Пролет здравей , здравей ~::~ при арабските мами / 58

  • 29 174
  • 290
# 120
Има ли мами с мъже от Магреба?
Виж целия пост
# 121
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274130.0

здравей -това е "арабската " тема добре дошла при нас,има живеещи в мъгреба  bouquet
Виж целия пост
# 122
 Добро утро дами Simple Smile.
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  на Дима. Жива ,здрава и много късмет ! Чудесен празник да имате.

Принцеске,горе главата. Нищо ново под слънцето мила-нали ти казах че човешките взаимоотношения са сложно нещо (понякога ).Това(той) е просто част от живота,но това(той )НЕ Е живота .Така че напред. Peace

Деси ,тук съм мила но не винаги ми се пише или имам какво да кажа Simple Smile.Забелязах че едната от твоите филипинки има много интересни очи,залени ли сини ли...много интересни.(иначе и трите са си хубавици)Гледам  и ти си с подобни очи.

 ей Тарик мам празкажи нещо за Канадата,много си кратка. Crossing Arms Браво ,много бързо си намерихте хубава работа,тук в Европата май не стават така бързо хубавите работи newsm78
Като казах европата...згледам за БГ се оплаквате Simple Smileмммм да така е ,има много неуредици и много да се променя още там .....но много си ценя живота в Бг ...вероятно защото живея другаде....липсва ми и съм готова да живея пак там след време.(Моите познати по морето никак не им е лош живота ,незнам как е по другите части ).Няма страна с цветя и рози само...и като цяло ние българите много се оплакваме от този ,от онзи,от това ,от онова ...от всичко и от всички ..само не и от себе си.Това съм забелязала.Е как да се промени нещо ,когато самите ние никога не се променяме и не се се и зорим.Забелязвам майките (бащите) недоволни от учителка,лекарка,и каквото там още....но те самите често възпитават децата си да бъдат същите като тези от, коите те се оплакват.Децата им са често невъзпитани,груби,егоистчета,несъстрадателни към другите...Трябва да махнем злобата и егоизма  си за да възпитаме добре децата си,и после сигурно България ще има по добро общество...ох хайде че дълго стана, чао на всички. Simple Smile
Виж целия пост
# 123

4естит рожден ден на дима! да ти е вкусно като арабските сладкиши детството, слънцице! радост за мама и тати, като най-голямата награда за техните грижи и любовта им! малка принцеса в о4ите на принцовете наоколо, добра сестра за твоите малки брат и сестра!
Виж целия пост
# 124
здравей, все някой ми отговори Wink. Всъщност  за да съм точна ще кажа, че аз съм омъжена за мароканец, но в момента с детенце сме в българия, във Варна. На лято обаче ни предстои по всяка вероятност пътуване до Мароко, а не съм си ходила от 6 години и много ми се искаше да "вляза в час" сигурно толкова неща са се променили. А ти къде живееш, разкажи ми нещо за теб, стига да сметнеш, че не съм излишно любопитна Simple Smile
Виж целия пост
# 125
има  и не малко сме! мароко си е пак същото, при нас магреба нещата са бавни и не оби4аме промените, хахах, особено ,ако ни вдигнат цените на хляба!
Виж целия пост
# 126
То и затова по-добре хляба сами да си го месим Laughing както правят в арабските страни, и много по-вкусно си е   chef, ама то при тях май няма лошо ястие newsm78
marsy браво на теб, ако правилно съм разбрала си мама на трима newsm78, без съмнение си и като 3 жени и 3 маики взети за едно! Сигурно не ти е лесно - Поздравления!!!!  bouquet. Вие колко често си идвате в БГ и от кой град си родом?
Виж целия пост
# 127
Здравейте в облачния мартенски ден Sad-как сте...  bouquet  bouquet  bouquet

Миленка-честито на твоята кукла

тук  в продължение на 3часа сменяха електромери-та нямаше ток-не можах да публикувам нищо--сега дойде,но съм заета- Sad-добре,че имам един газов котлон,че да претопля пюрето на беба...пфу
Виж целия пост
# 128
хари това е голямата ,и о4ите и са зелени като моите,тя общо взето на мен прили4а,децата как са?
снеже сега ще ти пиша
ние тъкмо се прибираме от разходка и днес ако не ме домързи ще правя праскови/хлапетата искат/ а утре торта,4е утре ми е въглехидратен ден,а и уттре сутринта ще ходим до посолството за заверка на документи марси и при нас ве4е е 15 евро- и то в евро ,а не в долар или лира-въпреки 4е тук еврото не е много разпространено
Виж целия пост
# 129
Честит рожден ден на Дима !

Миленче , предай на малката госпожица много целувки и
 пожелания за здраве и успех в училище !
Нека Ви носи само радост и гордост !
Живи и здрави да сте всички и весел празник !
Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 130
десито ти е дала един линк към нашата тема, така наре4ената арабска, там има мами от доста арабски страни, както и такива в бг, но женени за араби! кликни и по4ети има много инфо! ти кажи нещо за себе си, сама ли си  в бг или с мъжа ти? от 6 г си къде, в бг или в мароко, не разбрах? тоест с мъжа ти ли сте в бг сега?и аз съм от варна!
има и доста варненки!
Виж целия пост
# 131
Здравейте всички арабски мами, привет!   bouquet Приятно ми е да се запознаем, казвам се Мария и се вмъквам при вас по 2 причини- много сте ми симпатични всички, които пишете тук, а втората е, че съпругът ми е арабин, така че къде освен при арабските мами да ходя Grinning. Още има много неща, които не съм разучила тук, но като го направя ще изпратя и снимки (имаме си момиченце на 6 годинки).
засега това е от мен, ще се радвам ако се намери местенце и за мен при вас Embarassed
Виж целия пост
# 132
открих ви арабски мами и право във вашата темичка.. Grinning там ще си кажа всичко, което искате да научите за мен Laughing
Виж целия пост
# 133
Поздрав за всички алабелки    bouquet   bouquet   bouquet


Колко хубави са последните новини  тук

Специално за Горчим бадем -добре дошла.Точно тук ти е мястото!   bouquet


Разкажи ни нещо повече-как се казва принцесата ти.Да ти е жива и здрава   bouquet
Виж целия пост
# 134
Здравей, Мария и добре дошла при нас   bouquet Улучила си точното място- тук е забавно, весело /и не чак толкова/, пълно с емоции... И винаги се намира кой да те утеши и да ти даде подкрепа.
От къде е съпругът ти и къде живеете, с какво се занимавате...??
Ох, момичета, като чета как спазвате диети и започвам сериозно да се притеснявам. Не, че не се харесвам с моята леко закръглена фигура- то и моя младеж иска да си остана такава- ама напоследък такъв кофти апетит ми се е отворил, чак не се понасям. Миналата вечер станах късно вечерта, към 22.30 да изключа бойлера и спонтанно отворих хладилника  ooooh! Погълнах сумата и калории- ужасТ  #Cussing out Такава глупост не съм правила от ученическите си години. А идва топлото време, обличаме тънките дрехи и истината безцеремонно  лъсва пред света  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия