Седмата градина на турските предпролетни цветя - 7 Турция

  • 36 596
  • 292
# 240
снежи   Hug  bouquet

Елена добре дошла сред нас!   bouquet Разкажи нещо повече за себе си.  Simple Smile

Шенай чакаме с нетърпение да те видим и тебе! И дано ви се изгладят отношенията с дъщеря ти.  bouquet

П.С. Добавих няколко снимки от танците, но забелязах, че се виждаме само аз (с бялата кърпа , отпред) и Пина (с розовата кърпа от дясната ми страна), а Цветето не се вижда въобще.... и Диляра я няма на нито една снимка, тя снимаше. Sad Трябва да направим пак снимки общо в пълен състав.  Simple Smile

Между другото искам да попитам - някой знае ли начини и методи на връзване на кърпи, тюрбан. Ние с Диляра смятаме да създадем наш имидж, тъй като много ни харесва ориенталският стил и мислим, че непременно трябва да се научим как се връзват кърпите или тюрбани.  Flutter


Виж целия пост
# 241
Здравейте,момичета!Не съм писала тук скоро, но ви чета отвреме на време!Много е хубаво че сте се събрали на 8 март и сте си изкарали хубаво.В тези хубави слънчеви дни в Истанбул и на боаза сигурно е много хубаво, поне тук времето беше страхотно на 8 март, дано и при вас да е било така!
Любимият ми сезон - пролетта, съчетана с омайния Истанбул, заслужава си да се види от всички!
Виж целия пост
# 242
http://www.ruahineview.co.nz/images/breakfast%20and%20view.jpg

http://www.drippinglotus.com/images/050925_irish_coffee_cappucino.jpg

http://somewhereinthyme.net/TeaTime2.jpg


Добро утро, кизлар Simple Smile

Вчера уж щяхме да ходим навън ,..но и моят се отказа ....и аз реших ще се отдам на спане ...е ми към 4 вече се побърках ..взех дитето и хайде навън в близкия парк ....

Днес съм поканена на обяд в училището на дъщеря ми ...ще папкаме заедно с малчовците Simple Smile Много са готини ...

вЕСЕЛ И ТОПъЛ ДЕН , мацки  Heart Eyes

пс: Sneje01, писах ти смс, видя ли го ...
ps2: Цвете = много хубави снимки от рождения ден , аз не съм си чествала който и да е било празник с нашите от вече 10 години ,...или все сме в непълен състав..
пс3: Дезерт и Пина = виждях ви как си кълчите "дупарите", цитирам Цветето  hahaha  Mr. GreenЕкстра сте  Heart Eyes Слевдащия път снимки и на нея и на Дилара Simple Smile
пс4: Снимките от 8ми март са страхотни ..
пс5: Шенай, дано всичко да е добре при вас ...
пс6: Елена , добре дошла при нас Simple Smile

http://s.azbuz.com/uploads/images/45/72/5000000004572239.gif

 Heart Eyes Hug Peace Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 243
Здравейте, момичета! Simple Smile

Поздравявам Ви с два горещи хита:

Хаифа   http://www.youtube.com/watch?v=ig9CWXCAA2s

Таркан   http://www.youtube.com/watch?v=wwBjGnTMAdQ


И аз се наслаждавам на топлото време и си мисля само за свобода, забавления и екскурзии ама ще имам да вземам. Rolling Eyes С тоя университет направо се заробих.  ooooh!
И така ми липсва Истанбул.... Сънувам го през вечер... не съм наред нещо. Нашите за Америка искат да ме пращат, а аз накъде смятам да се забия...  Laughing

http://www.propertyturkeyforsale.com/images/an_old_istanbul_street.jpg
Виж целия пост
# 244
момичета, на мен от 3-4 дни не ми се зареждат албумите в сайта ни!! Confused 
Зареждат ми се само 6 албума, от които единият моя, Диляра, снежен Истанбул и какво беше още..., но не виждам ни снимки от събиране, ни снимки от РД на Цвете, ни снимки от танци...!!! Close Close

desert, прати ми моля те на лични или на пощата снимките от танците да се видя! Praynig Може скоро да не ми се отвори друга възможност... Sad
Виж целия пост
# 245
Здравейте на бандата от мен Heart Eyes   bouquet
Елена добре дошла при нас  Hug надявам се да ти е интерсно.
Снеж отдавна не беше писала, помислих че си ни напуснала. Снимката от Босфора е прекрасна, мерси. Който се качи на корабче на разходка по Босфора, може да се наслади на такива гледки Simple Smile
Bz като прочетох от тука и си вкючих телефона Mr. Green прието. Напоследък много често, след като съм се събудила забравям да го вкюча, то и кой ли ще ме търси Laughing
Desert prences видях ви на снимките, много сте готини. Имаш тънка талия, ставаш за ориенталска танцьорка определено Simple Smile. Аз до колкото знам тюрбан се казва на кърпата на главата. Тука не трябва да им се вижда ни едно косъмче от косата, врата също е покрит, само лицето се вижда. Незнам точно как се слага, но вие може да направите по-либерален вариант, като ви е отворен врата Simple Smile   
Виж целия пост
# 246
Отново искам да благодаря на момичетата, които ме поздравиха по-късно!      bouquet

Аз забравих, от ядове с албума.... няма оправия... Sad
Виж целия пост
# 247
Elena  добре дошла  bouquet-За магията на Турция си изключително права Peace
pina и аз от време на време имам същия проблем с албумчето.Дори по едно време си помислих,че нкяой трие албумчетата(нали съм си параноя) Mr. GreenНо чвно има някакъв проблем newsm78
За тюрбана,май BZ беше споделила,но още в една от първите темички ,че го харесва,мисля и линк беше пуснала-Дали пък не бъркам нещо newsm78 ?
BZ аз в началото малко се чумерих ,че по семйно ще сме вкъщи за рождения ми ден,но после не съжалявах-беше си цяла семейна идилия LaughingДори и Коби поканих с мойто милостиво християнско сърце Mr. Green
Benmary все забравям да ти кажа -пусни млако снимки от иконите ,които си рисувала-голям талант си ти -Възхищавам ти се  bouquet
Виж целия пост
# 248
Здравейте момичета, днес времето е прекрасно в БГ - поне в Пловдив е едно слънчево, топличко, и видях, че има цвят по дръвчето пред нашия вход и ми стана едно такова още по-пролетно.   Hug

А миналата седмица като бях в Истанбул беше такова, ама като се върнах в БГ, още от границата ме хвана дъжда. Но, пролетта е тук, въпреки желанието ми да покарам ски поне още веднъж.  newsm78
Виж целия пост
# 249
Поздрави на всички от мен и дъждовна София.Случаино попаднах в този форум,но много ви се зарадвах,понеже и аз като вас съм омаяна от приказката наречена Турция. Simple SmileНадявам се и аз да се включвам в разговорите тук,но малко ми е непонятно как става писането тук и следенето на темите Simple Smile Много са сладки всички дечица и мами тук ,да сте здрави и все усмихнати! Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Здравейте, Гхосн и Енна (ох, докато запомня имената), добре дошли!
Разкажете нещо за себе си! Grinning
Виж целия пост
# 251
Здравейте, Гхосн и Енна (ох, докато запомня имената), добре дошли!
Разкажете нещо за себе си! Grinning

Ей, алооооооооооооооооооо!
Кво сте затихнали, бе Shocked
Да не изпозаспахте пред комповете? #Crazy
Виж целия пост
# 252
Здравейте, Гхосн и Енна (ох, докато запомня имената), добре дошли!
Разкажете нещо за себе си! Grinning

Ей, алооооооооооооооооооо!
Кво сте затихнали, бе Shocked
Да не изпозаспахте пред комповете? #Crazy
Виж целия пост
# 253
Е, така е ! Като няма, няма и ТРи наведнъж ooooh!
Така е като иМА ПРОБЛЕМ С ОТВАРЯНЕТО!  newsm78

Не ми ВРЪЗВАЙТЕ КУСУР!  bouquet
Виж целия пост
# 254
 Joymistik за по-сигурно по 2 пъти пишеш вече а? Joy
Многооооо отсъствия ще се пишат-никакви ви няма!
Desert princess widqh snimkite от танците-офффф ooooh!отдъхнах си -няма ме Mr. Greenобаче в събота ще снимам и ще лепнем готини снимчици.Аз пропуснах 2 пъти (Простете)ама покрай рождения ден и осми март се поизморих-годинките си казват вече думата Mr. Green
Еййй ама да знаете много съм ядосана! #Cussing outВерно сме смотана държавичка(Бг)имам в предвид.Разбрали-недоразбрали за катастрофата-инцидента с с влака и веднагаа някои умни глави започнаха да сипят обвинения без доказателства.Днес слушам 2 иначи натокани мацки -ама тъпи като галоши (простете за лошия език,но съм много ядосана на хорската простотия) как плюят ли,плюят ли бг-турците.Те направили атентата-отмъщавали си за голямото преселение в Турция преди 20 години #Cussing outЕа ама много ограичени кифли има по тоая земя-Българската!Така ни се пада-На прост народ-Прости държавници
Отивам да се поразсея с мъжо!"Извинете още веднъж ,ама като си излея мъката пред вас и ми олеква!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия