,а мама разпуска над пералнята
,а мама разпуска над пералнята
Аз пея вече 


Всъщност ще се оправя сигурно, но няма да имам време да уча (това основно ме спира), пък то нали и това ми е на дневен ред 
.



Аз пея вече 
Яни разпознава песента "ей ръчички, ей ги две" и й харесва да я танцуваме
иначе и двете си падаме по руските романси.
и елитна чалгийка в колата понякога- тя още в коремчето ме риташе като я чуеше, а сега спи като къпана 
Багажа на бебата почти е готов 


та два пъти му обяснявах, че съм Светла, ама кой ти да те слуша.
Изтърпяхме де, но се надявам да не се повтаря
Не за друго, ами единия е зает с носене и гушкане, а за другия остава да се занимава с Мони, да приготвя вечеря, да прибира и т.н. Препоръчани теми