Набор 2001 (9)

  • 16 334
  • 321
# 105
чесита баба марта и от нас  newsm51
Виж целия пост
# 106
...........................

И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,

спомня тоз ден бурен, шуми и препраща

славата му дивна като някой ек

от урва на урва и от век на век!

 bgЧестит празник!!!


Виж целия пост
# 107
ВЛИЗАМ САМО ДА КАЖА ЧЕ ВЧЕРА МОЯТА ЗВЕЗДА УГАСНА
ПОЧИНА СВЯТАТА МИ МАЙКА И ОСТАНАХ КРЪГЪЛ СИРАК
ДОБРЕ ЧЕ ПОНЕ ВАС ИМАМ
Виж целия пост
# 108
Оооо, Стефи, толкова много съжалявам!Бог да я прости, дано душата й намери покой!  Praynig Прегръщам те, мила, не се сломявай...   bouquet
Виж целия пост
# 109
О, мила, моите най-исксрени съболезнования. Бог да я прости.
Виж целия пост
# 110
Моите съболезнования.Вечен покой на душата й.
Виж целия пост
# 111
Съжалявам за майчицата ти, Дива Орхидея!
Виж целия пост
# 112
Моите съболезнования Sad
Бог да я прости Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 113
 Flowers Rose
Виж целия пост
# 114
Моите съболезнования, Дива Орхидея  Sad!
Виж целия пост
# 115
ВЛИЗАМ САМО ДА КАЖА ЧЕ ВЧЕРА МОЯТА ЗВЕЗДА УГАСНА
ПОЧИНА СВЯТАТА МИ МАЙКА И ОСТАНАХ КРЪГЪЛ СИРАК
ДОБРЕ ЧЕ ПОНЕ ВАС ИМАМ
Ужасно съжалявам... Съболезнования Sad
Бог да я прости Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 116
Искрени съболезнования, DIVA_ORHIDEQ.
Виж целия пост
# 117
Моите съболезнования, Дива Орхидея. Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 118
много съжалявам стефи, приеми искрените ми съболезнования  Flowers Rose
Виж целия пост
# 119
Много съжалявам за загубата  ти, съболезнования.  Flowers Rose
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия