ººº Първомартенска тема на испански мами и мадами ººº

  • 21 884
  • 278
# 75
Аз да ви се оплача Sad нито автобуси,нито DHL искат да вземат лекарството.
Виждам че пишете по повод испанците,ние с моя мъж имаме големи спорове.Той е на мнение,че в България е по добре да се живее,но икономиката ни все още много куца.Испанците не са по добри от нас.Аз не оспорвам мнението му,но в България срещам много трудности.Най вече за детето.
Винаги има две мнения по дадена тема #Crazy
Виж целия пост
# 76
Момичета, някоя от вас ползва ли Voip Cheap, Voip Stunt ???-не мога да сваля програмата-пратете ми я,ако я имате,моля  bouquet
Betz, естествено- колкото хора, толкова мнения. newsm78
Аз мисля че ние българите сме по расисти генерално...а тук,обикновенно по селата хората са по мили-веднъж опознаят ли те, са много приятни- в града никoй не си прави този труд, и естествено хората са по отчуждени, и всеки си върви в пътя без да се интересува от неволите на околните.Но това и в България е така. newsm78
А за спора-България или Испания-всяка страна си има плюсове и минуси,едното за сметка на другото...освен това с годините се свиква където и да е...например в началото тук ми липсваше бг кухнята, денонощните магазини и бензиностанции и т.н., но сега дори не се сещам за тези неща. Laughing
А за лекарството- ми да ти прати колетче с някоя дрешка,примерно, и да пахне вътре и лекарството- на мен така ми пращат от Бг(въпреки че е забранено)-лекарства и ракия и храни дори-досега проблем не сме имали. Peace(по автобуса също става,да го скрие между дрехи-риска от проверка е минимален).


Виж целия пост
# 77
Тонита, аз ползвам justVoip - www.justvoip.com
Виж целия пост
# 78
4ЕСТИТА БАБА МАРТА МОМИ4ЕТА Hug!БАДЕТЕ РУМЕНИ,4ЕРЖЕНИ И ЗАСМЕНИ :lol:![color=black]Ние сме добре с мал4о нямам време само ви 4ета Wink.Габи рецептите са ти страхотни Hug скоро 6те ти искам за козунаците какво тесто ги прави6.Тук 4етох 4,4е някои ги месят в центрофугата на пералнята сложени в кисия.Мисля таи година да опитам така SadХаеде ние заминаваме на едно ран4о с много животни моя 6те баде много 6тастлив Laughing[/size][/color]
Виж целия пост
# 79
Здравейте момичета,влизам да ви честитя баба Марта,и да ви се оплача малко,че нали няма на кого,само вие сте ми.Имахме малки проблеми с колата(както си карахме и изгуби всички тоци и спря на едно кръгово,и компютъра и дори нищо не показа,прибрахме се с груа,в момента приятеля ми я оправя),дано я оправи,че за 8-ми март ще ходим на едни хижички нали имам рожден ден тогава,че решихме да го отпразнуваме там с още две семейства.А и намерихме едни много евтини самолетни билети за Европа и решихме да ходим до Брюксел,макар,че не знам какво ще видим там,но тръгваме на 11-ти март само за една нощ и хотел си резервирахме даже.Всичко е готово,дори едното семейство е намерило и най-важните места за посещение там,но аз не съм очарована много.Иска ми се да ходим в Париж,но сигурно ще бъде другата година,дано.И сега да ви кажа като ходихме в Мадрид видяхме Hugo Silva-Lukas от Los Hombres de Paco ,но не посмях да се снимам с него за което малко съжалявам сега.Все същия хубавец си е и на живо,даже още по-готин е.И видяхме този с бакенбардите от Kamera Cafe,а преди беше водещ на Caiga cqien Caiga.Него го видяхме да си пазарува в гейския квартал из магазините и беше с още един май.А и искаме и до бг да си ходим за Великден,дано да успеем.Някои от вас няма ли да си ходят скоро в бг.
Виж целия пост
# 80
Mими6669, в Брюксел има интересни неща. Някои от тях са царския дворец, парка срещу него, разни архитектурни забележителности в центъра, пишкащото момченце  Laughing(което е на тяхната Пласа майор), и което е символа на Брюксел , както мадроньо е на Мадрид, сградата на ООН, модела на атома, катедралата Сан Мигел. Ако имате време, отидете до Антверпен, там е много красиво, да видите къщата музей на Рубенс, мусео маритимо, замъка, и къщи от времето на ханзата.

Ето един линк да разгледаш Брюксел


Непременно да опитате бирата и картофките им   chef Laughing
Виж целия пост
# 81
Marica,v ispanskata tema imach v predvid v :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271365.0
Izvinqvam se za tapiq vapros no sam nova tuka i ne sam mnogo naqsno... newsm78
Виж целия пост
# 82


Честита Баба Марта и от нас ! Да сте живи,здрави,щастливи и усмихнати , и мами , и дечица!

Ние най-сетне се настанихме.Малко ми е криво,защото ни е поредното местене.От 2003г не сме се установявали някъде за постоянно.Първо в Плевен на квартира,после в апартамента ни при на мъжо родителите,после тук,после пак в БГ,сега пак тук,то пък от една къща в друга....Писна ми.Дано този път да е за постоянно.

Вес , помага Иви и още как - аз редех по чанти и сакове,той вади ...и така 2 дни не можем да си съберем нещата.Снощи се настанихме окончателно и към 21часа Иви ми казва: "Мимиии,отива в нас?",аз му казвам,че вече тук е в нас,а той милият се шашка и се оглежда..Дожаля ми.

АНЕТТ , благодаря ти.Дано свикнем скоро,че е много кофти началото.

Мария Илиева , честито!Все така да си упорита и амбициозна и занапред!Не се съмнявам ни най-малко в теб Peace!

Виж целия пост
# 83
Адресът на темата е същият там пишат много испански мами
Добре дошла  Hug
Виж целия пост
# 84
Гледате ли по ТВЕ 2 интервюто с Ристо Стойков (Христо Стоичков)?  hahaha
Виж целия пост
# 85
Аз го гледам.Христо изглежда много добре,хубав мъж е.
Виж целия пост
# 86
Аз го гледам.Христо изглежда много добре,хубав мъж е.

E, това е до вкус Laughing, но испанския му е ... под всякаква критика, а толкова време е бил тук. И нямам предвид акцента.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 87
4естит национален празник на България!





Аз го гледам.Христо изглежда много добре,хубав мъж е.

E, това е до вкус Laughing, но испанския му е ... под всякаква критика, а толкова време е бил тук. И нямам предвид акцента.  Rolling Eyes
Aми правя сравнение с това как изглеждаше в на4алото на кариерата си и сега.Определено сега вида му е доста задобрял. Grinning
Преди години говореше доста добре,гледала съм разни интервюта с нега,но наистина тази ве4ер ми направи впе4атление затруднението мy.А и акцента му се е попроменил,малко по румънскому зву4еше.
Виж целия пост
# 88


Честит празник на всички!  Peace



Марица, за отпреди, наистина е загладил косъма Laughing. Интересно ми беше защо него са поканили, нали напоследък не се ползва с много добро име, откакто го махнаха като треньор на Селта Thinking. И не спря да повтаря: ексакто  Crazy
Виж целия пост
# 89
Момичета,честит Национален празник!
 
"Опълченците на Шипка"
3-ти Март
Моя страна,моя България!


Анет, Hug торбички за печене има в Меркадона...Bolsas para asar
Целувам ви и ви желая слънчев празничен ден...нищо ,че тук не е почивен! 
    bouquet


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия