Мартенска тема на норвежките девойки-тема 22

  • 16 490
  • 282
# 45
Норах пуснах го на лс, ако може6 го пусни, за всички мами и моми в Норге   bouquet
Виж целия пост
# 46
http://www.vbox7.com/play:cbe3b026

Линда,стана вече ...но  този сайт много бавно зарежда по принцип,аз ползвам you tube повече.
Благодаря за поздрава!  bouquet
Виж целия пост
# 47
Одеве сядаме да обядваме, и аз като съм нареждала масата съм забравила да сложа ножове.. Crazy

Сядаме на масата и изведнъж моя на чист български изтърсва..." Скъпа,къде са ножи?  33uu  Няма ножи на масата?!"  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 48
Винце, за какво катерене става дума?  Twisted Evil

Линда, да това е линка...
10х! Wink
Виж целия пост
# 49
Винце, за какво катерене става дума?  Twisted Evil

Не знам бе.... Joy  ама ми харесаха цветята...  Joy
Виж целия пост
# 50
Винце, незнам, но ме развесели Wink
А и мъжа ти е голяма скица!  Crazy
Виж целия пост
# 51
Мишел, мерси за линка...  bouquet

А моя е образ, да!  Heart Eyes От време на врем ги ръси едни...  ooooh! hahaha Попикавам се от смях с него... Joy
Виж целия пост
# 52
Одеве сядаме да обядваме, и аз като съм нареждала масата съм забравила да сложа ножове.. Crazy

Сядаме на масата и изведнъж моя на чист български изтърсва..." Скъпа,къде са ножи?  33uu  Няма ножи на масата?!"  Joy Joy Joy

Голям образ този Тур значи Joy Joy
Виж целия пост
# 53
Винце, поздрави го от мен  Joy
Аз му обяснявам на моето, че окончанията за множествено число ще му се сторят Ад, той не вярва  hahaha
Виж целия пост
# 54
Линда,благодаря за поздрава  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 55
Линда,писах ти ,но кутията ти е пълна...
Бягам вече ,че имам готвене и излизане. Peace
Виж целия пост
# 56
Честит Празник на всички жени и майки   bouquet

Честита рожба на Бебинщайн, нека я следва щастлива звезда в живота  Hug

Молинке, ти така като нямаш какво да правиш, ами сега ще ти пратя телефона си на лични и звънкай, щото и аз съм долу горе на същото диридже през седмицата, когато мъжо е на работа. Днес поне ще се отбележи, ще ме води на ресторант, ей го на, чакам го да се накоконти, за протокола, седи вече час вътре. ПОвече и от мен  ooooh!
Неможах, обаче да го накарам да отиде да ми набере кокичета. Размина му се, че времето е ужасно направо  Sick

Винска, умрях от смях  мъжо ти  Laughing
Виж целия пост
# 57
Бейбин6тайн, 4естита дъ6тери4ка. Да ви е жива и здрава и много да ви радва. 4естит празник на вси4ки който го 4увстват такъв. Mr. Green За мен ли4но ден като вси4ки останали. Изпратих мъжо на пазарувка в 6ведско и го 4акам с нетърпение да ми донесе лютени4ка и сиренце  smile3508 Само аз ли забелязвам 4е темата е пак с номер 21?
Виж целия пост
# 58
Квине, май само ти забеляза, да  Joy
Винце, поправи я на 22   bouquet
Или просто на Винцето й се иска пак да е на 21 години  Laughing Heart Eyes Wink
Виж целия пост
# 59
Да квине, само ти забеляза.... Mr. Green
Поправих... Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия