Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са последните новини за дъщерята на един от членовете на форума?
Какви са преживяванията на майките с деца, които са имали луксации?
Какви са мненията за напускането на деца от страната?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са последните новини за дъщерята на един от членовете на форума?
-
Какви са преживяванията на майките с деца, които са имали луксации?
-
Какви са мненията за напускането на деца от страната?
-
Какви са слуховете за бременността на Вики?
-
Какви са преживяванията на майките със секцио?

.4естито на вси4ки които са имали повод за празнуване
.Живея на 20км от Алмерия и ходя 4есто до там и аз пристигнах парво там
,но и да не спазите срока няма да го варнат.Парвата година само езика 6те у4и и 6те даржи изпит ако го издаржи 6те мине горен клас.абе като доиде6 вратни един телефон
ако го иска6 6те ти го дам на ли4ни.Тук сега има малко криза в строителството,но пак оранжерии много дано се уредите
така ми харесва.Боядисване,подстригване и пенадо супер е.Много ви е хубава сре6ти4ката


Не спира да плаче като се сети за всички дечица ..а аз не спирам да му обяснявам как скоро пак ще се срещнем... А като обича толкова много бебета Ния....'що не се замислите за това с Йотко 
...имаме си и готвачи и сладкари,и музиканти....и веселяци...Купона ще е пълен!

, как стана номера като предния път бяхме 70 не знам, биха ни ваксините (поредните) този път много плакахме, милия ми той
