В немско инатът е качество наследствено - тема 63

  • 14 768
  • 318
# 60
Ако имаШ добър доход и бонитет, може и да нямаШ грам капитал. Съвсем сериоzно говоря, това го zнам от няколко страни (имам предвид банки, финанцбератери и тем подобни). А лихвения процент е по нисък, ние имаме оферта zа 4,8% и то от иzвестна банка, не някой кредитхай  Mr. Green

Я разкажи, какъв е този бонитет? Как се придобива? Убедена съм, че вашата банка определено не дава на сульо и пульо 4,8%. Ако е така, свиркай, веднага ще се огледам наоколо. Grinning

Риенски, моля те, не искам да ставам повод за семеен раздор. Остави го човека. Тогава е бил ерген, който така да се каже има почти къща. Би било глупаво от негова страна да се зароби с още един имот. Многото имане е и главоболие. Wink
Виж целия пост
# 61
с вас ще стана комплексарка. едната ернерунгсбератерка, другата имобилиенбератерка, аз разбирам най-вече от тикви. нейсе. и от мъже Mr. Greenще стана хайратсбератерка. ще отказвам всички, дет искат да се женят.
среща-бива. този път обаче през седмицата викам аз. та и татянски да доди.
кво ще кажете за заветната дата 13 март. кафето го знаете.
Виж целия пост
# 62
Ако имаШ добър доход и бонитет, може и да нямаШ грам капитал. Съвсем сериоzно говоря, това го zнам от няколко страни (имам предвид банки, финанцбератери и тем подобни). А лихвения процент е по нисък, ние имаме оферта zа 4,8% и то от иzвестна банка, не някой кредитхай  Mr. Green

Я разкажи, какъв е този бонитет? Как се придобива? Убедена съм, че вашата банка определено не дава на сульо и пульо 4,8%. Ако е така, свиркай, веднага ще се огледам наоколо. Grinning

А, то е е тайна, банката е Диба, те zа фьордермителите от `КФВ (zа енергиШпархаус) ти дават по нисък процент и така, обЩо 4,8%. Бонитета реШава дали полу4аваШ кредита, и с какъв капитал  Mr. Green  Хубаво е да имаШ постоянно работа, при това добре платена, и то не от в4ера  Mr. Green Ако трябва утре Ще пиШа по подробно, в момента съм на 4илийско бяло вино и ме мърzи  Crazy

Мато, мъжът ми таzи седмица Ще е zа последно у Мюнхен....не ме броите  Sad
Виж целия пост
# 63
ми да се спретнем таз сряда бе татянски, амн. в тесен кръг. следобедта, че ние сутринта с гея ще одим по мъже
Виж целия пост
# 64
13 март съм на курс от 18ч.  Sad
Виж целия пост
# 65
Бе то ясно, че на Мата диетите са благи, ама некой требе и да ги спазва Crazy Щото аз съм много отвеяна и почна нещо, ама в крайна сметка се оказва, че гладувам и толкоз. Сваля някой кило, фащам окото и толкоз. После ги кача двойно Shocked
За срещи - винаги готов Peace
Виж целия пост
# 66
Аz не ям плодове  Blush ...правилно ли раzбирам, 4е Дюкан е идеално zа мен?  newsm78

Ама никакви ли плодове?  Shocked Shocked Shocked

Виж целия пост
# 67
ми да се спретнем таз сряда бе татянски, амн. в тесен кръг. следобедта, че ние сутринта с гея ще одим по мъже

Не мога толкоz курцфристиг Мате  Confused 
Виж целия пост
# 68
Аz не ям плодове  Blush ...правилно ли раzбирам, 4е Дюкан е идеално zа мен?  newsm78

Ама никакви ли плодове?  Shocked Shocked Shocked



Не  Blush  Ям Ердберайс, това брои ли се?  Laughing
Виж целия пост
# 69
Аz не ям плодове  Blush ...правилно ли раzбирам, 4е Дюкан е идеално zа мен?  newsm78

Ама никакви ли плодове?  Shocked Shocked Shocked



Не  Blush  Ям Ердберайс, това брои ли се?  Laughing

Пак е нещо  Wink Wink
Виж целия пост
# 70
Аz не ям плодове  Blush ...правилно ли раzбирам, 4е Дюкан е идеално zа мен?  newsm78

Брей, за първи път в живота си срещам човек, който да не обича плодове.  Crazy Значи Дюкянският режим на хранене е супер подходящ за теб. Тук съм качила малко снимки на яденета, които съм готвила съобразно с режима: цък-цък Дюкянски манджи. Виж дали ти "говорят" Wink

Риен, да не видя после горните снимки в твоята рекламна брошурка на Ернерунгсбератерка?  Joy

За сряда ме бройте и мен, ако е след 3-4 следобед. Трябва да съм на работа по принцип, но доколкото се познавам още след обедната почивка ще ми се прииска да си ходя. Добре, че имам жур фикс в 14:00, та поне до 15:00 да съм задължена да стоя там. Embarassed

А, Татяна, ти също ли си в Мюнхен? Бях останала с друго впечатление май.  newsm78

Виж целия пост
# 71
Тази диета не я знам точно каква е, но определено не е за мен - аз без плодове съм за никъде - ям ги в големи количества, а понякога само такова ям  Crazy

Пък за имотите, ние искаме да си купим и да даваме под наем, и от скоро търсим и се оглеждаме, но да видим какво ще измислим. Всичко още е в проек. Peace
Виж целия пост
# 72
За селския живот и аz съм на Татянкиното мнение  Wink
Моето мнение също zа големите къщи на село е, че в крайна сметка децата порастват, иzнасят се, родителите остават сами да кукуват в някаква супер голяма къща дето не им трябва и която още иzплащат и при това умират от скука на село ... Свекито на сестра ми се чуди как да навие мъжа си да продадат голяма къща в покрайнините на Париж с двор и на доста кротко място, само и само да се иzнесе в ПАриж. Апартамен в града иска тя , след като децата са се иzнесли  Wink но мъжа и е от домошарковците и не ще и да чуе  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes айде лек ден, аz имам болно човече и ще си го дондуркам  Hug

Татяна, ще видя дали все пак няма да го донесат днес, zащотот ние сме малко zабутано във вътрешен двор и номера не го пише на сградата ... може да са се объркали нещо и дне да донесат  Hug
Виж целия пост
# 73
Поzдравления zа Мате zа успешно свьршената работа.   bouquet
Споко, ще му хареса на детенцето в БГ, децата не се интересуват от материалните условията на живот, те искат само да са оби4ани. Само ние _ дьртите се интересуваме от такива глупости.
4ипо, жива ли си?  Mr. Green

Веднага давам сьвети zа облек4аване на подути крака (някои от тях са иzпитани от мен), както zнаете подготвена сьм теорити4но от Риен.
Та, .... преписано (сьс ськращения) от едно списание
1. Поне 30 мин. раzходка на ден
2. Иzбягваите стоенето права, ако се налага (готвене, гладене), правете по4ивки
3. Не си крьстосваите краката при сядане
4. При дьлго пьтуване или наложително стоене, полzваите специални 4орапи (ласти4ни)
5. Полzваите крем с ектрат от 4ервен кестен (аz си купих от Алди крем zа крака с 4ервен кестен. Много добьр продукт, не е маzен, попива веднага, оставя кожата свежа. Е, ефектьт не е 4удотворен Laughing)

Докторьт, при които ходя каzа, 4е ограни4аването на солта не окаzва никакво влияние вьрху коли4еството вода в органиzма, така 4е солта Не трябва да се ограни4ава. Според него, наи_ добре е редуването на покои и раzходки.
Аz карам мьжа ми да ми прави масажи на краката, тои не е много добьр като масажист, но ... това е което имам под рька. Blush Друго, което ми помага е когато седя, да си вдигам краката на високо.  За сега се 4увствам добре,.... но имам още два месеца.
Виж целия пост
# 74
Мате, нашето строително место е, както ка3ах 620 к.м. 3а 80 000?. Тук цената се определя от гемайндето по райони. Не като в БГ, сам да кажеш, колко струва. Мъжът ми е строил нашата къща пре3 2001, бил е още ерген Wink и не съм в3емала участие Wink та нямам мнение по въпроса кое колко струва, но той е много против фертигхаус. Нооо всеки сам си решава. Ние между другото, не сме се отка3али да строим отново, понеже ни е мааалко тесничко Confused 3а да се строи на село, или живее на село, в сметките първо вли3ат, две коли. Ние сме на 15 км от по_големите населени места и 5 км до хлебарницата  Mr. Green бе3 кола си с вър3ани ръце.
Риен и Пайпи, благодяря ви 3а ра3яснението. А3 почти спирам да ям след 17 часа, 3аради киселините. Иначе вода си пия много и храната ми е нормално осолена, но движение нямам почти никакво ConfusedМного съм мър3елива. Като ходя малко и ме боли гръб, кръст..тежко ми е.
Да попитам 3а чорапите, кои имате предвид? Тия които ни обуват в болницата 3а тромбо3и ли?
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия