Холандска тема 21 - Баба Марта наближава с празници в торбата

  • 20 907
  • 282
# 135
Виктор сыщо е на периоди - ту яде като разпран спанак с ориз или мусака, ту е на хляб и сирене по една седмица. Само бисквитите и сиренето са вечна любов..ама не може само на бисквити.....

Аз пык сым от три дни с налепен грыб с разни лепенки. Правят ми тест за контактна алергия и утре ще се види резултата. Много е гадно, понеже цяла седмица трябва да стоя с тия лепенки и не трябва много много да се мырдам и покрай това казах, че и кыщна работа не мога да подхвана Simple Smile. Тестват за хром, кобалт, всякакви консервиращи сыставки на кремовете. А половинката мисли, мисли и каза " абе защо аз досега не сым чувал да има алергия кым диамантите например"   хе х хе Joy
Виж целия пост
# 136
Илче
 дано теста да е негативен Praynig и да си здравичка Hug Hug Hug
 ама лепенките не може ли месец поне да ги държат.. а пък мъжО ти да чисти и тн Mr. Green
Виж целия пост
# 137
Мопси,

 най на края Кен Лий-то се зараеди и направо се попиках от смях... и мъжа ми и той ( нали нямашнищо против да пуснаК.Л-то и в спам темата? Hug ) Joy Joy
Виж целия пост
# 138
Звездичка - сакын, ще си останем един месец в мырсотийка а мыжо ще казва  " ааа ми то си е чистооо, какво има да се чисти"  Joy. А тези лепенки едвам ше ги изтрая 4 дни -, така сырбят тези лепенки..пффффф...те ги залепиха отгоре за по сигурно с още един слой че да не се мырдат. Не мис е мисли как ще ги отлепят утре за да гледат резултата.
Аз даже се надявам да открият нещо, така поне ще знам на какво ми реагира кожата, иначе пак сым в неизвестност.
Виж целия пост
# 139
Мопси, на какъв език пее момата от Айдълс  Shocked Никой ли не и е казал, че не може да пее newsm78?
Къщата още не съм я метнала с ФШ. Първо трябва да прочета книгите (4 броя поръчах Crazy). Още се занимавам с тия торти. Но от другата седмица вече  smile3529 Да бях записала курса поне. Така щях да съм по- мотивирана.

Илче, и аз бях 4 дена с такива пробички на гърба, а лятото е още е по- неприятно ooooh! Дано открият източника на алергиите ти Hug

Звезди, ние витамините си ги вземаме на хапченца. Алекс категорично отказва да яде зеленчуци, от дъжд на вятър се сеща за плодове ooooh! Не беше така докато беше по- малък. До около 2 годишна възраст си хапваше добре, последните две години обаче е голям месанко Mr. Green
Виж целия пост
# 140
Илче
 хах и моя мъж е така... ooooh!

Милен@
и ние май ще сме така.. ужааас Rolling Eyes
Виж целия пост
# 141
Карилиус: Пооправи ли се малкия?

Милена:
Как върят приготовленията?

Звездичка:
Почти всяко дете преминава през такива периоди. Важното е да не го насилваш и да не почне да си мисли: Зеленчуците ТРЯБВА да се ядят, тогава нарочно няма да ги яде, даже да са му вкусни. Дай му почивка - 1 седмица и после пак опитай.

Виж целия пост
# 142
Звезди, пускай го естествено. Ние също се хилихме много с мъжа ми.
Милена, как на какъв, на ингилийский.  Joy
Софи пък не иска да седи във коритото. Страхува се, реве и се тръшка. Къпя я изправена във ваната с ръце подпрени на стената и понеже не винаги стои мирна, я гоня с душа и цялата баня става мокра. Пък на басейна не реве.
Илче, стискам палци да открият бързо към какво си алергична  Praynig . Вземи някакви подобни лепенки и симулирай, че са ти продължили теста за алергия, пък любимия да чисти  Mr. Green Диамантите са най-добрия приятел на жената, какви алергии към тях  Mr. Green
Мисля след 10 дни да започна една житна диета (пречистване по Дънов). Като бях по-млада ми се отразяваше доста добре.  Thinking Има ли желаещи?
Виж целия пост
# 143
Хахаха и моя мъж е в отбора на 'Вси4ко си е 4исто'.

Мопси и Алекс по едно време по4на да реве от вани4ката докато не по4нах да я пълня наполовина с вода. Като я пълнех догоре (да му е топло навсякъде) водата го повдигаше нагоре и той се 4уства несигурен. С по-малко вода - не изплува и беше ок. А сега само с душ4ето и прав ве4е се къпе, 4е така може да пипа и бърка на пове4е места и да "рисува" по стените Simple Smile

Ина4е Тази ве4е е без темп , но кашля като магаре и ей досега седя буден милия.
Виж целия пост
# 144
Мопси, аз съм желаеща за диета  Embarassed  Млекоподаването спря окончателно, а мама продължава да похапва като за дойна крава. Казвай какви житни да си набявам и как се казват на Инглийски  Mr. Green Тази мома е голям гений, ей. Кен лиии bowuu
Моата дъщеря е на период супа: каквата и супа да направя, яде като за последно! Браво на детето! При нея много минава номера като ни гледа как ние ядем и тя прояжда същото. Така днес за вечеря яде пица  Joy 
Звездичка, пробвай да изкушиш Ерик по този начин. Може да започне да те имитира!
Виж целия пост
# 145
Добро утро, девойки!
Софи почна да се буди в 7 и мен това хич не ме радва.  Crossing Arms Пак има маймунски гъз и май наистина си е алергия към Краудват памперс.Вчера и сложих след 2 седмична почивака и пак се появи зачервяването. Мен  много ме кефят заради ластика на кръста, щото мат`териала не излиза  и не се омазва по кръста. Mr. Green  hahaha
Карилуис, мерси за идеята, ще пробвам.Дано се получи и при Софи, че този адвенчър с къпането ми идва в повече.
Супер, че Алекс няма Т, дано му мине и кашлицата скоро?
Морки, и Софи като се отби продължих да си хапвам, ей така по навик, пък и да не губя тренинг ако има No 2  Joy.
Житната диета е следната- сваряваш 100 грама жито, добавяш 3 супени лъжици мед и 9 смлени или начукани ореха + 3 ябълки. Може да консумираш нещата отделно, не е задължително да се смесени. Аз похапвах по -голяма доза жито и по малко количество орехи, да се запълни тумбата повече. Слагах по-малко медец в житцето, а с разликата си подслаждах чайя. И без ирландски напитки в тийнейджърска възраст в чая, чу ли?  Wink
Приятен ден.  Hug
Виж целия пост
# 146
Добро утро, девойки!

Заведох Алекс за последно във фермата. Още малко и ученик става Crazy

Мопси, и колко време го хапваш това житце? Ами който не яде ябълки no? Къде го купуваш? Как се казва на холандски- tarwekorrel ли?

Карилуис, лоша работа тая кашлица. Бързо да оздравява Алекс Hug

Хайде аз да бягам по задачки bye
От мен Hug
Виж целия пост
# 147
Добро утро лейдис,
Цитат
Житната диета е следната- сваряваш 100 грама жито, добавяш 3 супени лъжици мед и 9 смлени или начукани ореха + 3 ябълки.
Мопси това е много полезно  не само са диетстващи дами.Мисля и аз да го пробвам само незнам жито откъде newsm78.
Морки как сте вие,свикнахте ли вече на новото място?
Миленски така е с ищяха.Поне след време като се запалиш пак по ФШ ще ги имаш книгите под ръка.Аз така се надявам да ми мине мерака за джакпота от лотарията и вече като ми е все едно то пък да се пръкне някое милионче Mr. Green
И у нас според мъжът ми всичко е чисто но взех и аз да му отпускам края,че оправия и без това няма.Преди приспивах малката и започвах с чистенето с надеждата ей сега и това и това да свърша и после сядам.Да ама както седна и малката се събуди и аййде всичко наново.Сега като заспи първи кафенцето с една цигарка на спокойствие и после за каквото време остане.
За къпането и при нас от няколко дни е трудна работа.Много започна да се върти и иска да си отскубне ръката и ми е трудно,чудя се какво да и слагам във коритцето да е по-стабилна.Да не говоря,че и в количката като се разхождаме ако дремне половин час пак е добре,останалото е рев и мрънкане ooooh!.
Звезди незнам за зеленчуците.... ние вече сме на шоколад Joy.



Виж целия пост
# 148
Мопси що не пробваш на Либеро памперсите, Кройдватските са тяхно копие и ластика е много готин, ние в БГ а и тук понякога тях ползваме.
Виж целия пост
# 149
Милика, много е пораснала Ариенка Hug Голяма красавица е Heart Eyes Много ми харесва, че е червенокоска lovekiss
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия