В немско инатът е качество наследствено - тема 63

  • 14 768
  • 318
# 210
Мате, много си щедра!  bouquet Да знайш, че и на теб ще ти бейбиситвам  Wink , ако кажеш! Hug
Виж целия пост
# 211
Видях, може и едно до друго, като старите мотори с кош  Grinning, само трябва да се провери с реални тежести маневреността й.

Аz също не бих си спряла детето от детска градини, въпреки че при две деца сумата ще е zначителна, очаквам там да учат немски, да свикнат да общуват с деца на тяхната въzраст и това най _ вече далеч от родителите.

Татяна не раzбрах ти какво искаш да легалиzираш?
Виж целия пост
# 212
Брака, и да ме водят с новата (от 5 години  Whistling ) фамилия. После детето, като съм тръгнала да правя документи.
Виж целия пост
# 213
Аz си легалиzирах немския брак в Бг по-миналата година, трябваше ми хайратсуркунде с апостил, легалиzиран превод и с това отидох в гражданското по местоживеене и там една леля ми натрака на машината бг свидетелството и толкоz. После идва и смяна на личната карта, естествено, ако си си сменила името, но там има некви глоби, доколкото zнам, ако не е навреме. Не съм се zанимавала.
Виж целия пост
# 214
Те глобите са ясни, аz от 6 години нямам ве4е валидни документи  Whistling  А кажете ми, на ориганала на Хайратсуркундето ли се слага апостил? Все пак имам само 1 оригинал и не искам той да е апостилиран  Crazy  и да отиде в БГ.
Виж целия пост
# 215
Който иска да гледа мюзик айдъл без пари и на живо, ето новости...
"На адрес www.btv.bg интернет потребителите вече могат да гледат любимата си телевизия онлайн напълно безплатно.
Освен програмата на bTV в реално време, там има и богат видеоархив на новините, публицистичните предавания и развлекателните програми.
От посетителите се изисква само регистрация, която дава възможност да се публикуват зрителски материали - видео и снимки - в рубриката Аз, репортерът."
Мистик, viel Spaß! Wink
Виж целия пост
# 216
ТА кажете ми, на ориганала на Хайратсуркундето ли се слага апостил? Все пак имам само 1 оригинал и не искам той да е апостилиран  Crazy  и да отиде в БГ.
Да, почти съм сигурна, че беше на оригинала.  Thinking Е що имаш само 1? Аз си поръчах 4-5, верно струваха пари, ама да си имам  Whistling
Виж целия пост
# 217
татянски, напълно съм на твоето мнение за парите и градините. абсолютна идиотия го намирам.

зима, повярвай ми, удоволствието беше мое.

перле, тва гражданство душа златно ще ми излезе Mr. Greenдобре че не съм се омъжвала 10 пъти, че тогаз направо щчх да се разоря. то никога не е късно де, ей го къде са още 6 брака.

танче, кво да ги нападаме мъжете бе. по-добре да го ударим на спорт. аз ако моя го нападна, нали ще даде фира човека. после кой ще ми гледа детето.

незнам за дипломите. ще се махен шлау. нещо ми се върти в гавата, че имаше, ама хадеде newsm78.
Виж целия пост
# 218
Мате, искате ли да ви пратя диск с УУ на двете с Гея, че да се състезавате със Сердика за точки? Grinning
Виж целия пост
# 219
Като говорим за градините - колко струват всъщност горе-долу? Нашата ще е 221е на месец, 7.30/16.30. С обяд и напитки, закуска от нас. Сега се замислих за следобедна закуска Thinking Другите изобщо не ги проверих от към цени Whistling

Иначе и аз не бих я държала вкъщи - даже сега с майчинството ми е много съвестно ..ама се надявам да не е задълго Simple Smile
Спомням си за детенцето на 1 позната първи ден в градината - ходило до тоалетна и викало (на бг) някой да му помогне...Как ли се е чувствало милото Sad А пък не мога да си представя ако тепърва в училище всички чужденци учат адекватно езика ...
Виж целия пост
# 220
нещем Naughtyимаме тайна стратегия. после като станем фиданки, ще забогатеем с тайната на отслабването.
Виж целия пост
# 221
Който иска да гледа мюзик айдъл без пари и на живо, ето новости...
"На адрес www.btv.bg интернет потребителите вече могат да гледат любимата си телевизия онлайн напълно безплатно.
Освен програмата на bTV в реално време, там има и богат видеоархив на новините, публицистичните предавания и развлекателните програми.
От посетителите се изисква само регистрация, която дава възможност да се публикуват зрителски материали - видео и снимки - в рубриката Аз, репортерът."
Мистик, viel Spaß! Wink

Зимеее, Зиме, ''Услугата е достъпна само за потребители на територията на България"  Confused
Виж целия пост
# 222
Който иска да гледа мюзик айдъл без пари и на живо, ето новости...
"На адрес www.btv.bg интернет потребителите вече могат да гледат любимата си телевизия онлайн напълно безплатно.
Освен програмата на bTV в реално време, там има и богат видеоархив на новините, публицистичните предавания и развлекателните програми.
От посетителите се изисква само регистрация, която дава възможност да се публикуват зрителски материали - видео и снимки - в рубриката Аз, репортерът."
Мистик, viel Spaß! Wink

Зимеее, Зиме, ''Услугата е достъпна само за потребители на територията на България"  Confused
... hahaha което обяснява защо не ми се стартира на мен  Joy аз пак обвиних нета на алис.

Брех, много ернерунгстантета се навъдиха в тоз форум  #Crazy и сите компетентни  ooooh! . Добре, че поне няма биотантета, че тогава ще го закъсаме  Laughing !
Виж целия пост
# 223
Не мога да не го споделя, хора: http://www.vbox7.com/play:efef2720
Виж целия пост
# 224
Спешно тръся българи в Ашау (близо до Мюнхен), Германия и Залцбург, Австрия. Става дума за едно болне детенце, но не се наемам да разказвам повече тук защото нямам позволението на майката. Който иска да получи повече инфо, моля нека ми пише на ЛС. Важно е, мили мами. Съжалявам, че немога да напиша цялата история засега! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия