Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за дъщерята на един от членовете на форума?
Какви са преживяванията на майките с деца, които са имали луксации?
Какви са мненията за напускането на деца от страната?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за дъщерята на един от членовете на форума?
-
Какви са преживяванията на майките с деца, които са имали луксации?
-
Какви са мненията за напускането на деца от страната?
-
Какви са слуховете за бременността на Вики?
-
Какви са преживяванията на майките със секцио?
Надявам се единствено мъжът ми да е вкъщи по това време,тъй като сама ве4е не мога да пътувам.На Ани запо4на от лятото да й става лошо в колата и трябва един да е зака4ен за нея.Немислимо е да съм зад волана,пък тя отзад да ми пуфти,4е й е лошо,разсейва ме ужасно. 

и закъсняхме половин час за срещата с Рали,Ани и Деси ...Има едно сиропче...в червени пликчета са направени дозите...специално за деца.../не си спомням как се казваха/Давах на Давид като пътувахме със самолет/...но той не може да приема никакви медикаменти и ми е голям проблем това...


, какво сега да я давам или не 

,голям ти е красавец.
..и да искам не мога да го разкажа така както теб 

