Мартенска тема на норвежките девойки-тема 22

  • 16 490
  • 282
# 75
Бебчо, малко остана!   bouquet
Радвай се на двете слънчица и много ги гушкай  Hug
Молинка, ами различни са - то зависи от месото, другите съставки ...
Милото ги прави с тортилас, не онези малките като чипс, а едни големи кръгли като палачинки.
Затопля ги във фурната малко, приготвя месото, слагаме доматки, краставичка, кромид, царевица, онзи специалния сос за такос и настърган кашкавал.
Увиваме ги като дюнери и ...   chef
Да си оближеш пръстите, адски е вкусно, но ... много недиетично!
Откакто съм тук съм качила 5 килограма!
Все съм на диета, ама милото като ме тушира с една чаровна усмивка и изкушаващ поглед, придружени с въпроса: Какво ще кажеш за малко такос тази вечер?
И край на диетата ...
Но сега вече се стягам, защото ... сватба иде  Joy
Виж целия пост
# 76
Щастлива моя ги прави с тея като чипс обаче с каима,иначе на гостито за което казах ги беше направил с това като дюнер и пилешко
Виж целия пост
# 77
kvinne, все ще те питам, а виждам, че си тук...
Как е малката? Свикна ли с градината? Ти доволна ли си?

И само да те подсетя, че щеше да ми пращаш инфо за детските и т.п. на лични...   Hug
Виж целия пост
# 78
Аз не ги харесвам тези като чипс.
Тортилите са много по-хубави.
Пробвайте с тях!  Peace
Как ми липсва българското кисело мляко ...
Виж целия пост
# 79
щастлива, толкова ли е лошо тамошното? Wink))
Аз имам едно малко, сладко обожаващо кисело мляко същество... На вечер си изпиваме по една кофичка... Няма отказване...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 80
Ми6еле, те малките бързо свикват, въпросът е ти дали 6те свикне6  Joy Препоръ4вам ти да про4ете6 първите ни теми4ки. Бяхме писали някъде там по този въпрос. Мисля 4е 6те трябва да се подготви6 психи4ески за това което е всъ6ност тука6ната детска градина. За мен ли4но бе6е голям 6ок когато бях на практика, но виждам 4е не в вси4ки детски градини е то4но така. Както и да е не о4аквай да намери6 това което вси4ки ние си спомняме от детската градина в БГ. 6таслива, ти опита ли киселото мляко на LIdl? Аз само от него купувам.
Виж целия пост
# 81
Мишел, ами тук предимно плодови подсладени кисели млека намирам и два вида Йогурт, както му казват, което няма вкус на нищо.
Все едно ядеш сметана.
Квине, Лидл ми е доста далеч и от там си зареждам само мед и картофено пюре веднъж месечно, не съм проверявала за кисело мляко.
Другия път като ида ще проверя
А някоя конкретна марка да ми кажеш или се казва Лидл?
Виж целия пост
# 82
КВИННЕ ТОВА МЛЯКО НЕ ГО ЗНАМ НАПИШИ МОЛЯ ТЕ ПАК ИМЕТО АМА С ГОЛЕМИ БУКВИ ЧЕ С МАЛКИ ЧЕСТО БЪРКАМ Л И И  Blush
и КАЖИ КЪДЕ ГО ПРОДАВАТ,КОЛКО Е ГОЛЯМО И КОЛКО СТРУВА  Mr. Green newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 83
АЗ ЩЕ СИ ВЗЕМА ДУШ И СИ ЛЯГАМЕ ПЪК КАКВОТО СТАНЕ  Laughing Wink
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЛЕКА НОЩ   bouquet


Не използвайте главни букви (писането с главни букви се приема като ВИКАНЕ).
Виж целия пост
# 84
Лека, Молинка, и ние така  Hug
Утре пак   bouquet
Виж целия пост
# 85
6те взема утре да снимам опаковката. Ина4е това е единственото нискомаслено кисело мляко което може да се намери на пазара. Продават 1,5 % и 0,1% масленост. 6таслива тъкмо за диетата ти. Опитай и киселите крастви4ки, съ6то като българските са  Wink
Виж целия пост
# 86
Идеално, мерси, квине  Hug
Ще чакаме с Молинка снимката на опаковката Simple Smile
И краставичките ще опитам.
Виж целия пост
# 87
 Rolling Eyes уф, и на мен ми се приядоха краставички  Blush. Последния път се прецаках здраво с едни такива разкиснати мекушави от близкия РУМ, ма сега пак ми се ядат. А и бурканите с краставичките на мама (най-добрите) вече ми свършиха  Sad
Вашите краставички в Норге обаче са твърде сладки - много сладко слагат тия хора навсякъде да му се не види  Thinking. И рибата им сладка!  Tired
Виж целия пост
# 88
Оффф, за какво ли ви пиша глупости и аз. Тежка е моята дилема - на стари години да се чудя какво да правя. Истината е, че има вероятност и аз да стана една Норге мама. Вече си мислих, че нищо на този свят не може да ме изненада, но ето, че и на мен ми дойде до главата... Имам предложение (даже направо ултиматум) да се преместя при моя "принц" в едно малко градче (направо селце според мен) Stjordal в Норвегия, но ме е много страх да се разделя със сигурния си, пък макар и не толкова материално осигурен живот в скъпата ми България. Той е малко по-голям от мен, но е страхотен човек (или поне така изглежда, не се познаваме отдавна). А и е в процес на развод...обещава ми че всичко ще е наред, но...кой знае. Ще взема да се алкохолизирам от толкова мисли. С комшийката само седиме и си пийваме и си коментираме...тя ми вика "Ти, луда ли си ма - отивай, не се чуди", но не е толкова лесно. Щерката е вече студентка, има си приятел и не иска да заминава. Но поне ми казва - отиди и си поживей, стига си мислила само за мен. Ох, вие какво бихте ме посъветвали? Как е емоционалния климат в Норвегия? Идвах за 1 седмица само и не можах да си изградя представа. Всички ми изглеждаха много усмихнати и приветливи, но дали е така като ги опознаеш?  Свикнала съм с да общувам с много приятели и познати. Едни казват, че хората на север били много студени Rolling Eyes Crossing Arms Whistling
Виж целия пост
# 89
http://i016.radikal.ru/0803/a0/301c7e02cd1f.jpg
/ Надявам се да ви хареса/ то не 4е по другите магазини има някакъв избор де/.П

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия