взех молфикс да пробвам, по-мекички са, но са по-големи и 3-ката му е големичка.

само сополи не ме притесняват, всяко хлапе ги има. Педката каза да й капна и витамин Ц в нослето, а другото да й го дам. ДОбре го понесе, ама след стеримар-а всичко явно й се вижда песничка

Аз от сума време се чудя защо нищо не ми превеждат, а те чаааак сега ми го връщат (той е от 25.12), били ми грешно изчислени дните. Аз нали не можах да ползвам 45 дни преди раждането и сега Педито ми ги дава + останалите дни
Аман от глупости 
Толкова ми е нервно напоследък, всичко ми е криво, само детето ме радва
Направо не ми се вярва...
се оклепва до врата,много е течно ,и излиза отвсякъде 
,че доста дрешки са вече с петна-не излиза лесно 

Направо не ми се вярва...
,аз по принцип не се връзвам на такива,ама толкова се страхувам и искам да си го кърмя още поне два-три месеца/колкото мога де/- че затова се стреснах...

Препоръчани теми