Раз, два, три, на есен ще съм ученик, нали! (набор 2001)

  • 18 810
  • 301
# 90
  Lennyh,ще дерзая къде ще ходя.
  Ама като слушам някои как са се засилили от полунощ да висят пред училището... ooooh!
  Какво доживях само,да спя пред училището за да си запиша детето.
Виж целия пост
# 91
  Lennyh,ще дерзая къде ще ходя.
  Ама като слушам някои как са се засилили от полунощ да висят пред училището... ooooh!
  Какво доживях само,да спя пред училището за да си запиша детето.
Ми дотам ни докараха с тъпотиите си. Пред едни училища спят хората и пак гаранция - Франция. Пред други с кука да влачиш няма кой да закачиш.
Лично аз бих преспала една вечер в колата щом е заради детето ми - но това не променя факта, че ситуацията е ненормална, унизителна и нетърпима!
Виж целия пост
# 92
 С Борко ще си спретнем палатков лагер,баба ще гледа децата. Mr. Green
 Ще викнем вуйчото да се реди с нас,после може да изтъргуваме реда му с някого. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 93
  Ще викнем вуйчото да се реди с нас,после може да изтъргуваме реда му с някого. Joy Joy Joy
newsm62 newsm62 newsm62 Фантичка и на мен тази идея много ми допада!
Lennyh аВие в кой Шилер сте! Към кое училище имам впредвид, към 55 ЛИ? А плащате ли нещо? Защоот ако се плаща има места и на мен миказаха, че няма ама не е така като си плащаш намират място  Joy. То в 55-то по принцип нямало места за обикновената паралелка, а за немските и английските се намират места, като си платиш  Joy Joy Joy.

Виж целия пост
# 94
  Цялата ни държава е абсурдна,просто не знам вече каква простотия ще измъдрят. ooooh!
Виж целия пост
# 95
  Цялата ни държава е абсурдна,просто не знам вече каква простотия ще измъдрят. ooooh!

Така е за съжаление  Sick В разни такива моменти нелепиците най-силно се виждат Sad
Виж целия пост
# 96
Има ли още някой, който не иска да поставя ваксините освен мен?
Виж целия пост
# 97
Има ли още някой, който не иска да поставя ваксините освен мен?

А защо не искаш, те вече така или иначе са им слагани и е по добре да се продължи. И ние още не сме я слагали, ама като се постопли още малко мисля да я сложим, че лекарката като заведа малката на консултация и все ме пита кога ще заведа и баткото да го боцнат, а той как го е страх, направо незнам как ще стане  newsm78 сигурно ще реве повече и от беба, а тя милата е свикнала явно и не реве, нито когато и взимат кръв, нито когато и бият инжекция!  Hug
Виж целия пост
# 98
Dundurela, ваксините са три- полиомиелит, ДТК и манту (което не е ваксина де, но не го искам, както и повторно БЦЖ).
Не искам да продължават да им вливат отрови, още повече, че направиха тежки алергични реакции като по-малки. Не искам и да стимулираме фармацевтичната промишленост. Не искам и да ги бодат. Мисля, че по-здрави ще са без имунизации.
Виж целия пост
# 99
Рени, темата за ваксините е много голяма и не ми се иска да я започваме тук, ако нямате против  Peace
Виж целия пост
# 100
Ние другия месец сме на някаква ваксина.
Виж целия пост
# 101
Не съм ходила скоро до ДКЦто и не знам какви ваксини трябва да се поставят на Дияна. Но явно ще трябва да проверя.
Виж целия пост
# 102
началото на другия месец ще ни правят манту
мен не ме притеснява, макар че патих доста с едно надуто манту навремето
предпочитам риска от ваксината пред риска от туберкулоза
Виж целия пост
# 103
началото на другия месец ще ни правят манту
мен не ме притеснява, макар че патих доста с едно надуто манту навремето
предпочитам риска от ваксината пред риска от туберкулоза
И ние така. Сега едната, пък септември има още една ваксина, незнам каква.
Рени, незнам дали ги вземат на училище без тези ваксини?
Виж целия пост
# 104
 Хмммм,ние отдавна не сме ходили на лекар и не знам,че трябва да ни ваксинират. newsm78
 Предоплагам,че лекарката ще ни се обади.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия