Компрес при гнойна ангина?

  • 57 419
  • 16
# 15
трябва да се махнат налепите в гърлото и да пие някакъв АБ защото повтаря пак.Иначе за компреса:една глава лук се запържва с 5-6 сушени сини сливи в малко мазнина.Това го знам от една лекарка която казваше:"Първо манджата,и ако не действа тогава АБ"Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 16
трябва да се махнат налепите в гърлото и да пие някакъв АБ защото повтаря пак.
Д-р Френгов,така известен във форума,казва,че не всички налепи са гнойни ангини,тоест това го определя УНГ специалист.Аз също мислех,че наляп е равно на гнойна ангина.При някои налепи може да не се дава антибиотик и да се трови организма,аз спрях да давам АБ,лекувам детето с бабини методи и локални средства в гърлото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия