В немско инатът е качество наследствено - тема 63

  • 14 768
  • 318
# 255
Ако си криете снимките, на някоя от следващите срещи ще дойдем всичките и така или иначе ще ви видим пък  Crossing Arms
Виж целия пост
# 256
Ако си криете снимките, на някоя от следващите срещи ще дойдем всичките и така или иначе ще ви видим пък  Crossing Arms
ГОЛИ Joyние де..........
Виж целия пост
# 257

Само обаче да съм чула коментар кой, как и защо! Mr. Green

Няма, спокойно. Обещавам да ви одумваме на лични, така няма да се чува Twisted Evil Mr. Green
Виж целия пост
# 258
Как ще се крием бре, Деси.
Питай Новичка, че от снимките в нета ме позна. Аз нея по страхотната усмивка. Grinning

Откога ви чакаме, но вие само заплашвате.

Бибе, и от личните кънти, мила. Няма скрито-покрито у форОмо. Mr. Green
Виж целия пост
# 259
вечка да обработи снимките с лиска и да ги пусне.

Моля, апаратът нямаше самоснимачка,
та трябваше някой от нас да го държи
и да снима. Аз, разбира се, се прежалих.
Държа да ви кажа, че трите грации са
много симпатични, дори и на снимка, та
се надявам да се убедите сами, пък мене
да ме похвалите за усет към кадъра, но и
към момента. Искам да ви споделя, че на
път към къщи минах покрай друг Канкун,
тоест, съвсем близо до дома ми може да
отразявам следващи и по-следващи зомбита.

Срещата беше много гот, много се смяхме,
но и ви одумвахме, пък и не само вас. Даже
и за деца поговорихме, но не помня какво.
Берлин много се е променил. Особено единият.
Кво ли ви говоря, ами не отида да пия едно кафе.
Виж целия пост
# 260
Не се почесвай Wink
Снимки от място, където е присъствала Лиска няма да видиш, това си е закон-форумски Laughing


ами , аz имам от дядовата ръкавичка и няколко в хитрата лисица  Grinning
Виж целия пост
# 261
абе поне изпитите чаши да бяхте снимали!!!
и аз не обичам да пускам мои снимки в нета, ама завоалирано можехте да покажете нещичко от тоз ресторант.
Виж целия пост
# 262
Ако си криете снимките, на някоя от следващите срещи ще дойдем всичките и така или иначе ще ви видим пък  Crossing Arms
ГОЛИ Joyние де..........

Мате, аз дан' съм хсибиционистка бе. Ни си показвам красотите, мое някой да ме ареса, оди после обяснявай, че не съм за ползване, а за гледане Mr. Green
Виж целия пост
# 263
Лисо, имах прдвид ако те има на снимка, вечка да я обработи за да не се виждаш. казано е, че е закон да не те видим на снимка и не бива да се нарушава.
Виж целия пост
# 264
Аz пък си вадих международно Хайратсуркунде  Grinning  Сегам 4акам Коте а ми пусне инфо 4е наистина не ми трябва апостил  Mr. Green
Виж целия пост
# 265
вечка да обработи снимките с лиска и да ги пусне.

Моля, апаратът нямаше самоснимачка,
та трябваше някой от нас да го държи
и да снима.
Аз, разбира се, се прежалих.
Държа да ви кажа, че трите грации са
много симпатични
, дори и на снимка, та
се надявам да се убедите сами, пък мене
да ме похвалите за усет към кадъра, но и
към момента. Искам да ви споделя, че на
път към къщи минах покрай друг Канкун,
тоест, съвсем близо до дома ми може да
отразявам следващи и по-следващи зомбита.

Срещата беше много гот, много се смяхме,
но и ви одумвахме, пък и не само вас. Даже
и за деца поговорихме, но не помня какво.
Берлин много се е променил. Особено единият.
Кво ли ви говоря, ами не отида да пия едно кафе.


Ако това е бил проблемът да питам там на самообслужване ли бе6е  Mr. Green или сервитьорката бе6е толкова проста да не може едно копче да натисне   newsm78 Crazy
Давай да видим.
Виж целия пост
# 266
... или сервитьорката бе6е толкова проста да не може едно копче да натисне   newsm78 Crazy
Чикото много фино улови проблематиката на проблема. Бравос. Grinning

Лиске, специално на такси те натоварих, а ти миткало, да си допиеш си ходила. РекоФ ти да дойдеш у нас. Всички у дома сладко-сладко спяха, страхотна вечеринка можехме да си заформим с барчето на мъжа ми. Mr. Green

Ениуей, мацки, трябва още малко да се потрудя, колкото и да не ми се иска. Има дни, едва гледам. От мързел.
Виж целия пост
# 267
Aloha,
Страшно много сте изписали. ooooh!
Отивам да чета назад - и аз чакам снимки от разпивката.
Виж целия пост
# 268
или сервитьорката бе6е толкова проста да не може едно копче да натисне [/color]  newsm78 Crazy

Сетих се за една сервитьорка лятото в БГ. В една реномирана кръчма сме се събрали, имаме общо 3 апарата компанията и молим сервитьорката да ни снима а с единия, а с другия, накрая стига до моя, който се оказа с доста по-малък дисплей от останалите и сервитьорката като пусна една измъчена въздишка "ох, дали ще мога с този, той е с много малко екранче" ooooh! Викам й "слушай моме, ние навремето, представи си, правихме снимки без пукнато екранче даже, смятай какви специалисти сме били" hahaha
Та нищо чудна и лискиният апарат да е бил нещо цу комплициран за сервитьорката Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 269
Мацки, сервитьорките са там, за да
сервират, аз да не съм кьопава, та
да не мога една снимка да щракна.
Мамуни, не съм си допивала никъде, бе!
Прибрах се почтено в семейната обител.
Защо не каза по-рано за барчето, а?!
Така и така ме вяха ветрове на Алекс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия