....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 255
Ей хора, стискайте палци! Днес е денят за моя татос на прасеца .После ще показвам снимки.
Peace
Виж целия пост
# 256
Айде,Танче-успех и после да се похвалиш Grinning

Виж целия пост
# 257
Ей хора, стискайте палци! Днес е денят за моя татос на прасеца .После ще показвам снимки.
И аз се нареждам сред чакащите да видя новата придобивка  smile3502
Виж целия пост
# 258
Танчето нещо го няма  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 259
Танчето нещо го няма  Rolling Eyes
Дали е жива.....? Thinking
Виж целия пост
# 260

А бе точно това исках да напиша , но се въздържах  Simple Smile
Виж целия пост
# 261

А бе точно това исках да напиша , но се въздържах  Simple Smile
а стига па и вие ooooh!
Виж целия пост
# 262
Стига, aма ей- на! Фактите говорят от самосебе си Whistling Joy
Виж целия пост
# 263
и на мен корема ми на нищо не заприлича от стрии след бременността  и сега ще трябва и него да го омазвам ,защото просто не виждам друг начин да се съблека по бански  Embarassed
И после е ред на Аля!!!
Виж целия пост
# 264
аааа не  Naughty Алето е бебенце още.......+ това като порасне сигурно ще ходи да си прави татуси при някой дето и той сега пишка в памперси и прохожда хахахахха
Виж целия пост
# 265
аааа не  Naughty Алето е бебенце още.......+ това като порасне сигурно ще ходи да си прави татуси при някой дето и той сега пишка в памперси и прохожда хахахахха
конкуренция на тати Wink
Виж целия пост
# 266
Танчето нещо го няма  Rolling Eyes

Ей, ще ме пукнете Laughing! Жива съм, то от това ако се умираше !Татоса е налице стана страхотен, само трябва да хвана някой да ме снима и искам да се избели, за да е качествена снимката и тогава ще гледате Mr. Green. А пък Даката е страхотен, тоя човек така майсторски работи и такава релаксираща музика ми пусна ,че дори ми се приспа. Mr. Green Че се и ядосва, не съм пускала кръв .Ами такова дебелокожо животно съм .Хайде до скоро със снимковия материал!
Виж целия пост
# 267
Танчето нещо го няма  Rolling Eyes

Ей, ще ме пукнете Laughing! Жива съм, то от това ако се умираше !Татоса е налице стана страхотен, само трябва да хвана някой да ме снима и искам да се избели, за да е качествена снимката и тогава ще гледате Mr. Green. А пък Даката е страхотен, тоя човек така майсторски работи и такава релаксираща музика ми пусна ,че дори ми се приспа. Mr. Green Че се и ядосва, не съм пускала кръв .Ами такова дебелокожо животно съм .Хайде до скоро със снимковия материал!
Айде, че ни се изчака чакалото Wink
Виж целия пост
# 268
Кой е Даката ,къде бачка?Айде по бързо със снимките че ни заинтригува.... Laughing
Виж целия пост
# 269
Даката е от Бургас.И ние по семейно се шарихме при него и наистина е мнооооого добър Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия