Питам това , защото фирмата за която работи съпругът ми имат срок на договорите минимум 6 месеца.
.А за контрактити,те нали подписват договор преди да тръгнат на рейс-там трябва да го пише срока +-1 месец.Мъжа ми ще заминава април и ще видя в договора който подпише,как ще е. 

.А за бургазлийки знам,готини сте,ставали сме кръстници в Бургас.Мъжа ми има братовчед в Маринка.Ние лятото често идваме.Аз и за базара приготвих работи,но по сестра ми ще ги изпратя в София.
.Желая ви лек ден във ветровита Варна,а и в Бургас
.

не мога да я намеря темата,много е назад.Четох ,че обсъждате увеличение на заплати, та и на моя съпруг като заминаваше ,му казаха че ще има увеличение и може и в евро да се плаща, но уви това не се случи.Или по точно са увеличили само на офицерите малко. Не знам как ще се кара ако още пада тоя долар. Аз си чакам мъжлето към края на април,ама докато не го видя пред мен не вярвам. Айде приятна вечер или по точно приятни сънища на всички самотни .
не мога да я намеря темата,много е назад.Четох ,че обсъждате увеличение на заплати, та и на моя съпруг като заминаваше ,му казаха че ще има увеличение и може и в евро да се плаща, но уви това не се случи.Или по точно са увеличили само на офицерите малко. Не знам как ще се кара ако още пада тоя долар. Аз си чакам мъжлето към края на април,ама докато не го видя пред мен не вярвам. Айде приятна вечер или по точно приятни сънища на всички самотни . 
Препоръчани теми