Голямата тема за малките масла

  • 125 915
  • 684
# 180
кокосово казвате Wink

ще си взема и аз

копъровото много не ми допадна-много му е силна миризмата и на мен не ми понася като аромат
Виж целия пост
# 181
А, маслата който си слагате на крайщата, по колко време ви седят и увивате ли се с някаква кърпа?
За мазна коса предполагам, че не е хубаво да се мажат маслата в корените или се бъркам  Embarassed
Виж целия пост
# 182
А, маслата който си слагате на крайщата, по колко време ви седят и увивате ли се с някаква кърпа?
За мазна коса предполагам, че не е хубаво да се мажат маслата в корените или се бъркам  Embarassed

За бадемовото масло специално знам, че се слага в корените само, ако косата е много изтощена се слага и по дължината на косъма. Стои се колкото можеш, около 2 часа поне е добре да стоиш. Виж по-назад в страниците, момичетата са го описали най-подробно.
Виж целия пост
# 183
А, маслата който си слагате на крайщата, по колко време ви седят и увивате ли се с някаква кърпа?
За мазна коса предполагам, че не е хубаво да се мажат маслата в корените или се бъркам  Embarassed

Маслата имат и регулиращо действие, има такива, които стават за втриване в корените и на мазна коса - например от гроздови семена.
Виж целия пост
# 184
Да похваля стимуланта за коса, от него ми спря косопада след близо 1 година пробване на всевъзможни мазила.
Интересува ме маслото от карите? За какво го използвате и какъв е ефекта?
Виж целия пост
# 185
ами аз като се намажа с бадемово или кокосово си слагам една торбичка и отгоре шапка или кърпа за да се заграее.стоя около 1 час,а посления път се намазах вечерта с бадемовото масло и на сутринта го отмих! #Silly newsm44
Виж целия пост
# 186
Да, аз прочетох цялата тема, но някой от момичетата бяха писали за бадемовото масло, че много омазнявало, а мен косата ми е мазна, та затова си взех от пшеничен зародиш. на листовката пише че се слага само в краищата на косата, и предотвратява цъфтежа, затова и попитах, дали трябва да си увивам цялата коса, като е намазана само в крайщата или да си седя така, без нищо.

Взех си и кокосовото, та като си намажа тялото, ще дам отзиви Simple Smile
Виж целия пост
# 187
Pisankata аз го слагам само в краищата на косата, защото иначе ми се омазнява.
Виж целия пост
# 188
Ами аз съм с мазна коса в корените, суха в краищата и стимуланта например го нанасям навсякъде. След това не става по-мазна от процедурата, напротив, става лъскава и много жива. Ама това е за стимуланта, бадемовото още не съм го тествала. Тоя уикенд ще експериментирам с разни маски(лице и коса) и ще пиша.  Peace
Виж целия пост
# 189
Да похваля стимуланта за коса, от него ми спря косопада след близо 1 година пробване на всевъзможни мазила.
Интересува ме маслото от карите? За какво го използвате и какъв е ефекта?
масло от карите-както пишеше в листовката за вс става
аз си мажа ръцете, че са много сухи, добре е много добре даже, блгдр на момичето, което беше писало добри отзиви за маслото

а този стимулант? че ми окапа косата след раждането Cry
Виж целия пост
# 190
mom4i вземай го, въобще не се замисляй, срещу косопад върши също много добра работа, от веднъж обаче няма да стане, ще трябва да си по-упорита. Но наистина има резултат, пробвай!  Peace
Виж целия пост
# 191
Мерси, ама не разбрах каккъв е тоя стимулант  Embarassed
дай инфо моля те
Виж целия пост
# 192
Ами казва се Стимулант за коса, използва се като маска за коса. Подходящ е за изтощени и третирани коси, също така за косопад.. всъщност може и да нямаш причина, за да го ползваш, просто върши страхотна работа при всички случаи  Peace  Струва около 4 лв вече (аз като го вземах преди доста време беше 2 и нещо.. усетили са се за цените явно).
Виж целия пост
# 193
Някой ползвал ли е маслата на Икаров за различни типове кожи(за лицето става въпрос)? Сега ги разглеждам в един сайт, не ги бях виждала досега  Tired Има за смесена, суха, чувствителна.. някакви отзиви?
Виж целия пост
# 194
Моята кожа е смесена.  Слагам си на лицето каквото масло ми се намира. Но най-вече гледам постоянно да имам кокосово. То ми е любимо  Peace Ползвам го за косата и за лицето.
Стимуланта е хубав, но при мен действа около 2 месеца, после го сменям със някое друго масло.
А, маслата който си слагате на крайщата, по колко време ви седят и увивате ли се с някаква кърпа?
За мазна коса предполагам, че не е хубаво да се мажат маслата в корените или се бъркам  Embarassed
Сложи си в корените и ще прецениш. Аз слагам и нямам проблеми със омазняването. Маслото от гроздови семки регулира омазняването!  Peace
Иначе за краищата на косата ползвам масло от пшеничен зародиш (против цъфтеж)  Simple Smile От него виждам най-малко полза май  newsm78 но го слагам и във корените на косата за подхранване  Peace
Винаги увивам със найлон и понякога отгоре поставям и хавлия. Седя поне час, а понякога спя цяла нощ така намазана!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия