, Скай! Честит празник и на Нонич! Все така да имате хубави поводи!
, Скай! Честит празник и на Нонич! Все така да имате хубави поводи! 
Скай!Да си жива и здрава!Честит двоен празник и на Нонич
Вещичка,ботушчето е просто невероятно
! С най-добри пожелания 

и всички бяха много щастливи.
А до това, че на живо са по-хубави, аз го установих още с посещението при Вещичка в болницата. Като видях нейния Филип, и се сетих за снимките на бебоците, ами...на живо си е по-убаво. А щом на снимките са ни хубави децата, какво остава на живо, а 
Толкова ми беше казала личната да давам на Алекс. Сега си пие по 20-30мл. глюкоза или чайче на Хип на денонощие и то между кърменията. Харесва и - затова.
Честит празник и на Нонич!Много любов и късмет Ви желая.
, особено когато е съпроводен с глътка Бейлиз
Препоръчани теми