....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 16 464
  • 319
# 120
И мен ще ме зарибите накрая. Даже си харесах една, но няма да ви казвам коя, да не ми откраднете идеята  Crossing Arms

 Hug Hug Hug Айде в кюпа, Катеее Party
Виж целия пост
# 121
Леле,едва месец мина,откакто си направих татуировката и вече си мисля за друга. #CrazyНаистина си е голяма зарибявка.
Виж целия пост
# 122
Аз така или иначе утре имам път към Радисън, ще мина през студиото и направо ще питам за следващата събота как седят нещата.
Доколкото разбрах Ла Бомба и Руска са за следващата събота (15.03). Някой друг има ли, за да знам за колко хора говорим Simple Smile
Виж целия пост
# 123
Аз оставам за Април. Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Ей го мойто тату на рамото. Фончето е барнато в розовко, защото по едно време ми беше аватар.
Виж целия пост
# 125
Ей го мойто тату на рамото. Фончето е барнато в розовко, защото по едно време ми беше аватар.
Дъщеря ми се влюби в розовият ти еднорог... Crazy Hug
Виж целия пост
# 126
Ми, трогната съм  Hug
Виж целия пост
# 127
Аз да питам за добри татуисти в Бургас...Някой правил ли си е тату при Рамзи-то до Party Club?

И да кажа на KissTheRain  Heart Eyes, че много обърка работата с тези снимки, които ми прати  Joy В момента отново съм на изходна позиция в избора си. Сега и за феи се замислям, и за цветя, и дървото още си ми харесва....Помооощ!  Mr. Green Като ида на място май ще решавам! Та .. отзиви за 'рисувач' чакам ако може   bouquet
Виж целия пост
# 128
Pearly,много ми харесва,ама много. Peace
Виж целия пост
# 129
БелучиHug, аз си казах предварително, че по-скоро ще те затрудня, отколкото улесня Whistling
Виж целия пост
# 130
Малко офф, ама.....КИСЧЕ, тва ти ли си? Whistling
Виж целия пост
# 131
Руске, мдааааа  Blush
Виж целия пост
# 132
Ноу си готска Crazy
Ама на тая снимка не ти се виждат татутата Crossing Arms
Виж целия пост
# 133
Хаха, все пак беше декември месец, нищо че грее слънчице Wink
Утре имам път към Радисън, да минавам ли през Емо да запазвам час за теб и Ла Бомба за другата събота? Simple Smile
Виж целия пост
# 134
.....Утре имам път към Радисън, да минавам ли през Емо да запазвам час за теб и Ла Бомба за другата събота? Simple Smile
Да. За към 2 и 30- 3 ч. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия