ДЕКЕМВРИйче сладко гука...мамо ела тука!

  • 9 636
  • 286
# 270
Честит рожден ден, Розичке! Да си здрава, щастлива и обичана!  newsm59
Виж целия пост
# 271
Розичке, Честит Рожден Ден и от мен!  bouquet Бъди много здрава, щастлива, усмихната и обичана! Весел празник!
Виж целия пост
# 272
Голди, честито!



Ох, кога ще се стегна за разходкаааа. Голяма е лудница, но поне тати я взе от 8 до 10 та отразих 2 часа безпаметен, а сега съм назад с тоалет, обличане...

Я имали сме близнаци!!!  Хайде мамо - не се притеснявай да пишеш тук  Hug

Виж целия пост
# 273
Ей Розичке ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН! Тайфата ни те поздравява - здраве и любов ти пожелава! Нека винаги си в настроение и да правиш всичко с вдъхновение!   party023 И  bdbaloni
Виж целия пост
# 274
 bdbaloni Розичке!  newsm51 Здраве и много щастие ти желая! Весел празник!  smile3510
Виж целия пост
# 275

Мила Роза , бъди все така прекрасна и лъчезарна, много щастлива и обсипана с много кралски почести!

Ето така си те представям Mr. Green

Виж целия пост
# 276
Голдън, честит рожден ден! Все така с любов да си обградена!   Gift
Онази  Simple Smile декларация съм можела да я подам след изтичането на третия болничен, ми казаха от работа. Благодаря, Бисера!
Виж целия пост
# 277
декларацията, която се подава с третия болничен е различна от тази, която се подава с молбата за продължаване на майчинството от 135 до 315-ия ден  Peace
Виж целия пост
# 278
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕННИЧКАТА! ДА Е ЗДРАВА,ОБИЧАНА И МНОГО ЩАСТЛИВА!
При нас времето е топло,16 градуса,но много духа.ТА СЕ ЧУДЯ ДА РАЗХОДЯ ЛИ МОМЧЕТАТА НА ВЪН newsm78 Голям вятър има Crossing Arms
Виж целия пост
# 279
Забравих да кажа колко са сладки муцунките на Теди и Филип, които са сложили Льонка и Бисера Mr. Green
А горката Йоанна как са я нагласили тези родители...тц тц тц...Изпоркали целия алкохол и давай да гласят детето...а социалните ако видят това безобразие?
Виж целия пост
# 280
декларацията, която се подава с третия болничен е различна от тази, която се подава с молбата за продължаване на майчинството от 135 до 315-ия ден  Peace
Да, и аз натъртих няколко пъти на това, но ми казаха, че не е късно да подам първата след изтичане на третия болничен. Освен да не сме се разбрали добре  newsm78. Благодаря ти!
Виж целия пост
# 281
  bouquet nbirthday smile3510  Gift GOLDEN ROSE!!!!

Ти вече си получила най-хубавия подарък, сега ти пожелавам да му се радваш и много ама много да си обичана.
Виж целия пост
# 282
 bdbaloni Golden rose, пожелаваме ти да си все така обградена от любов и добри приятели! Весел празник!
Виж целия пост
# 283
Golden rosenewsm59! newsm67Бъди винаги много обичана от любимите ти хора!

Вещичке, 'айде да уточним кой Филип? Laughing То все сладки муцунки имаме при нас, ама да не стане някакво объркване, че как ще се оправяме след това........  Wink
Виж целия пост
# 284
такъв вятър е при нас ooooh!, че направо как не ни отнесе само Crossing Arms и се прибрахме без време Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия