Съпруги ,чиито мъже пътуват - 5

  • 24 663
  • 247
# 165
Да разкажа и аз  Embarassed. Моят мъж замина, когато бях във 2 месец. Щеше да си дойде, когато ще съм в 9, но за наша голяма радост си дойде преди месец за 3 дни. Сега го чакам след около 2 месеца и се надявам да не избърза бебчо.
Виж целия пост
# 166
За моя голяма радост мъжа ми присъства на раждането и на двете ни деца..И през по-голяма част от бременоста ми беше тук.
Виж целия пост
# 167
 Ние пък утре отиваме при Бате Енчо! Тати е предвиден за четвъртък!
Виж целия пост
# 168
Привет,момичета!
Приемате ли ново попълнение?
Виж целия пост
# 169
Здравей, issi  Hug!Всеки е добре дошъл при нас.
Виж целия пост
# 170
Здравейте, момичета! 



Честит имен ден на всички, които носят имена на цветя. Бъдете красиви и нежни като тях!
Искам да ви почерпя, днес аз и сестра ми имаме имен ден!



issi , добре дошла сред нас!
Виж целия пост
# 171
по повот бременостите,с малката замина бях бременна в 2 месец.детето трябваше да се роди на 8 март,преносих я с 10 дни и татко й успя да дойде си за раждането й на 16 март,при план да се приберат в края на февруари.замина тя беше на 3 месеца,прибрасе тя беше вече на 1 година.
Виж целия пост
# 172
Честит празник на всички именници и от мен!
Виж целия пост
# 173
            Роси, Честит Имен Ден !

Виж целия пост
# 174
Честит имен ден на всички цветенца!   Hug




Виж целия пост
# 175
                 ЗА ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ ИМЕНА НА ЦВЕТЯ
                                       

                                           
Виж целия пост
# 176
Днес си имам двама именници-Здравко-старши и Здравко-джуниър.
Виж целия пост
# 177
Да са ти живи и здрави именниците!   Grinning
Виж целия пост
# 178
Благодаря,Вале! Hug
Виж целия пост
# 179
Макар и на патерица - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОИТО НОСЯТ ИМЕНА НА ЦВЕТЯ!
 newsm51 smile3525 newsm10
Добре дошли на всички нови момичета!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия