Я след месец, я след два, АПРИЛче аз ще си родя!

  • 12 962
  • 318
# 135
Кали мерси за мнението. Hug...все още съм объркана по въпроса затова реших 4е в най скоро време ще потърся мнението на друг генеколог.Аз нямам отлепване,но о4ния лекар каза 4е съм на границата на диоптрите,от -5 на горе препоръ4ват цезарово.Да ти кажа 4есно Кали предпо4итам да родя нормално...4увала сам 4е след цезарово е по трудно вастановявянето после....ама и тея пусти му о4и ме притесняват доста Rolling Eyes
Виж целия пост
# 136
Кали мерси за мнението. Hug...все още съм объркана по въпроса затова реших 4е в най скоро време ще потърся мнението на друг генеколог.Аз нямам отлепване,но о4ния лекар каза 4е съм на границата на диоптрите,от -5 на горе препоръ4ват цезарово.Да ти кажа 4есно Кали предпо4итам да родя нормално...4увала сам 4е след цезарово е по трудно вастановявянето после....ама и тея пусти му о4и ме притесняват доста Rolling Eyes
И аз искам да родя нормално, макар че Калоян го раждах със секцио  newsm78
Ти нямаш отлепяне, но то би могло да се получи именно от напъване, когато примерно си с висок диоптър.
Аз го получих от вдигане на един диван преди години (колко ми е бил акъла  ooooh!)
Не знам какви други причини имат д-рите да препоръчват секцио заради диоптъра, но тази определено е една от тях  Peace

Иначе аз, макар отлепването и секциото преди 4 години, ще се пробвам нормално. Ако тръгне-тръгне. Ако не-пак ще се режем  newsm78
Виж целия пост
# 137
относно  тези червени линии и  на мен ми  се появиха на свивката на коляното от вътр и  аз си помислих че са стрии ама мъжо  гледа и каза че му изгледжат  като капиляри. на мен ту се появяват повече ту  изчезват , и като  бях на док в петък ми ги видя и каза че е съдопропускливост или нещо подобно и ми даде  да си  направя още изследвания на урината. Нямам белтък ама док иска общ белтък и  седимент дано  всичко  да е ок . 
А забравих най- важното  бебка вече се е обърнала в правилната поза  newsm44 и  съм много доволна.


лека и  спорна седмица на всички
Виж целия пост
# 138
Здравейте, мили мами,
аз бях в отбора и сега искам пак да се заавърна при вас. дълго време нямахме интернет и сега ще имам възможност да съм ежедневно тук. Лошото е, че май от бременността нещо хич ме няма с концентрацията  Laughing  , ама важното е че свърших с изпитите и пред вас стои една семестриално завършила Бъдеща мама, която мисли да отиде през юни на Държавен с бебо Simple Smile , който ще е в ръцете на изпитващата комисия Wink
та......аз да започна с един въпрос - уж се рових тук там из форума, ама нищо не намерих - някоя от вас има ли проблеми с оттичане на краката - отидоха ми хубавите глезенчета  Laughing
но кофтито е , че ме и боли....направо не ми се вижда къде ми е кокалчето....А това е от няколко дена , а чак в сряда съм на док....  newsm78
някой да сподели, е ли е нормално това и възможни причини  newsm78
много се радвам че мога отново да съм с вас
нека бременеенето ни продължи само със слънчеви и топли дни   bouquet
ПС : дано не повтарям въпроса си, ама вие няма да ми се сърдите  Mr. Green
Виж целия пост
# 139
та......аз да започна с един въпрос - уж се рових тук там из форума, ама нищо не намерих - някоя от вас има ли проблеми с оттичане на краката - отидоха ми хубавите глезенчета  Laughing
но кофтито е , че ме и боли....направо не ми се вижда къде ми е кокалчето....А това е от няколко дена , а чак в сряда съм на док....  newsm78
Може и да е нормално, но може и да се дължи на албумин в урината. Кръвното как е?
Виж утре сутринта дали са ти отекли или е само вечер...
Ако и сутрин са отекли, направи си едно изследване на урината и виж дали кръвното не е високо  Peace
Виж целия пост
# 140
Здравейте мили мами!  Hug
Страхотно време беше тези дни ей!  newsm44 Дано все така да го кара до Април!  Wink
Сладури, аз понеже все още не съм закупила количка, и тамън харесам някоя, намеря някой крайно недоволен от нея и хайде всичко почва отначало .....  Sad
Та бих искала да ви попитам - имате ли някакви впечатления от марката INGLESINAnewsm78
Много ще съм ви благодарна ако споделите мнения   bouquet
Поздрави на всички и стискайте кълки  Wink още малко остана!
Виж целия пост
# 141
Здравейте, сладурки!
Аз вчера и днес си направих по една дълга разходка, седнах на кафене на открито и се понапекох! Голям кеф, ей!
Иначе коремът ми расте с всеки ден, направо вече огромен ми се струва! И аз дебелея, не се понасям направо...  Embarassed Но се успокоявам, че в най-лошия случай ми остават 2 месеца и ще изтърпя.
Спането ми през нощта е кошмар! Заспивам, с това проблем нямам, но сънят ми е много неспокоен... Ставам до тоалетна поне 4 пъти. А отгоре на всичко последните 2 нощи ми се случва нещо много гадно - събуждам се от силна болки в горната част на матката, под бюста. Обръщам се на другата страна и чакам да мине, че много боли. Но засега не се притеснявам, защото болката отминава.
Реших в края на краищата да си купя количка Маг Ингланд. Днес се видях се една моя позната с момиченце на 2 месеца. Тя беше с количка Чиполино и ми каза, че не става за момче, имало отдолу някаква част, която не издържала на по-тежки бебета. И ме отказа от Чиполино, за които и без това постоянно чета, че са чупливи. Тия дни ще ходим със свекърите в Штъркела и ще изберем количка.
Мъжът ми нещо е болен, цял следобед му е зле и си лежи, с температура е, много е жален горкия, чудя се как да му угаждам... Нали съм луда за него!!! Дано само да не се разболея и аз, че лошо!
Lara1, как не се сетих, че в това хубаво време може да отида до Гребната база! Другата събота, ако е хубаво времето, съм там!
desita79, честито за обръщането на бебка! Аз не мога да разбера, дали моето мушмороче се е обърнало. В четвъртъ при доктора ще разберем, пък дано и полът стане ясен! Praynig Но преди всичко искам да е здраво и да си расте!
В темата на мартенките видях, че едно от момичетата е родило в 36 г. с., но бебчето е починало, защото тежало само 1200 гр. Може ли да са толкова тъпи и некадърни докторите, да не забележат до последно, че бебчето от 7-8 седмици не расте?!?! То бива, ама токлкова пък! Но при нас се надявам само здрави и големи бебчета да се раждат, я Дари каква хубавица се извъди, пък се роди мъничка! И, ако не е много нахално, Сладка мама, моля те, пусни актуални снимки на Дари! Много искам да й видя сладката муцунка!


Виж целия пост
# 142
Здравейте и от мен. Ние се върнахме от вилата преди няколко часа и едва смогнах да наваксам с четенето #Crazy
Мерси на всички за поздравленията за количката. Много й се радваме с мъжа ми. Все ни е пред очите, защото има много чаркове, а още не сме им намерили място и така си седят на средата на хола Blush
Не знам защо, но аз още не съм се шашнала за раждането. Вълнувам се, но не ме е страх... Мисля, че "Книга за кърменето", която чета в момента, ми действа много добре на нагласата. Препоръчвам я горещо на всички, които не са си я взели Peace
Радвам се за новините за Дари и Рая. Дано да има още добри новини! Hug
Дороти_д, как така си на преглед на 7ми април?!?! Сега трябва да ходим по 2 пъти на месец, а скоро и всяка седмица newsm78
И аз съм в отбора на негладещите майки и още се чудя как да процедирам с бебка. Сигурно ще изгладя всичко в началото и дотам...  Ние ще си взимаме сушилня и не знам тя как ще изкарва дрехите, може пък и да e OK без гладене. За прахове за пране още не съм решила, а за самото пране - в пералнята! Купихме си я преди няколко месеца и е с програма за бебешки дрешки  Simple Smile

Добре дошла, Kija3!
Полинита, добре дошла отново  Simple SmileЗа съжаление не мога да ти помогна за оттоците. Нищо не знам... слава богу Wink
Виж целия пост
# 143
Здравейте.Днес беше много приятно време и естествено бяхме на разходка.Много бързо се изморявам,това е проблема.когато се роди дъщеричката ми /преди 1година и 5месеца/бях много доволна от прах"Тео бебе",използвах го до 9-10месеца,след това почнах да ползвам "Ариел".В началото гладих всичко на Яница,но много бързо се отказах,защото от разходки и занимавка с
малката ,и наваксването със съня не ми оставаше време.Предполагам,че и сега ще е така.Относно памперсите според мен най-ефтино излизат в Кауфланд,но незнам дали навсякъде има тази верига магазини.
Приятна вечер.
Виж целия пост
# 144
добро утро и от мен  Hug
vercho , как ти е обозначена програмата за бебешко . аз имам една за ръчно пране ,която е за един килограм и мисля с нея да действам . а праха  е сано максима.
за стриите можете да ги разпознаете , като прекарате пръсти през тах и те са релефни / хлътнали на вътре / . аз имам от първата бременност от долната страна на гърдите .
а вие какво мислите за тези бебешки води за пиене. дали могат напълно да заместят преварената ? и коя марка?
Виж целия пост
# 145
Здравейте и от мен...
Отдавна не съм писала и не съм сядала да чета,но днес смятам всичко което съм пропуснала да изчета,обещавам...

За всички мами от Варна мисля в четвъртък да съм на курса,така че в списъка съм !!!   Peace

tedi_ip и аз успях да си запиша час за Балев-сряда,15.45 ч.,ако подраниш може и да се видим ,ако не в четвъртък на курса ако искаш.

Повече новини след прегледа в сряда.

Това е от мен...
Виж целия пост
# 146
Ех, какъв хубав уикенд изкарахме! Вече ми мирише на пролет и бебчета!  newsm44 smile3521

Момичета, тъй като много от нас се питаха какво става с hrispi, не се стърпях и й пуснах бележка. Новините са добри, ето какво ми отговори:
Цитат
Много благодаря за вашата загриженост, аз съм добре, лежах 2 седмици в майчин дом за задържане. Сега вече съм си вкъщи но на същият постелен режим. Най- вероятно след 10-ти март отново да отида в майчин дом, шийката ми е 1 см и колкото повече издържим толкова по-добре. Нямам време да следя темите, когато имам новини ще се обадя, надявам се всички да сте добре.

Hrispi ме помоли да ви предам нейните поздрави  и пожелания за леко доизкарване на бременността.
Радвам, се че са добре и й пожелавам приятно мътене на малките сладурковци!  Hug
Виж целия пост
# 147
Незнам кой беше питал за еднократните гащи за болницата аз си ги взех от щъркел 10 бр. за около 4,80 лв.
Виж целия пост
# 148
Лелееее zaki, аз бях питала, взех си ги от Хиполенд 4 бр за 8 лв. Сториха ми се скъпи, ама ме увериха, че са от реномирана фирма, не че я бях чувала ..... Много голяма разлика бе  #Cussing out
Виж целия пост
# 149
Може да са по хубави.  Моите са един цвят вътре бели,а отвън на кутията бяха цветнички не че има значение и са като парашутки.
То хубаво някоя мама с опит да каже колко бр.ще ни трябват през цялото време на престоя там ли се ползват само тези гащи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия