Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е ролята на рекламата в козметичната индустрия?
Защо някои кремове са толкова скъпи, докато други са толкова евтини?
Какви са разликите между скъпите и евтините козметични продукти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е ролята на рекламата в козметичната индустрия?
-
Защо някои кремове са толкова скъпи, докато други са толкова евтини?
-
Какви са разликите между скъпите и евтините козметични продукти?
Разликите между скъпите и евтините козметични продукти могат да бъдат в активните съставки, рекламата, качеството на производство и наличието на вредни съставки. Въпреки това, цената не винаги гарантира качество. Разликите между евтината и скъпата козметична индустрия се дължат на различни фактори. Евтината козметика обикновено се насочва към масови потребители, като цели печалба от продажба на големи количества с ниска цена. За разлика от тях, скъпата козметика е насочена към по-платежспособни клиенти, които имат възможността да избират сред множество продукти с по-висока цена. Високата цена на някои продукти може да се дължи на инвестиции в изследвания и разработки на нови съставки, което увеличава техните производствени разходи.
-
Как един потребител може да определи качеството на козметичните продукти?
-
Какви са мненията за скъпите козметични продукти?

, като си помисля че хората няма какво да ядат, а аз харча пари за кремчета

не само за козметика, ами и изобщо за всякаква продукция. Влезте в една фабрика за производство на натурални сокове и ви гарантирам, че никога повече няма да искате да опитате. А относно козметиката, мога да дам следния пример - известна българска компания за козметични продукти ползва непречистена речна вода
Така че на отдела Иновации/Качествен контрол в съответната БГ фирма, ако предположим че изобщо има такъв, хич не му дреме за тези въпроси
Информацията я имам от мой близък, който е в "извора на събитията"