Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява течението по време на бременност?
Какво е целулит и как може да се намали?
Какво представлява изтичането на водите по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява течението по време на бременност?
-
Какво е целулит и как може да се намали?
Целулитът представлява видими издутини на кожата, причинени от натрупване на мазнини и течности под кожата. За намаляване на целулита се препоръчват масажи, редовни упражнения, здравословно хранене и адекватна хидратация. От съществено значение е да се консултирате с лекар или специалист, преди да предприемете каквито и да било мерки за намаляване на целулита.
-
Какво представлява изтичането на водите по време на бременност?
Изтичането на водите по време на бременност се отнася до изтичането на околоплодните води преди началото на работните болки. Това може да се случи постепенно или внезапно. В случай на изтичане, важно е незабавно да потърсите медицинска помощ, тъй като това може да бъде индикация за започване на раждането.
-
Какво представлява педикюрът по време на бременност и какви са препоръките за него?
-
Какво представлява изследването на плацентата и какво означава "2-ра степен +"?
.Направо ми иде да го
.Явно е пипнал някои вирус,защото само повтаря,че му е студено и колко го боли стомаха.Имал и разтройство.А тази вечер за капак и мен ме хвана "рядкото щастие" 
(пак казвам, не става въпрос за частни д-ри.)
Малко рисковано, ама дано всичко е наред


Наистина обстановката е ОК, все пак става въпрос за болница на 2г., но обиколих почти всички АГ-та в тази болница и както съм споменавала на момичетата, не съм особено впечатлена (меко казано) от тях, макар всички да са бивши кадри на МД в София. Ако не се бях хванала вече на хорото с тази болница, честно да ти кажа сега едва ли щях да раждам там ....
) като я си погледни твойте краченца - направо ще се счупят под това тумбаче
Иначе снимката ти е суперска!
, вече съм в болнични, е ходя от време на време до офиса, ама не всеки ден ....
И аз винаги съм искала да имам 3 деца! Само, че много укаснях с първото, за второто ще трябва да побързам, а за трето... май ще стане много късно... не знам 

даже и ние с моя приятел искаме 3, ама нека първо се роди това, живот и здраве, пък после пак ще си говорим
И тя така плачеше милата, а аз така не спях
Вече се чудя кое е правилно. Мами, споделете опит.

Иначе искаме трички, но по-нататък, живот и здраве 
. Аз мисля да изчакам поне да се родим