Ето пролетта настана, а ний се чудиме коя е следващата ни АПРИЛска мама!

  • 13 017
  • 301
# 90
Наистина е голям........сигурно голямо бебе крия в него Mr. Green

На мен пък  най-омразната реплика ми е :"Почини си сега хубаво,че като ревне бебето няма млъкване!Няма да те оставя да спиш....." и само клатят глава съжалително  Crossing Arms

А аз не съм за съжаления все още.....какво ми е  Mr. Green Ето една друга цветуща реплика:"Ще се пукнеш"!!!  Shocked

Аз на такива хора и приказки,просто....... ignore2
Виж целия пост
# 91
sisee о, и аз имам такива "доброжелатели", които от сега се тревожат как няма да мога да спя и по цели нощи ще дундуркам ревящото бебе. Обаче веднага ги контрирам, че при нас бебета не реват, и каката и баткото бяха толкова спокойни и никакви безсънни нощи нямаше. То не, че е било баш така, ама няма да им се обяснявам на тях.  Mr. Green

Някоя от варненките ходи ли вече на запис на тонове?
Виж целия пост
# 92
Doroty_d, как забелязаха това за легенчето?
Ами доктора го забеляза на ехографа, още в началото на март.
Мерси на всички момичета,които ме окуражават !  bouquet
Виж целия пост
# 93
аз пък много мразя като ме погледнат съчувствено как ще се оправям с  2 деца.все едно  това е наказание а не дар #Cussing out
Виж целия пост
# 94
Ето ме вече наспана,реших да намина да ви допрочета... Laughing

Ясминка на мен ми стана много станно как моята АГ позна че бебо се е обърнал -само с слушане на тоновета с дървената слушалка. Confused Но явно има и такива доктори които си му разбират . ThinkingКато го погледнахме на ехографа , за по-сигурно си излезе с главично предлежание...

Незнам дали да не се пита в АГ дали има такива записи на тонове ? Все пак не сме никак малък град, ама знае ли човек  Wink

По отношение на питанките...само казвам че срока ми изтича до след Велик ден и не коментирам много ,много повече...Пък и доста приятели и познати се вълнуват заедно с нас,така както и на мен ми беше с техните дечковци...нормално е   Laughing

Айде до скоро...аз ще опитам да поспя още малко...дано успея  Wink
Виж целия пост
# 95
еййййййй пак съм тука-и сам войнът е войн Joy   .заспах съм 12.30ч. и в 3ч. се събудих и до там.ама сега пия чаша мляко и пак ще стискам очите
Виж целия пост
# 96
Ей, голяма пустош, да не сте тръгнали да раждате, след вчерашното надъхване newsm53
Lara1, в понеделник преди обяд съм на док, така че на лекция не мога да ходя. Виж, може да се чуем за кафе примерно, ако времето е хубаво Peace
Ясмина, приемате ли гости за курс на обучение "Как се отглежда кротко и неревящо/невикащо/немрънкащо бебе и дете" (по малко не се брои) newsm47
Виж целия пост
# 97
Добро утро!
Минавам набързо да се отчета и ще изчезвам, че ще водим дребния да кара ролери Laughing
Алекс, и моята лекарка като ми пипна корема горе, позна, че беба се е обърнала вече Rolling Eyes
Пък аз като кажа, че ми се ражда вече, че нямаме много време да действаме за трето  и всички поклащат глави - ей тогава вече ще се побъркаш окончателно Twisted Evil Но най-странното е, че това са констатации предимно на хора с едно дете Thinking
Хайде, аз изчезвам, до довечера и умната - да не сте родили всички докато се върна Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 98
Включвам се да пожелая леко раждане на Вера и здрави бебчета  Hug
Виж целия пост
# 99
добро утро, аз да ви се оплача че съм настинала и адски ме боли гърлото  Weary, казвайте илачи, че само чай и парацетамол се сещам и използвам. И отгоре на това бебка се е кротнала и виждам как днес ще се вкарам пак в някое филмче ooooh!
Днес е моят ден който си бях избрала дано е слънчев и хубав  Hug
Виж целия пост
# 100
Добро утро и от мен,
и аз съм от недоспалите,цяла нощ мисля защо не усещам бебка  newsm78,тя сега си ритка,ама ставах хиляда пъти тази нощ нито един път не съм я усетила,пък не ми се вярва да спя толкова дълбоко ,че да не усещам,явно милата и тя е толкова послпалива като майка си и баща си  Flutter
 Aquariel леле милата ти се счупи тая зима да боледуваш,ама защо ли ти го казвам като и аз бях същата,два пъти с егати кашлицата и другите екстри дано поне да устискам до края.За гърло-бъркай бързо една супена лъжица мед и една сода и почвай да мажеш,колкото пъти се сетиш на ден толкова,нищо няма да ти стане.  Peace
Виж целия пост
# 101
Здравейте, на тези от вас, дето се оплакват от непрестанното контролиране от майките си ми се ще да ви кажа........да погледнете от добрата страна на нещата, те милите не ви мислят злото, просто сигурно и на тях не им е лесно и са много нетърпеливи, често повече и от вас. Не можете да си представите как бих дала всичко за да видя майка си моне за 5 минути и колко много ми липсва и как бих искала да е до мен в този момент от живота ми.......колкото и да ви ядосват не забравяйте да им кажете колко много ги обичате....и не са мо на тях, а на всичките си любими хора, защото никой не знае какво ще се случи утре! извинявайте, просто ми е много тъжно
Виж целия пост
# 102
Акварел аз гърлото си само с чай с мед и лимон го излекувах, ама хремата още ме мъчи
Виж целия пост
# 103
Имам въпрос , момичета !!!!

На някоя от вас появявало ли и се кафяво течение след преглед за разкритие ????
Дали е от прегледа или е тапата ???

milenag, Аз понеже шпионирам мартенките, там доста споделяха същото след преглед за разкритие. Спокойно мила.
А болеше ли прегледа?

Прегледа болеше , но поносимо.Все пак нали се сещаш колко дълбоко трябва да бръкне док , за да разбере дали имаш разкритие ,как е шийката на матката и къде е главата на бебо.Споко.Това е най-малкото, от което трябва да се притесняваш   bouquet
Виж целия пост
# 104
Добро утро и от мен!!!

Събудих се в прекрасно настроение,да видим как ще завърши деня Peace Емма този пост все едно не си го писала ти.....не е в стила ти (толкова е тъжен)Ние с корема ти пращаме мноого целувки......усмихни се малко Heart Eyes

aleks_love когато ходих при Скочев,първо ми помачка корема и ми каза кое къде се намира на бебето ,после пусна ехографа Peace Разбират си хората само с едно пипане Peace

Aquariel аз незнам никакви бабини илачи за гърло Thinking Тази зима ми се размина-удържах фронта Mr. Green

Нека на Вера мътенето днес мине леко и безболезнено Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия