за ядене си е радстояние. Ако искаш днес там.... само звънни като тръгнеш. бббтоку виж съм се престрашила да го кърмя на студа.
Виж целия пост
# 173
Аничка, не е студено, повярвай ми. Дори и на минусовите температури съм кърмила , като ходихме на кънки. То, фактически само една гърда ти е оголена, половината на която е на топличко после в устичката. А ако кърмиш в слинг, съвсем пък си е топло. Аз, когато знам, че ще кърмя навън, гледам да облека нещо, което се разкопчава отгоре или пък с голямо деколте за да сваля само и да извадя цицата.
Виж целия пост
# 174
Ние днес сме малко сърдити. Вчера Кали стана на 3 месеца и май не му харесва - цяла вечер плака, през нощта спа, но сега пак продължава с реването. Не знам какво му става на това дете  newsm78
Виж целия пост
# 175
здравейте мами и честито на всички празнуващи тия дни
с риск от банализъм - льонка, наистина е съкровище малката

на нас също ни се наложи вчера да се кърмим насред парка. никога не се е събуждал така и да реве по време на разходка. най-много да отвори едното очо и да измрънка и като му заговоря отлепя пак. но вчера - неее, нищо не помогна, носих го на ръце, гушках, говорех. е, нямах залъгалка с мен, нито пък бях изцедила. и седнах на една пейка и давай. после не спа още час и нещо и последните 15 минути до вкъщи заспа. добре че не ми се случи по пътя към парка, защото то си е 30 минути и няма пейки, на които да поседна. иначе в заведение сме се хранили вече. но не е май за студени дни, защото вчера го изкарах по чорапи, даже му махнах якето, мислех да не се дразни от него. ако беше като в понеделник 0 градуса, не съм сигурна как щеше да стане
и цал ден нещо си беше нервен, не поиска да спи нито в колата, нито в карфур  newsm78, даже си мислех дали кърмата ми не е малко. но днес са ми по - пълни гърдите, макар че малчо в 6 сутринта оповръща мен и цялото легло. после се наложи да спя върху татито
сега ям жито за кърма, пия чай по литър и много течности, много се надявам да си имам достатъчно, защото не ми се втвърдяват ужасно гърдите
ние излизаме на разходка за максимум 3 часа, първо защото на мен ми доскучава сама в парка, после - ядем около 1 часа, докато се преобуем и прочие, почти 2 е, а в 5 вече захладнява
и аз си мисля за тия спирали. мен ми се иска май още едно дете да имам, но не трябва да е до 2 години с това секцио. а за татито не съм сигурна какво иска. той все си мисли, че може да ме опази и грешки не стават, ама не може да съм сигурна. от друга страна, странно ми е с тия спирали, някакво чуждо тяло в мен, дали се чувства? те със 100% гаранция ли са
Виж целия пост
# 176
Аз да предложа ако искате срещата да я направим в понеделник - прогнозата за тогава е хубава. Какво ще кажете?
Виж целия пост
# 177
Венчо, няма 100% гаранция никой контрацептив. Различните хора понасят спиралите различно. Лично аз нямах никакъв проблем, не съм я усещала. Но, както е казала и Аничка - трябва да се сложи в края на цикъла, т.е. цикъл трябва да има!
Виж целия пост
# 178
здравейте и от нас,
nonich, и при нас акането е малък проблем...прави го веднъж на два дни и е в лек жълто-зелен оттенък newsm78...иначе детенце си е добре, няма никакви признаци нещо да му не е наред...слава богу Praynig
тя заспа от преди половин час, но с якето и в количката, че да ни е по-сгодна като речем да излизаме, което ще направим до минути... Flutter
приятна разходка на всички...денят се очертава да е страхотен...възползвайте се максимално Peace
Виж целия пост
# 179
някой ще ходили до Св.Троица?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия