Под слънцето пролетно щъркел лети, на мама Априлка бебче донеси!

  • 16 874
  • 302
# 285
Да е жива и здрава малката Андреа и бързо да се връща вкъщи с мама Hug Hug Hug Hug Ей, че хубава новина за старт на деня!

Сисе, честит рожден ден. Скоро ще получиш най-сладкия подарък Wink

Ася20, бързо да се оправяш Peace
Виж целия пост
# 286
Сисе да си жива и здрава имнооого усмихната!!!  bouquet
Виж целия пост
# 287
Честит рожден ден Сиси!!!
Нека винаги си в настроение и да правиш всичко с вдъхновение!!!
Виж целия пост
# 288
честито бебче на мама писанка-сладуранка  bouquet,сиска-честит рожден ден!!!!пожелавам ти много здраве,а то другото само ще дойде.-ама аз не знаех,че си толкова малка Joy.мале много хубави новини днес baby_neutral.аз ще хапвам и лягам.
Виж целия пост
# 289
 newsm59 sisee ! Да получиш днес много подаръци, а най-хубавия....скоро!

Честито бебче и на Писанка-Сладуранка!   bouquet
Виж целия пост
# 290
Сиска, честит рожден ден! Нека най-желаният подарък да те зарадва скоро!   bouquet

Ясмина, да пускам ли нова тема? Ако правиш ти ми прати ЛС  Wink
Виж целия пост
# 291
Честито на мама PISANKA-SLADURANKA
Да й е жива и здрава рожбичката!!!
 
Сиси, честит рожден ден! Бъди истински щастлива жена, а скоро и мама!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 292
Честито бебче на мама Писанка newsm51!Да са живи и здрави и много щастливи!
Честити рождене ден Сисе!Всичко ,което си пожелаеш да се сбъдне smile3525!
Виж целия пост
# 293
здравейте момичета имам вапрос newsm12 термина ми е на 8 май но лекарката ми каза че варвя 2 седмици напред това значе ли че ще родя 2 седмици по рано  newsm12
Виж целия пост
# 294
Честито на писанка-сладуранка и бързо възстановяване.
Сисе, честит ти Рожден ден, много хубави емоции днес( пък и не само днес) и най-хубавия подарък след някоя и друга седмица.  Gift  bigdance2  ura
Виж целия пост
# 295
здравейте момичета имам вапрос newsm12 термина ми е на 8 май но лекарката ми каза че варвя 2 седмици напред това значе ли че ще родя 2 седмици по рано  newsm12
Значи, че е възможно да стане така  Simple Smile Но имаш още доста време, а и не винаги мерките на лекарите са точни - достатъчно е леко да мръднат ръка и се променят драстично. А и колкото повече бебчето расте, по-трудно се хващат и по-голямо става възможното отклонение  Peace
Важното е да сте здравички и добре  Hug
Виж целия пост
# 296
Lara1 благодаря  ти просто се притеснявам  да не ме изненада съвсем неподготвена newsm09
Виж целия пост
# 297
Честито на мама писанка-сладуранка!Да й е жива и здрава госпожичката!

Ех, че хубаво!Започва се май... Joy
Виж целия пост
# 298
Знаех си аз, че за да изпишете толкова от снощи насам сигурно има хубави новини.

ЧЕСТИТО НА МАМА PISANKA-SLADURANKA!!! ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА И МНОГО ДА Я РАДВА.

SISEE, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  newsm59 МНОГО ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ ТИ ПОЖЕЛАВАМ НА ДНЕШНИЯ ДЕН, А СКОРО НАЙ-ХУБАВИЯ ПОДЪРЪК.

Виж целия пост
# 299
ЕХ,ЧЕ ХУБАВОООО newsm44 newsm44 newsm44!!!
Сисее,честит рожден ден и най-скъпия подарък в най-скоро време!!! newsm59 newsm32
Честито на мама Писанка-сладуранка!!!Здраво бебче и много да ги радва smile3525 newsm51 newsm51!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия