Голямата тема за малките масла

  • 125 913
  • 684
# 240
Маслото от карите притежава естествен УВ филтър, но пък не знам дали няма да омазнява ако се използва като крем.
Виж целия пост
# 241
Moмичета , имам въпрос. Сега си взех и масло макадамия - пише, че било много добро за тялото, помагало в борбата срещу стрии и други такива гадости. Та въпросът ми е - мога ли да си сложа от него в лосиона за тяло?!  newsm78 Понеже много добре ми се отразява червеното гарние за суха кожа....та да съчетая маслото. И какво количество да сложа? Rolling Eyes


Аз съм си слагала ,когато го ползвах ,дори мисля,че си пише в листовката ,че може да се добави  newsm78 .Много бях доволна от това масло лятото.
В шампоан още не съм се престрашила да сложа масло ,но за сметка на това в лосионите сипвам.


Специално за един лосион ,който уж трябваше на роза да мирише ,а не миришеше си взех розово масло ,но много скъпо ми излезе-маслото беше към 18 лева,а много малко ,май 3 мл само бяха  Thinking и много гъсто и замина цялото шишенце вътре.
Виж целия пост
# 242
Fresh Gale, колко мл. горе-долу да сипя в чисто нова опаковка от крема за тяло?  newsm78 Все пак да не го чакам с часове да попие... Crossing Arms Преди време си бях купила едно масло за мазане против стрии и целулит,ей братче, няма попиване, с часове си стоях гола и мазна, ни мога да седна, ни нищо  Mr. Green Мъжо хем се радваше, хем недоволстваше, щото аз пък си стоях хем без дрехи, хем untouchable  Joy
Виж целия пост
# 243
записвам се и аз в темата, аз ползвам Целулитол и Тигрово олио на Роял кер. Много съм доволна, една колежка е дистрибутор.
Виж целия пост
# 244
Аз на око сипвам   Wink ,но не е много ,да кажем около половин пръст от шишенцето  Rolling Eyes Но макадамията не е мазно по принцип.
Виж целия пост
# 245
Аз на око сипвам   Wink ,но не е много ,да кажем около половин пръст от шишенцето  Rolling Eyes Но макадамията не е мазно по принцип.
не е мазно и бързо попива  Peace мажа си лицето с него и съм много доволна  Laughing
Виж целия пост
# 246
Аз на око сипвам   Wink ,но не е много ,да кажем около половин пръст от шишенцето  Rolling Eyes Но макадамията не е мазно по принцип.
не е мазно и бързо попива  Peace мажа си лицето с него и съм много доволна  Laughing

Сърдечно благодаря за отговорите!  Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 247
Маслото от карите притежава естествен УВ филтър, но пък не знам дали няма да омазнява ако се използва като крем.

това карите е ужасно твърдо. така ли трябва да е
Виж целия пост
# 248
Маслото от карите притежава естествен УВ филтър, но пък не знам дали няма да омазнява ако се използва като крем.

това карите е ужасно твърдо. така ли трябва да е
твърдо е и трудно се ползва, трябва да го пробваме за лицето newsm78
Виж целия пост
# 249
Да маслото от карите е твърдо и се топи като се нанесе на кожата/от човешката топлина/ Simple SmileКазвам го от опит мацотя се за стрии с него.
Виж целия пост
# 250
А като е твърдо в какво го продават? А и още един въпрос - В листовката на Икаров пише да се съхраняват маслата при темп.7-25 градуса , но не в хладилник. Вие как постъпвате?
Виж целия пост
# 251
съхранявам ги в една кутия до гардероба / знам, че трябва да са на тъмно и да не са в хладилника /  Laughing
Виж целия пост
# 252
Като казахте, че макадамията попива бързо и не е мазно ще взема и аз да го пробвам. На Икаров имаше ли макадамия, или на друга фирма да търся?
Виж целия пост
# 253
Като казахте, че макадамията попива бързо и не е мазно ще взема и аз да го пробвам. На Икаров имаше ли макадамия, или на друга фирма да търся?


Има Peace
Виж целия пост
# 254
Мерси charmz   bouquet

Преди малко си смесих останалото масло от жожоба с малко розова вода. На око направих пропорциите. Чудесно почиства грима наистина. По нищо не отстъпва на Лореалския двуфазен лосион  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия