Във форума пишем двама - аз и мойта АВГУСТовска мама!

  • 11 045
  • 284
# 225
Честити месечинки на Божидара, Мария, Керем, Милена.
Mrsk, спокойно няма да те затрием. Ти си от редовните. Ние имаме предвид тези които не са писали мноооооогоооо време Hug
Иремче, и на Марти така ми се струват краката, но по "Часът на мама" преди седмица казаха, че било нормално и формата се променяла до 1 година или 1,5 година newsm78. И след това трябва да се води на лекар ако има проблеми. Каша ядем по цяла доза и си издържа до следващо хранене.
Славче, мерси за кафето.
Ние във вторник сме на консултация, че педи е направила този ден за консултация, и тогава ще разберем колко сме наддали.
След малко започваме да се оправяме и беж на разходка Mr. Green
Виж целия пост
# 226
Добро Утро!!!!!
Честита Първа Пролет!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 227
Niya_Petrova -  Hug не сервирам закуска, че съм малко на диетка, и щом аз съм и другите няма да се глезят, Mr. Green шегувам се разбира се, ама малката искаше да папа и не остана време да "приготвя" и за хапване нещо.

Честити месечинки на Божидара, Мария, Керем, Милена!!!

Вчера имахме на обяд гости (тук се почива петък) едно семейство което имат 3 деца (23 - дъщеря, 15- син и хубавица на една годинка и 1 месец). Дойдоха само с малката буба и беше много хубаво. Елисавет получи много прегръдки, целувки и малко дърпане от каката, ние на свой ред я поскубахме за косата Blush и и взехме едно сухарче от ръцете (ами щом тя не го яде ние си ги папаме Mr. Green)

Оранжево_небе - мноооого хубави очи имате, ама мнооого, пу, пу...
Тиги_Мигъл - страхотна снимка, особено на Първа пролет!!!
относно кашите при нас се получи следния ефект: Елисавет в началото не хареса оризовата каша, 2 седмици по-късно направо се влюби в нея и аз и давах почти всеки ден и сега от 2 седмици не я иска. На 4 пъти веднъж да хапне и си мисля че май и е омръзнала Thinking така че ако имаш възможност разнообрази я  Hug

Димяни - дано е нещо което бързо ще отмине
lulumba - относно заглавната страничка съм  Peace
Иначе относно чистенето и аз се чудя от сега с какво? В София сме и ние с паркет и теракота и се чудя като пропъзи малката с какво ще мия. Тук за под се използва един препарат с доста дезинфектанти Thinking newsm78
Виж целия пост
# 228
Честити 7 месечета на всички бебоци!  Hug Heart Eyes

Сонита,точни са от Папагал няма да се безпокоиш! Peace Hug

Наведи,Райън си пие млякото не му се мръщи но той си е такъв с всяко манджоре  Mr. Green
Ефект обаче с по меко ако няма Rolling Eyes

Тази сутрин установих ,че са  3 сухи малки петънца не 1/а снощи видях едното/
Само е тоя гаден дерматит  Crossing Armsа днес е събота и ще трябва да чакам до понеделник за да отидем при дерматоложката Rolling Eyes

Тиги,няма проблем да яде една каша но аз винаги имам 2 вида за да разнообразявам Hug Peace
Виж целия пост
# 229
Добро утро!!!

За доставките от Папагал-много са точни и бързи, аз съм си поръчвала много работи от там.

Благодаря за пижеланията за лек път.Когато имам достъп до някой комп, ще ви попрочитам и фукам JoyАко някой има път на там, да звънка.

Тонка, гадно с тоя дерматит, да не е пък от някоя каша от новите или от млякото newsm78

Честити месечинки и на всички бебоци  bouquet

Венеци, за Плазмонките в нашата Била (Люлин) ги има със сигурност.Все от там ги взимам.

Е, това е от мен.Ако имам време пак ще пиша Heart Eyes
Виж целия пост
# 230
Добро утро!

Честити месечинки на малките бонбончета!

аз за бързо да питам мед в попарата?! какво ще кажете?
питам защото майка ми тази идея ми даде че нали с мед са ни хранили като бебета!!
Виж целия пост
# 231
Veneci9,мисля,че идеята  за меда е лоша!
Мед може след годинката.Аз на попарата не слагам нищо сладко,без захар!!!Много съм против  добавянето на захар към храните.Давам натурален вкус ,да свиква.Един ден може и да ми е благодарен за това! Grinning
Виж целия пост
# 232
очевидно това което са правили нашите майки няма нищо общо с това как отглеждаме децата си сега!на мен майка ми ми е давала цитрусови плодове и мед,а сега тези неща се отричат.или поне до годинка не е желателно да се дават.за цитрусите не знаех,но за меда ме предупредиха още в родилното. Hug
Виж целия пост
# 233
Чудя се и аз може ли да е от храна Thinking
Прелича си ми на себорейния дерматит Rolling Eyes

Ади,лек път! Hug
Виж целия пост
# 234
Чудя се и аз може ли да е от храна Thinking
Прелича си ми на себорейния дерматит Rolling Eyes

Ади,лек път! Hug
Димяни с какво мажеш Райън?По принцип тези кожните проблеми имат периоди на затихване и обостряне.При нас е така,от време на време избива някое местенце,ама докато не го израстат оправия няма.
Виж целия пост
# 235
Честита първа пролет!!!
Уж го давах 23 градуса и се канихме да ходим до Бачково....аа сега
И да почерпим за  месечинката
Виж целия пост
# 236
мед в попарата?! какво ще кажете?

В никакъв случай! no
На мен дори тази една причина би ми била достатъчна:
Цитат
Детският ботулизъм се предизвиква при консумиране на спорите на ботулиновата бактерия, които растат в червата и освобождават токсини. Всички форми могат да бъдат фатални и се смятат за опасни инфекции, представляващи медицински проблем. Тъй като меда може да съдържа спори на Clostridium botulinum , което от своя страна да доведе до заболяване на деца от ботулизъм, то деца под 12 месечна възраст не бива да се хранят с мед. Същият е безопасен за хора над 1 година и повече

Честити месечета на малките звездици! Здрави, палави и ящнички да растете!   love001
Честита да ни е и Пролетта! Тя от вчера сутринта е при нас, но нали днес й е ден... Rolling Eyes
Нека ни изпълва с надежда, светлина, топлина, усещане за ново начало и всичко, на което е символ... Flushed

Виж целия пост
# 237
Здравейтееееееееее Hug
Много ми е домъчняло за вас и сладките бобулечки   bouquet Heart Eyes

Не съм че4ла и писала мнооого отдавна, но нещо време хич не ми и остава.
Дано ве4е да няма болни мами и беб4ета!

Сега за нас:
До сега не съм усетила че имам бебе, но от 2 седмици сякаш някой ми го смени  ooooh! Нощно време се буди и пла4ка, не иска да яде, стана много раздразнителна. Май пак зъби ни мъчат  ooooh! Много са и побеляли венците и от долу и от горе.
Да питам, освен попара, какво друго давате за закуска? Ние така и не се научихме да я ядем. Давам няколко лъжички с голям зор и след това дохранвам с АМ.
До скоро викаше дада и тата, ве4е нищо не вика - замлъкна и това си е  Tired. Ходим с проходилка и се гъзурчим да лазим.
Това е от нас, дадох пълен отчет  Mr. Green
Специални поздрави на Сашун на Лулумба и на Алекс на Манчева! (тях ще си ухажвам за зет  Mr. Green, пък дано поне единя да си спечелим  Laughing)
Лелее, щях да забравя
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧЕТА!!! ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНООООГО ПОСЛУШНИ!!!
Виж целия пост
# 238
Шоши84 благодаря ти за пожеланията за оздравяването ни  Hug, но за съжаление ние още не сме се оправили, вчера ходихме пак на контролен преглед, още му хъркат гърдичките което е притеснително, че от доста време вече сме така Sad
Въс вторник сме пак на контролен преглед стискайте ни палци вече да нямаме хрипове  Praynig, че вече и антибиотика си изпихме. ooooh!
Страхотни са всички бебоци/успях да погледна снимчици/
За белег от БЦЖ и ние нямаме и нашата д-ка още не е казала нищо какво ще правиме  Thinking, април трябва да го водиме пак на изследвания заради хемоглобина, но в др. лаборатория, за да се види точно желязото. Tired
За попарата и аз я давам без захар  Mr. Green на Сами му се гади от сладко, нямам идея защо, просто явно не е фен  Sick Но и на мен ми е гадно попара със захар  Sick, ама си има дечица които обичат сладичко.
Ади харесвам Сандански и благородно ти завиждам! Чист въздух, топличко басенчета с мин. вода - РАЙ. Heart Eyes
Тиги страхотно си улучили момента на тази снимка Party
За пюретата аз вече съм ядосана: при нас има едно гаражче/по точно на Герена/ има доста марки пюрета и са по евтини, от другите места с поне 20ст., обаче точно Сами хареса някое пюре и на следващия път си казвам най-вече от него ще взема и то се оказва, че после все го няма. /като например "Крехки зеленчуци" на Сънвал най-вече държах на него , че има и малък % спанак вътре и не е толкова натрапчиво. в целия квартал само там продават на "Сънвал", обаче ми писна ходя до там 30 мин, на отиване 30 мин. на връщане-1ч. за тоз дето духа. ooooh!
Виж целия пост
# 239
Хари,  Hug Hug Hug Като идвате пак при Данчева и ако е хубаво времето ще им направим среща на младите.  Mr. Green
Марсиди, дано всичко да се оправя вече.  Praynig Hug
veneci9, както вече и другите са ти казали не давай мед в никакъв случай!  Naughty Медът е силен алерген и до една годинка не се дава. Аз лично попарата я правех в началото с чайче, докато свикне, но от доста време насам я правя само с вода. Не подслаждам нищо. Нито попарата, нито чая, когато е домашен.

ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ И ОТ МЕН
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия