Любопитства януарското човече и отворено към света е вече!

  • 13 537
  • 283
# 255
Добро утро момичета. Днес срещата остава нали?

Остава, остава. Аз доколкото разбрах ще се чакаме в началото на парка откъм паметника Левски. Ще се познаем  Wink.
Виж целия пост
# 256
Добро утро . Срещата остава   Peace. Тедсан е болна .  Sad
 И  така : чакаме се в началото на парка , от към Паметника Левски . В 13.00ч.  Hug
Виж целия пост
# 257
между другуто ЕВИТО аз скоро ще имам път към Плевен и бих се радвала да ием по кафе....

Да знаеш, че много ще се радвам, предупреди ме предния ден и съм на линия, аз живея далечко от центъра, но пекне ли слънце съм първа пушка.Бутам пеш количката и не ми пука Hug
Ще те чакам с нетърпение.
Ние днес ще ходим а рожден ден на майка ми, по този повод ще облечем малкия официално, дано не се оака... Party
Само дето всички сме настинали, аз имам и мускулна треска, нали играх и аеробика вчера...Сега пия аспирин, ама едва ли ще ме отпусне, кретам като бабичка и посмърчам, мъжът ми и той, само малкия е уж по-добре, ама дано не го разболеем пак, голяма сме картинка. ooooh!
Виж целия пост
# 258
Ewito ,никога не съм казвала, че си лоша майка .
Според мен няма лоши майка - всички сме МАЙКИ .

Ние днес малко на шопинг тръгваме и пожелавам на всички лек ден и много усмивки !
Виж целия пост
# 259
Момичета, не мога да дойда на срещата, цял ден съм в Бистрица. Sad Sad
Виж целия пост
# 260
Ewito ,никога не съм казвала, че си лоша майка .
Според мен няма лоши майка - всички сме МАЙКИ .

Ние днес малко на шопинг тръгваме и пожелавам на всички лек ден и много усмивки !
Усмивчице, нямах това предвид, исках да ти кажа, че не трябва да имаме угризения, ако искаме да си починем или да се погрижим и за себе си. Поне така ми се стори, че ти се чувстваш, затова, че си оставила Мария на ваште. Hug
Приятен, усмихнат и слънчев ден на всички!
До после!
Виж целия пост
# 261
Радвам се че сме гратски Невенска  Hug Ти кога замисляш прибиране?
Аничка, непременно ще се видим Hug
За директните полети, в рамките на тази дата беше само един на българска авиокомпания но часа и цената не ме остройваха, беше с 300евро по скъп от моят.
При нас днес вали и май ще се разминем с разходката иначе пък времето е много приятно Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Здравейте,
от днес баткото е на антибиотик, след като поддържаше от три дни Т, а тази сутрин беше 39о  Sad
Уф, цяла седмица сега ще съм самичка с двамата и ще се побъркам... дано поне бебо го пропусне. Давам му профилактично Ексберитокс и така...
Затова пропуснах срещата  Sad, но следващия път, тъкмо ще е по-топло  Sunglasses
Виж целия пост
# 263
Само да попитам момичета, събрала съм само 24 снимки за колажа, ще има ли още?Припомням мейла-EleoHoPa@gmail.com
Почти е готов, чакам още снимки!  Mr. Green Нямам време да ви чета ...като свърша с колажа обещавам...ще ви прочета всичките Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Ааа искам да ви попитам някой дава ли на бебчо си Милумил...че онзи ден взехме тази храна...педиатърката ни каза да пробваме от нея, само че ...пише че трябва да хапва по повече милилитри и сега незнам по колко да и давам ...иначе до сега ядяхме по 130 мл.-Нутрилон1.Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 265
Ива, ако кърмиш не се притеснявай за бебето няма да го хване.Ние при нас така, първо таткото беше болен, после аз и после майка ми Даная я прескочи и по друг начин немога да си го обясня освен че и предавам антитела с кърменето.
За Канадските мами открих един сайт от който може да се гледа БТВ и КАНАЛ 1
http://www.djtacho.com/
Кликвате там където пише безплатно!Не иска регистрация
Виж целия пост
# 266
Евито от къде да намеря този диск с програмата на Синди за след раждане...много ще съм ти благодарна ако кажеш...
Виж целия пост
# 267
Хайде чакаме новини от срещата:)
Искам да питам майките който ползват Памперс 3,наи вече имат някякъв лосион,как им понася на бебоците?Ще минаваме на следващ размер памперс,но се чудя такива ли да взема,бебка да не се обрине....
Виж целия пост
# 268
Здравейте! Аз много рядко съм се включвала и то предимно в началото на бременноста ни, но пък четях редовно. Последния месец обаче нямахме нет и сега се опитвам да наваксам...Надявам се да стана редовна вече  Embarassed, че е много приятно да имаш с кой да споделяш вълненията около бебоците.   bouquet
Елеонора, аз давах Аптамил до скоро. /Те с Милумила уж са от един тип./ Та лекарката в болницата ми каза, че този тип млека май били с много белтъчини и да давам по-малко количество, отколкото би трябвало да не наддават много, а педито ми каза, че били и с много повече захар. Ние минахме на фризолак и пак й давам толкова на малката, е понякога и малко повече, но сравнително рядко ни се случва да е чак толкова гладна. Според мен давай колкото досега си правила, пък сама ще усетиш стига ли му на бебока толкова. Но нека и другите мами да кажат, ако са с този тип млека.
Лека вечер на всички  Hug
Виж целия пост
# 269
Ние сме на Памперс 3 и за сега се понася добре.Но аз пък го мия след всяко дрискане. Днес бяхме на вън дълго време с няколко прекъсвания за хапване. Дано срещата е била супер. Аз обясних на Джуличка, но моя си хапва на поискване и доста често и не смея още да тръгна надалеч. Да поотрасне малко и съм на линия. Хайде, сега ме чака малко работа, по късно ако успея пак ще намина. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия