Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за дъщерята на един от членовете на форума?
Какви са преживяванията на майките с деца, които са имали луксации?
Какви са мненията за напускането на деца от страната?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за дъщерята на един от членовете на форума?
-
Какви са преживяванията на майките с деца, които са имали луксации?
-
Какви са мненията за напускането на деца от страната?
-
Какви са слуховете за бременността на Вики?
-
Какви са преживяванията на майките със секцио?

-като за първи път?Оправихте ли коликите?Мога да ти взема семена от копър от една позната,ако имаш нужда казвай . 
/ Честити да са ви седемте месеца!
Сигурно децата много й са се радвали.

Честно-настръхнах като прочетох как си го оставила, за да разходиш кучето.
.Голям купон е имало за децата,а тортата е страхотна
Чак ти завиждам малко...с добро сърце е!Ако е рекъл Господ може и ние някой ден да си имаме още едно такова щастие като Андреа...
.А като гледам че не сме единствените които не можахме да излезем за Семана Санта ...mal de muchos,consuelo de tontos...сама на себе си май ще се смея.