Голямата тема за малките масла

  • 125 909
  • 684
# 510
А някой има ли наблюдения от маслото против целулит?
Супер е!! На втората опаковка съм. Целулита значително намаля а кожата е мека и гладка.
Виж целия пост
# 511
жаклинс, верно ли намаля? Shocked Thinking да опитам и аз,че има какво да се желае, особено като стисна с ръка по дупето  Wink ...

ванче, вместо кристали, не се ли омазнява косата? аз като нанеса бадемово направо си лъсва от мазнина косата и след това мия Thinking
Виж целия пост
# 512
А някой има ли наблюдения от маслото против целулит?
Супер е!! На втората опаковка съм. Целулита значително намаля а кожата е мека и гладка.

За маслата на Икаров ли става въпрос? И ако да, за кое от двата вида с хвойна или с кипарис? Thinking
Виж целия пост
# 513
Маслото с хвойна не е ли против стрии? А кипариса е против целулит. Или нещо съм в грешка?
Виж целия пост
# 514
Маслото с хвойна не е ли против стрии? А кипариса е против целулит. Или нещо съм в грешка?
Точно така!
Виж целия пост
# 515
И това масло от хвойна има ли някакъв ефект върху стриите?
Виж целия пост
# 516
Вече мога смело да коментирам маслото против стрии, след като почти ми свърши първата опаковка. Та - има ефект, НО трябва да се втрие много добре маслото, с масажни движения, защото иначе не върши толкова добра работа. Примерно може да се смеси с антицелулитното и така да се правят масажи. Наистина помага, на мен стриите по дупето от пубертета много избледняха, за жалост почнаха да ми се появяват други, но се надявам да ги преборя. А в комбинация със солариум ефектът е още по-добър. Peace
Виж целия пост
# 517
Вече мога смело да коментирам маслото против стрии, след като почти ми свърши първата опаковка. Та - има ефект, НО трябва да се втрие много добре маслото, с масажни движения, защото иначе не върши толкова добра работа. Примерно може да се смеси с антицелулитното и така да се правят масажи. Наистина помага, на мен стриите по дупето от пубертета много избледняха, за жалост почнаха да ми се появяват други, но се надявам да ги преборя. А в комбинация със солариум ефектът е още по-добър. Peace
Ох, как ме зарадва  Hug
още днес ще потърся това масло!
Виж целия пост
# 518
Вече мога смело да коментирам маслото против стрии, след като почти ми свърши първата опаковка. Та - има ефект, НО трябва да се втрие много добре маслото, с масажни движения, защото иначе не върши толкова добра работа. Примерно може да се смеси с антицелулитното и така да се правят масажи. Наистина помага, на мен стриите по дупето от пубертета много избледняха, за жалост почнаха да ми се появяват други, но се надявам да ги преборя. А в комбинация със солариум ефектът е още по-добър. Peace
Ох, как ме зарадва  Hug
още днес ще потърся това масло!

при мен две опаковки не дадоха резултат SadМоже би са ми трябвали три GrinningНезнам, но не се отказвам де.А и не правя масажите за които charmz говори.Аз просто го нанасям и това е.


А сега да ви похваля отново лаванддуловото масло.Започнах да си правя бани на краката вечер и има чудничък ефект.Преди или след педикюр, след почистване на кожата с пемза и ножче, просто е невероятно.Идеята я изплагиятствах от една пяна за крака с лавандула, но с етерично масълце и вода ефекта е още по- добър. Peace
Виж целия пост
# 519
мн съм доволна от бадемовото и кокосово масло!
ползвах и стимуланта и от него останах доволна!
Виж целия пост
# 520

при мен две опаковки не дадоха резултат SadМоже би са ми трябвали три GrinningНезнам, но не се отказвам де.А и не правя масажите за които charmz говори.Аз просто го нанасям и това е.


Еее, недей така де  Grinning
Вярно, че медицината още не е успяла да се справи със стриите, но надеждата умира последна!  Laughing
Виж целия пост
# 521
Мерси за темата  bouquet След като я изчетох, днес си взех кокосово и сусамово масло. Кокосовото е супер Grinning
Преди съм ползвала стимуланта за коса, от който съм доволна, както и бадемово масло и от пшеничен зародиш за стрии. Появиха ми се след бременността, де, та може сега с това против стрии да пробвам newsm78 Какъв е ефектът върху стари - отпреди година? И омазнява ли много, т.е. бързо ли попива?
Виж целия пост
# 522
Някой ползвал ли е какаово масло? Едни познати ми го препоръчаха като естествено масло с много висок защитен фактор, преди години са си купували от аптеките, но в чужбина. В България някой виждал ли е ? Знам, че "Икаров" нямат, но може би на друг производител или вносно? Питах на две - три места, но изобщо не бяха чували... newsm78
Виж целия пост
# 523
Какаово масло може да има във фабриките за шоколадови изделя, ако имаш някой познат, питай. И аз бях чувала нещо за него, но вече не помня за какво се отнасяше. Ти искаш да го ползваш като слънцезащита ли?
Виж целия пост
# 524
да се включа и аз с едно питане сега актуално кажете кои от маслата може да се ползват за слънчезащита и за по красив тен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия