Булки - бели и червени, в ДЕ запрени - тема 64

  • 18 372
  • 298
# 195
А ти какво си си представила, и какво представлява? Тя Мики не ли е малка оЩе zа кухня?  newsm78 

Явно не е.Заиграва се доста,но самата кухня е доста нестабилна и обикновена. Sick
Виж целия пост
# 196
Веси, може - и аз съм връщала. Както Биба писа получих чек в замяна.
Ето я сърфовата кухня, стига за 2 жени и един мъж Laughing. В натурални цветове е, няма пуфф Wink.
Сняг, няма тук - грее слънце и е жега. Кукла и аз търся - + изброеното и да не страда от Даун! Rolling Eyes
Аз олепих някъв смотан грип, пу мам* му стара.
Виж целия пост
# 197
Tatqna Симба имат хубави кукли. Ние имаме 6 кукли с най раzлични големини, може да ти пратя една, че не се побират в количката , а в креватчето спят на смени, като се редуват и с влаковете и с един крокодил и един гущер  Joy
Виж целия пост
# 198
Веси, може - и аз съм връщала. Както Биба писа получих чек в замяна.
Ето я сърфовата кухня, стига за 2 жени и един мъж Laughing. В натурални цветове е, няма пуфф Wink.
Мерси,Сърф! HugАЗ се колебаех между пуфа и таЗи кухня,но пуфът в мен все пак надделя. Rolling Eyes

Отивам да я връщам тогава.

Между другото и на Мики на рожденния ден имаше същите шапки и салфетки. Mr. Green
Виж целия пост
# 199
Веси, за Великден има хубави конструктори на Плеймобил - Остернхазен баумхаус.
Виж целия пост
# 200
Веси, за Великден има хубави конструктори на Плеймобил - Остернхазен баумхаус.
Има вече два : Zoo и Bauernhof. Whistling
Виж целия пост
# 201
Мамка му, вижте в американския сайт на ФиШер Прайс какви 4удесии има, то не са кукли, кукленски къЩи и тон аксесоари....а тук, нъцки  Close

Сърфи, в Тойс Ар Ас мернах на ФиШер Прайс един сет zа кукли, със стол4е zа кола, сгъваемо легло и люлка, неЩо такова ми се върти в главата, zа 50 еврака. Пусто не мога да намеря снимка иz нета  ooooh!  Сега намерих в майтойс едни кукли ШуШу, 15 или 20? според големината, беz функции, с коса, но красота недей да о4акваШ  Whistling

Веси, вzеми й дървен пъzел.  Peace
Виж целия пост
# 202
Ох,щях да почина. ooooh!Но ми се раЗмина де. TiredУтре ще минел Хермес да вЗеме кухнята обратно. Blush
Виж целия пост
# 203
Веси, за Великден има хубави конструктори на Плеймобил - Остернхазен баумхаус.
Има вече два : Zoo и Bauernhof. Whistling
Ами така е, като си бързала да изкупиш всички играчки още първата годината Wink
Виж целия пост
# 204
Веси, за Великден има хубави конструктори на Плеймобил - Остернхазен баумхаус.
Има вече два : Zoo и Bauernhof. Whistling
Ами така е, като си бързала да изкупиш всички играчки още първата годината Wink
Мерак,мерак. Heart Eyes
Само при първото дете ли е толкова голямо вълнението или и при двете деца е еднакво? Flutter
Питам мамите с две деца. Grinning
Виж целия пост
# 205
И при двете - аз и със Саши купувах като луда, и сега е същата работа - даже майка ми като беше тук каза, че е мислела, че ентусиазма ми за купуване няма да е същия, но се е лъгала  Laughing Laughing Laughing Интересното, е че и мъжът ми купува със същия жар за Симон, както за Саши.  Flutter
Виж целия пост
# 206
Мерак,мерак. Heart Eyes
Само при първото дете ли е толкова голямо вълнението или и при двете деца е еднакво? Flutter
Незнам, при теб явно и при второто ще е така Wink
аз и при първото не прекалявам с играчките. Също и държа да са точно за възрастта й, защото ако на две години й бях накупила играчки за 4-годишни (примерно) сега какво щях да й купувам Simple Smile
И въпреки, че уж не прекалявам, в къщи е пълно с игри и играчки и се чудя вече къде да ги нареждаме, а колко си остават непогледнати в навалицата ooooh! И се чудя тези, които купуват много и често , как се справят със складирането Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Само при първото дете ли е толкова голямо вълнението или и при двете деца е еднакво? Flutter
Питам мамите с две деца. Grinning

При две деца с тия темпове или ще банкрутираш или ще трябва да пращаш Рони да работи нощна смяна Wink.
Виж целия пост
# 208
Аz пък сама се пиШа Хаусфрау, и какво от това, това не ме прави по тъпа от други колеги от университета, които сега си работят.
 Дреме ми на тиквата. Диплома 4овек не прави.

И при вас ли вали сняг?  newsm78

Да, не прави. И тези, които си мислят, че прави са за съжаление. Мерси Татяна!

При нас също вали сняг. Излязохме на разходка, наваляха 5 санта сняг на главата  на детето. Прибрахме се набързо.

Сърфе, не , не досаждаш, пускай още МА. Ей ще се напикая от смях, лековито ми действа това предаване  Laughing

Приятелче, мерси! Изненада ме  Hug
Виж целия пост
# 209
Само при първото дете ли е толкова голямо вълнението или и при двете деца е еднакво? Flutter
Питам мамите с две деца. Grinning

При две деца с тия темпове или ще банкрутираш или ще трябва да пращаш Рони да работи нощна смяна Wink.
Или той мен "шъ" прати. hahaha

Сега опаковам ли, опаковам кухненските части, както ме нареди Сърф! Hug

Преди няколко дена се бях zачела в темите от кукун дяда.Та да питам,кой е бил преди анна.в,милена22,Магеста и още други. newsm78Не ги помня теЗи девойки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия